Deklaracja LGBT - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 502 ]

111 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-03-22 20:41:15)

Odp: Deklaracja LGBT
Mordimer napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Zapraszasz mnie na randkę z nieznanym ? wink

Na to wygląda ;-)
Pamiętaj tylko, że jak zobaczysz niebieskie światło, to będzie to ostatnia Twoja randka :-D

Oj tam oj tam. Lubię cię, więc nie powinno być tak źle. wink Złapiemy się za ręce i zaśpiewamy Kumbaya. wink
Byle tylko po ten randce nie zobaczył białego tunelu. Skoro mogą być niebieske światła...

Biały tunel...robi coraz ciekawiej :-D

szakisz napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

szakisz, lubisz walkę z wiatrakami?

A ty lubisz bezrefleksyjnie akceptować każdą najmniejszą głupotkę, której oglądanie lub słuchanie funduje ci rodzina, przyjaciele, czasem nawet zupełnie obcy ludzie na ulicy?  Nie wiem czy zdroworozsądkowe myślenie i odrobina krytycyzmu to za dużo jak na ludzi. Zawsze mi się wydawało, że nazywamy się homo sapiens i że ta nazwa do czegoś nas zobowiązuje.

szakisz, nie wpadaj, proszę w skarajności. Nie chodzi o bezkrytycyzm i bezmyślność, albo to, że pewnych zmian nie da się zatrzymać. Jak długo możemy być zaściankiem i udawać, że nie dostrzegamy, jak świat sę zmienia.

Zobacz podobne tematy :

112

Tymczasem użytkowniczka Magdalena używa marksistowkiej retoryki zapewne nie zdając sobie z tego sprawy wink

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel.
Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować.

113

Lucyfer666 napisał/a:

Tymczasem użytkowniczka Magdalena używa marksistowkiej retoryki zapewne nie zdając sobie z tego sprawy wink

Już na tym forum otrzymałam tyle metek, że kolejną „marksistowską” też przyjmuję. A co tam :-P

114 Ostatnio edytowany przez szakisz (2019-03-23 03:00:24)

MagdaLena1111 napisał/a:
szakisz napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

szakisz, lubisz walkę z wiatrakami?

A ty lubisz bezrefleksyjnie akceptować każdą najmniejszą głupotkę, której oglądanie lub słuchanie funduje ci rodzina, przyjaciele, czasem nawet zupełnie obcy ludzie na ulicy?  Nie wiem czy zdroworozsądkowe myślenie i odrobina krytycyzmu to za dużo jak na ludzi. Zawsze mi się wydawało, że nazywamy się homo sapiens i że ta nazwa do czegoś nas zobowiązuje.

szakisz, nie wpadaj, proszę w skarajności. Nie chodzi o bezkrytycyzm i bezmyślność, albo to, że pewnych zmian nie da się zatrzymać. Jak długo możemy być zaściankiem i udawać, że nie dostrzegamy, jak świat sę zmienia.

Zmiana sama w sobie nie jest ani dobra, ani zła. Kwestia jest tego, czego konkretna zmiana dotyczy, jak jest głęboka i w ogóle jak wygląda sam proces przeprowadzania zmian. Bo jeżeli mówimy o zmianie z koni na samochody czy porzuceniu nafty na rzecz elektryczności, to ok, to była naturalna kolej rzeczy i oczywisty skok cywilizacyjny. Natomiast jeżeli zmiana ma się sprowadzać do tego, że z pomocą  konkretnych i wprowadzonych z premedytacją regulacji prawnych, sporządzonych tylko i wyłącznie celem udobruchania pewnej wąziutkiej grupy ludzi, wytworzymy sobie społeczeństwo, w którym ja nie będę mógł nazwać Krzysztofa Bęgowskiego jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem, tylko pod groźbą sądu będę zmuszany mówić do niego per Anna Grodzka, mimo że wszystko dookoła: moja percepcja, moje osobiste postrzeganie świata i elementarna wiedza z zakresu biologii wręcz krzyczy do mnie coś kompletnie odwrotnego, to ja dziękuję za taką zmianę.

To w ogóle przerażające, że w XXI wieku, kiedy wiedza jest dostępna bardziej niż kiedykolwiek, kiedy jesteśmy zaledwie kilka kliknięć od każdej dowolnej informacji, my zamiast promować jakąkolwiek elementarną niezależność jednostki idziemy w społeczeństwo "od linijki" które od dziecka jest indoktrynowane co mówić, jak myśleć i z jakiego słownika korzystać, aby się tylko komuś nie narazić. I potem rośnie taka szara poprawnie polityczna masa, która nawet boi się wypowiedzieć na jakikolwiek temat. W końcu wszędzie tam, gdzie się porusza sprawy fundamentalne zawsze znajdzie się choć jeden urażony, na tym polega idea dyskusji i ścierania się poglądów. Niestety na poczet dobra przeróżnych mniejszościowych grup i grupek, indywidualizmu i konfliktów nauczono ich unikać. A kolebką tego wszystkiego stały się zachodnie uczelnie i uniwersytety, które paradoksalnie miały stanowić ostoję dla odmiennych punktów widzenia i swobodnej wymiany myśli.

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

115

szakisz napisał/a:

(...) wytworzymy sobie społeczeństwo, w którym ja nie będę mógł nazwać Krzysztofa Bęgowskiego jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem, tylko pod groźbą sądu będę zmuszany mówić do niego per Anna Grodzka, mimo że wszystko dookoła: moja percepcja, moje osobiste postrzeganie świata i elementarna wiedza z zakresu biologii wręcz krzyczy do mnie coś kompletnie odwrotnego (...)

Rzecz w tym, Szakisz, że to jest realnie Anna Grodzka, tyle że nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności urodzona w ciele Krzysztofa Bęgowskiego. Tobie to się nie mieści w głowie, nie ogarniasz tego w ramach swojej "elementarnej wiedzy z zakresu biologii", ale Twoje osobiste postrzeganie nie zmienia faktów. Nie jesteśmy jedynie ciałem. Tu mamy przypadek, że człowiek urodził się w ciele niezgodnym ze swoją płcią. W tym wypadku jest to ciało dość korpulentnego mężczyzny, co dodatkowo pogarsza sprawę z medycznego punktu widzenia, bo nie jest z pewnością łatwo takie ciało zmienić. Najistotniejsze jest żeby pamiętać, że dusza w tym ciele jest kobieca. Naprawdę tak trudno to zrozumieć?

116 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-03-23 16:34:01)

Poprawność polityczna, wydaje mi się, zaczyna być problemem wtedy gdy nie można publicznie skrytykować osoby popełniającej czyny mające zły wpływ na innych ludzi. Wskazałbym np. natychmiastowe grożenie procesami sądowymi przez osoby zarządzające majątkiem publicznym, w przypadku zasugerowania im niegospodarności. Nie wiem, czy istnieją inne istotne argumenty w temacie deklaracji o której mowa, niż odnoszące się do obecności takich treści w szkołach gdzie kształci się dzieci. Pod tym względem zachowałbym spokój, gdyż zmiany w podstawie programowej musiałyby nastąpić na stopniu centralnym, a samorządy nie mają takich kompetencji.

117

nudny.trudny napisał/a:

Pod tym względem zachowałbym spokój, gdyż zmiany w podstawie programowej musiałyby nastąpić na stopniu centralnym, a samorządy nie mają takich kompetencji.

Ustalanie podstawy programowej na szczeblu centralnym przed ideologią nie chroni. Co najwyżej będzie to inna ideologia.

118

Polacy tolerują to coś LGBT, to nie znaczy, że popierają. Pan Trzaskowski coś tam obiecał, że podpisze i zamiast odłożyć to na święte nigdy jak matoł wyskoczył z deklaracją przed wyborami do UE i naszego parlamentu. Wyczuwam jakieś rozgrywki z Wiosną ale to musiał wymyśleć kretyn. Partie, które dopiero co weszły do koalicji opozycji już żrą się aż miło. Niezależnie żrą się z wzajemnością głównie z Wiosną, a prezes siedzi i zawija w sreberka... Jest taka scena w serialu Ucho Prezesa jak prezes udaje się spać na górę, a na dole opozycja jak zwykle się żre między sobą. Mariusz pyta czy zamknąć drzwi, bo hałas z dołu, a prezes odpowiada, że nie, bo to go uspokaja i usypia. Tak to właśnie ha, ha wygląda. Coś pięknego.

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

119

Snake napisał/a:

Jest taka scena w serialu Ucho Prezesa jak prezes udaje się spać na górę, a na dole opozycja jak zwykle się żre między sobą. Mariusz pyta czy zamknąć drzwi, bo hałas z dołu, a prezes odpowiada, że nie, bo to go uspokaja i usypia. Tak to właśnie ha, ha wygląda. Coś pięknego.

Prezes pewnie cieszy się z prezentu, bo to świetna okazja do mobilizowania elektoratu do pójścia na wybory, a myślę, że w tych najbliższych wyborach walka będzie głównie o frekwencję.

120 Ostatnio edytowany przez szakisz (2019-03-24 15:38:07)

Lucy-on-the-roof napisał/a:

Rzecz w tym, Szakisz, że to jest realnie Anna Grodzka, tyle że nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności urodzona w ciele Krzysztofa Bęgowskiego. Tobie to się nie mieści w głowie, nie ogarniasz tego w ramach swojej "elementarnej wiedzy z zakresu biologii", ale Twoje osobiste postrzeganie nie zmienia faktów.

OK, czyli moje osobiste postrzeganie świata nie jest faktem, za to czyjeś wewnętrzne poczucie niezgodności z płcią, podlegające tylko i wyłącznie subiektywnej ocenie, już faktem jest, tak? Hmm, ciekawe...

Najistotniejsze jest żeby pamiętać, że dusza w tym ciele jest kobieca. Naprawdę tak trudno to zrozumieć?

Pan Bęgowski ma niepohamowane prawo czuć się nawet Miss America czy Mistrzynią Baletu Mongolskiego jeżeli mu to poprawi humor. Ja przez 3 popołudnia w tygodniu wkładam pod ubranie poduszkę i czuję się kobietą w ciąży (choć jeszcze nigdy nie urodziłem, ciekawe czemu sad ) Zabawa pojawia się wtedy, kiedy to osobiste poczucie zaczyna wpływać na tzw. obiektywne standardy. To, że ty czujesz, że 2+2=5 to nie znaczy automatycznie, że tak jest. Twoje osobiste poczucie jest po prostu błędne i nijak się ma do stanu faktycznego. Ten zestaw pojęć i definicji służących do opisywania świata nie wziął się z powietrza. Podarowała nam go nauka na przestrzeni wieków rozwoju. Biologia też ma podobne prawa. Zapewne w 99,8% nie masz problemu z określeniem płci osoby, którą mijasz na ulicy. Robisz to na podstawie tzw. cech płciowych, głównie drugo i trzeciorzędowych. Problem z osobami zmiennopłciowymi jest taki, że one postulują iż żadnych obiektywnych standardów nie ma. Możesz mieć wszystkie cechy płciowe mężczyzny i być kobietą... bo tak, a co!! To w mojej nic więcej jak tylko pseudonaukowy bełkot, który stawia ich znacznie niżej niż płaskoziemców, bo teoria płaskiej  Ziemi przynajmniej miała w historii swoje 5 minut.

Tak więc:
1. Czy Krzysztof Bęgowski ma prawo czuć się Anną Grodzką?
Absolutnie. To wolny kraj.
2. Czy ma prawo dążyć do tego, by z pomocą zmian w przepisach prawa wymuszać na mnie, abym JA uznał jego osobiste przeświadczenie za fakt?
Nie ma i nikt nie ma takiego prawa.

121

szakisz napisał/a:

. Możesz mieć wszystkie cechy płciowe mężczyzny i być kobietą... bo tak, a co!! .

W Argentynie jak najbardziej wink

Dość głośna sprawa z tamtego roku:

za zmianynaziemi napisał/a:

Mężczyzna z Argentyny zmienił płeć, by pójść na wcześniejszą emeryturę
(...)
Sergio Lazarowicz stał się tematem debaty w całej Ameryce Południowej, po tym, jak skorzystał z prawa do ustalenia swojej tożsamości płciowej. Mężczyzna zmienił imię na „Sergia” oraz zarejestrował się jako kobieta, rzekomo tylko po to, by przejść na emeryturę pięć lat wcześniej.

Bez operacji. Starczy się zadeklarować i nie przyznawać, że to dla profitów. Swoją drogą to seksistowska dyskryminacja, która jakoś nikomu nie przeszkadza. Mężczyźni krócej żyją, a do tego na emeryturę przechodzą później.

122 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-03-24 17:03:02)

Znerx napisał/a:

Swoją drogą to seksistowska dyskryminacja, która jakoś nikomu nie przeszkadza. Mężczyźni krócej żyją, a do tego na emeryturę przechodzą później.

Mnie przeszkadza. Jestem za wyrównaniem wieku, w którym kobiety i mężczyźni przechodzą na emeryturę. Podobnie z przywilejami emerytalnymi niektórych grup - do zniesienia.
Inna sprawa, że z uwagi na to, że mężczyźni krócej żyją a dłużej pracują, to przekłada się to bezpośrednio na wysokość emerytur, które są przeciętnie w przypadku mężczyzn wyższe niż w w przypadku przeciętnej kobiety, bo dłuższy okres pracy to wyższy kapitał (dzielna) a krótszy okres wypłaty świadczenia to mniejszy dzielnik, więc wynik tego dzielenia przekłada się bezpośrednio na wyższe świadczenie.

123

MagdaLena1111 napisał/a:
Znerx napisał/a:

Swoją drogą to seksistowska dyskryminacja, która jakoś nikomu nie przeszkadza. Mężczyźni krócej żyją, a do tego na emeryturę przechodzą później.

Mnie przeszkadza. Jestem za wyrównaniem wieku, w którym kobiety i mężczyźni przechodzą na emeryturę. Podobnie z przywilejami emerytalnymi niektórych grup - do zniesienia.
Inna sprawa, że z uwagi na to, że mężczyźni krócej żyją a dłużej pracują, to przekłada się to bezpośrednio na wysokość emerytur, które są przeciętnie w przypadku mężczyzn wyższe niż w w przypadku przeciętnej kobiety, bo dłuższy okres pracy to wyższy kapitał (dzielna) a krótszy okres wypłaty świadczenia to mniejszy dzielnik, więc wynik tego dzielenia przekłada się bezpośrednio na wyższe świadczenie.

Najpierw to trzeba dożyć tej emerytury. A jeśli już się dożyje to jak długo ? Dlatego bądź co bądź to kobiety mają większe profity z wcześniejszej emerytury. Biorąc pod uwagę, że żyją statystycznie dłużej niż mężczyźni lepiej opłaca się przejść wcześniej na emeryturę pomimo niższej emerytury. Coraz więcej mężczyzn nie dożywa nawet wieku emerytalnego albo umiera na początku emerytury. I pieniądze wypracowane a raczej zrabowane przez ZUS idą w pizdu.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

124 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-03-24 17:33:23)

Przecież Polski model emerytur to model wzorowany na Pruskim stworzonym za czasów Bismarcka.
Problem w tym, że nikt nie uwzględnił zmieniających się trendów, bo przy przyjęciu tamtej koncepcji na dzisiejsze czasy to wiek emerytalny wynosiłby od 70 roku życia.
Wtedy kiedy wprowadzano ten system to naprawdę mało kto dożywał tego wieku.

Zakład z urzędem kto więcej przetrwa i jaka nagroda za przetrwanie powinna być - w swoim czasie genialne, a obecnie pokazuję tępotę ludzi, że dalej się na to łapią.

Swoją drogą Obersturmbannführer Śmi(e)szek zdrowo odpalił kanonadę z powiedzeniem jaki zamordyzm tolerancyjni inaczej zamierzają wprowadzić zgodnie z duchem komunizmu.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel.

125 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-03-24 17:37:21)

Mordimer napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Znerx napisał/a:

Najpierw to trzeba dożyć tej emerytury. A jeśli już się dożyje to jak długo ? Dlatego bądź co bądź to kobiety mają większe profity z wcześniejszej emerytury. Biorąc pod uwagę, że żyją statystycznie dłużej niż mężczyźni lepiej opłaca się przejść wcześniej na emeryturę pomimo niższej emerytury. Coraz więcej mężczyzn nie dożywa nawet wieku emerytalnego albo umiera na początku emerytury. I pieniądze wypracowane a raczej zrabowane przez ZUS idą w pizdu.

Zgadzam się, że trzeba dożyć :-))
Kobiety żyją dłużej, bo bardziej o siebie dbają, mają lepsze nawyki zdrowotne, więc to może jakaś wskazówka dla panów.
No i może nie warto się zaharowywać na śmierć. Work-life balance, żeby mieć trochę frajdy z życia.

Kobiety przechodzą wcześniej na emerytury z różnych powodów: bo mogą ;-), żeby wnukami się zaopiekować, gdy ich rodzice pracują, bo obawiają się zmian przepisów, bo ich nie chcą w miejscu pracy i trzeba zrobić miejsce młodszym, bo są zmęczone,...

Mój dziadek zaraz po przejściu na emeryturę, dosłownie w pierwszym miesiącu się rozchorował i wkrótce zmarł, więc wiem o co chodzi.

Lucyfer666 napisał/a:

Przecież Polski model emerytur to model wzorowany na Pruskim stworzonym za czasów Bismarcka.
Problem w tym, że nikt nie uwzględnił zmieniających się trendów, bo przy przyjęciu tamtej koncepcji na dzisiejsze czasy to wiek emerytalny wynosiłby od 70 roku życia.

System Bismarcka oparty jest na zastepowalności pokoleń, a do tego potrzebny jest o wiele wyższy wskaźnik dzietności niż ten, który występuje w Polsce, więc zobaczymy ile to jeszcze potrwa zanim gruchnie z łomotem ;-)

126

MagdaLena1111 napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

System Bismarcka oparty jest na zastepowalności pokoleń, a do tego potrzebny jest o wiele wyższy wskaźnik dzietności niż ten, który występuje w Polsce, więc zobaczymy ile to jeszcze potrwa zanim gruchnie z łomotem ;-)

Święta racja z tą wymienialnością pokoleń - dlatego w połowie lat 70 powinno dojść do reformy u nas
W tamtym okresie również zakładał to, że większość ludzi nie dożyje momentu otrzymania nagrody smile

127 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-24 18:06:49)

Magdalena1111 kobiety żyją dłużej od mężcyzn ponieważ nie muszą zapieprzać na budowach, kopalniach, hutach, stoczniach, kanałach itp.
Żyją dłuzej ponieważ presja społeczna jest znacznie niższa wobec nich niż wobec mężczyzn. Kobieta już dzisiaj nic nie musi ona może. A mężczyzna ?
A mężczyzna musi to musi tamo.Poprzeczka z wymaganiami ciągle rośnie a to rodzi frustracje i nerwice. Bo jak nie to pizda w rurkach, przegryw, nolife, piwniczak, incel, mizogin itp.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

128 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-03-24 18:10:40)

MagdaLena1111 napisał/a:

Mnie przeszkadza. Jestem za wyrównaniem wieku, w którym kobiety i mężczyźni przechodzą na emeryturę.

Ale zdajesz sobie sprawę, że liczbowe wyrównanie, w sensie deklaracja wieku emerytalnego jako liczby naturalnej, to nie będzie równość?
Wiek emerytalny powinien być zadeklarowany wzorem w rodzaju.

wiek emerytalny = współczynnik emerytalny * Oczekiwana długość trwania życia dla danej płci

załóżmy 80% oczekiwanej długości życia na emeryturę.

Dla 2017 według GUSU będzie to jakieś:
- Mężczyźni - 80% * 74 lata oczekiwane życia = 59 i na emeryturę
- Kobiety - 80% * 82 lata = 65 i na emeryturę

To tak tylko poglądowo. :trolololo: bo mnie zaraz zamordują lol
W końcu trzeba się opierać na obiektywnych miarach.

129 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-03-24 18:14:05)

Znerx napisał/a:

Ale zdajesz sobie sprawę, że liczbowe wyrównanie, w sensie deklaracja wieku emerytalnego jako liczby naturalnej, to nie będzie równość?

wiek emerytalny = współczynnik emerytalny * Oczekiwana długość trwania życia dla danej płci

Hahaha :-D To się rozmarzyleś.

Pewnie niech kobiety w ramach solidarności z męskimi słabościami, wyrażającymi się w zaniedbywaniu siebie i swojego zdrowia pracują dłużej niż oni. Będzie sprawiedliwiej. A jakże :-D

Mordimer, sądzę, że Twój wpis jest zwyczajnie jednostronny i niesprawiedliwy. Zapominasz, że kobiety wykonują szereg ciężkich i trudnych prac, często drugi dodatkowy etat mają w domu (ale to trochę na własne życzenie, więc wspominam tylko na marginesie).
Ale nie chcę się licytować, która płeć ma lepiej, gorzej, ciężej, lżej, bo to bez sensu.

130 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-24 18:21:17)

MagdaLena1111 napisał/a:
Znerx napisał/a:

Pewnie niech kobiety w ramach solidarności z męskimi słabościami, wyrażającymi się w zaniedbywaniu siebie i swojego zdrowia pracują dłużej niż oni. Będzie sprawiedliwiej. A jakże :-D

Mordimer, sądzę, że Twój wpis jest zwyczajnie jednostronny i niesprawiedliwy. Zapominasz, że kobiety wykonują szereg ciężkich i trudnych prac, często drugi dodatkowy etat mają w domu (ale to trochę na własne życzenie, więc wspominam tylko na marginesie).
Ale nie chcę się licytować, która płeć ma lepiej, gorzej, ciężej, lżej, bo to bez sensu.

Bez urazy Madzia ale twoje ostatnie wpisy mają podobny wydźwięk jak nie samicy.
Ja tutaj nie pomijam ciężkiej fizycznej pracy kobiet ale taka gadka, że mężczyźni krócej żyją bo o siebie nie dbają jest sporym nadużyciem. Skoro tak to idź do pracy do kopalni, huty, stoczni albo na budowę. Wtedy inaczej pogadamy.
Wiele kobiet ma zniszczone zdrowie przez fizyczna pracę. Tym kobietom też powiesz, że to ich wina bo nie dbają o swoje zdrowie ?

A co do zdrowia. To ile chorób typowo męskich jest refundowana a ile typowo kobiecych ?

Ile jest fundacji pomagającym tylko mężczynom a ile pomagającym tylko kobietom ?

Która płeć najczęściej popełnia samobójstwo i dlaczego ?

131 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-03-24 18:21:51)

MagdaLena1111 napisał/a:
Znerx napisał/a:

Tak z innej beczki
Słyszałaś o narzekaniu na niższe zarobki kobiet - na tych samych stanowiskach? Feministki ciągle o tym nadają i, że państwo ma rozwiązywać ich braki w umiejętnościach negocjacyjnych przy użyciu przepisów. wink

Były takie piękne badania, których teraz nie znajdę, ale streszczę:
Idea jest taka:
- dostajesz do podziału 100 USD.
- jesteś w parze z jakaś osobą o której nic nie wiesz i musisz zaproponować podział. np.: 100 dla Ciebie, 0 dla drugiej osoby.
- jeżeli ta druga osoba zaakceptuje podział to będzie wypłata. Jak nie? To oboje nic nie dostaniecie.

Jaki był wniosek? Kobiety zawsze, na całym świecie, były bardziej zachowawcze od mężczyzn. Kwestia skłonnosci do ryzyka/poziomu testosteronu. 
Jaki z tego wniosek? Jesteś kobietą? To nie bój się dołożyć kilku % do swoich oczekiwań finansowych, bo faceci i tak zarządzają więcej. Jak nie chcesz to nie dostaniesz tongue.

132 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-03-24 18:47:00)

Znerx napisał/a:

Tak z innej beczki
Słyszałaś o narzekaniu na niższe zarobki kobiet - na tych samych stanowiskach? Feministki ciągle o tym nadają i, że państwo ma rozwiązywać ich braki w umiejętnościach negocjacyjnych przy użyciu przepisów. wink

Były takie piękne badania, których teraz nie znajdę, ale streszczę:
Idea jest taka:
- dostajesz do podziału 100 USD.
- jesteś w parze z jakaś osobą o której nic nie wiesz i musisz zaproponować podział. np.: 100 dla Ciebie, 0 dla drugiej osoby.
- jeżeli ta druga osoba zaakceptuje podział to będzie wypłata. Jak nie? To oboje nic nie dostaniecie.

Jaki był wniosek? Kobiety zawsze, na całym świecie, były bardziej zachowawcze od mężczyzn. Kwestia skłonnosci do ryzyka/poziomu testosteronu. 
Jaki z tego wniosek? Jesteś kobietą? To nie bój się dołożyć kilku % do swoich oczekiwań finansowych, bo faceci i tak zarządzają więcej. Jak nie chcesz to nie dostaniesz tongue.

Gdzieś czytałam o tych doświadczeniach. Ale chyba było też tak, że mężczyźni częściej unosili się dumą, nie przyjmowali podziałów, w których mieli mniejszy udział. A w ten sposób traciły obie strony.

Mordimer napisał/a:

Bez urazy Madzia ale twoje ostatnie wpisy mają podobny wydźwięk jak nie samicy.
Ja tutaj nie pomijam ciężkiej fizycznej pracy kobiet ale taka gadka, że mężczyźni krócej żyją bo o siebie nie dbają jest sporym nadużyciem. Skoro tak to idź do pracy do kopalni, huty, stoczni albo na budowę. Wtedy inaczej pogadamy.
Wiele kobiet ma zniszczone zdrowie przez fizyczna pracę. Tym kobietom też powiesz, że to ich wina bo nie dbają o swoje zdrowie ?

A co do zdrowia. To ile chorób typowo męskich jest refundowana a ile typowo kobiecych ?

Ile jest fundacji pomagającym tylko mężczynom a ile pomagającym tylko kobietom ?

Która płeć najczęściej popełnia samobójstwo i dlaczego ?

Mordimer, ale ja nie głoszę żadnych herezji. Zachowania zdrowotne są dość dobrze przebadane, wystarczy sięgnąć do badań.

Jednak przyznaję, że tu nie chodzi tylko o dbałość o siebie. Dużą rolę grają inne czynniki, np. to, że mężczyźni postrzegani są przez pryzmat sprawczości, a kobiety wspólnotowości, co przejawia się tym, że po przejściu na emeryturę mężczyźni czują się mniej wartościowi, kobiety za to wręcz przeciwnie - odzywają.

Co do wskaźnika samobójstw, to chyba jest tak, że próby podejmowane przez mężczyzn są częściej skuteczne niż te, których podjmują się kobiety, stąd też wyższy wskaźnik (skuteczności) w ich grupie.

133 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-03-24 18:47:43)

Gdzieś czytałam o tych doświadczeniach

Zauważ, że raczej nikt nie podnosi kwestii tego typu badań w dyskusjach płacowych. Słychać tylko: kobiety zarabiają mniej, to seksistowska dyskryminacja, trzeba wprowadzić przepisy........ itd. Kapitan Państwo na ratunek. :fanfary:
Więc, jeżeli nie chcesz pracować do 75 żeby było uczciwie wink i chcesz uświadamiać zdrowotnie mężczyzn to koleżanki też uświadamiaj.

Chociaż, z drugiej strony, to bez sensu, bo istnieje coś takiego jak "odwrotna zależność pomiędzy poziomem testosteronu a długością życia". Serio.
Są badania które pokazują, że kastracja lol przedłużała życie mężczyzn nawet o kilkanaście lat w stosunku do innych z tej samej grupy społecznej wink .

134 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-03-24 19:01:12)

Znerx napisał/a:

Gdzieś czytałam o tych doświadczeniach

Zauważ, że raczej nikt nie podnosi kwestii tego typu badań w dyskusjach płacowych. Słychać tylko: kobiety zarabiają mniej, to seksistowska dyskryminacja, trzeba wprowadzić przepisy........ itd. Kapitan Państwo na ratunek. :fanfary:

Ogólnie się z tym zgadzam, bo chociażby wspomniana przeze mnie wspólnotowość kobiet powoduje, że one częściej nie chcą psuć atmosfery prośbami o podwyżki, zadawalają się niższymi zarobkami, nie chcą walczyć i nie zachowują się asertywnie i proaktywnie w tym obszarze,o czekając, że gdy będą dobrze wykonywać swoją pracę to zostaną docenione. Podobnie zachowują się w domu, przejmując większość obowiązków i oczekując wdzięczności od domowników. Tymczasem tak jak domownicy, tak i pracodawcy przyzwyczajają się do pewnego status quo.

Jak Cię temat nierówności płacowych bardziej interesuje, to na stronie Instytutu Badań Strukturalnych są ciekawe badania.

135

szakisz napisał/a:

OK, czyli moje osobiste postrzeganie świata nie jest faktem, za to czyjeś wewnętrzne poczucie niezgodności z płcią, podlegające tylko i wyłącznie subiektywnej ocenie, już faktem jest, tak? Hmm, ciekawe... (...)
1. Czy Krzysztof Bęgowski ma prawo czuć się Anną Grodzką?
Absolutnie. To wolny kraj.
2. Czy ma prawo dążyć do tego, by z pomocą zmian w przepisach prawa wymuszać na mnie, abym JA uznał jego osobiste przeświadczenie za fakt?
Nie ma i nikt nie ma takiego prawa.

To nie jest sytuacja dwóch równorzędnych subiektywnych ocen.

Przeświadczenia Anny Grodzkiej wsparte zostały odpowiednią diagnozą medyczną, która to diagnoza oparta jest o aktualny status rozwoju NAUKI. Powołujesz się na przykłady z matematyki. Przykład 2+2=4 nie jest tu jednak adekwatny. Wiedza biologiczna ma inny charakter, tu nie ma takich prostych matematycznych algorytmów, których status pozostaje niezmienny przez wieki. Ten typ wiedzy ciągle się rozwija, tu nie można powiedzieć, że doszliśmy do jakiejś granicy poznania i ani kroku dalej. Tu nie ma niepodważalnych dogmatów, zawsze w sprawie mogą pojawić się nowe dowody, a wtedy stare teorie upadają, a w ich miejsce wchodzą "nowe".

Twoje osobiste "liberum veto" ignoruje te fakty. Tylko, co z tego właściwie wynika?

Przypuśćmy, że stanąłbyś przed Anną Grodzką. Serio odnosiłbyś się do niej jak do "Krzysztofa" mając za nic ustalenia lekarzy i decyzje sądowe? Naprawdę wyobrażasz sobie, że Twoje "JA" może unieważnić medyczną diagnozę, która jest przecież oparta o NAUKĘ? Jakie dobro miałoby wyniknąć z takiego zachowania?

136 Ostatnio edytowany przez szakisz (2019-03-24 21:50:50)

Tu nie ma niepodważalnych dogmatów, zawsze w sprawie mogą pojawić się nowe dowody, a wtedy stare teorie upadają, a w ich miejsce wchodzą "nowe".

Nie używam pojęć wyssanych z palca. Pojęcie cech płciowych jest częścią powszechnie obowiązującej terminologii naukowej z zakresu biologii.

Przeświadczenia Anny Grodzkiej wsparte zostały odpowiednią diagnozą medyczną, która to diagnoza oparta jest o aktualny status rozwoju NAUKI...

Twoje osobiste "liberum veto" ignoruje te fakty. Tylko, co z tego właściwie wynika?

OK, mamy diagnozę. Pytanie tylko jaka to diagnoza? Czy jest to diagnoza typu: "Krzysztof Bęgowski przejawia wszystkie cechy płciowe adekwatne dla osobnika płci żeńskiej i w związku z powyższym musi zostać uznany za kobietę w świetle obowiązującego prawa"... A może diagnoza brzmiała: Krzysztof Bęgowski cierpi na zaburzenie tożsamości płciowej i nie identyfikuje się ze swoją płcią morfologiczną". Mała, acz znacząca różnica. 

Przypuśćmy, że stanąłbyś przed Anną Grodzką. Serio odnosiłbyś się do niej jak do "Krzysztofa" mając za nic ustalenia lekarzy i decyzje sądowe? Naprawdę wyobrażasz sobie, że Twoje "JA" może unieważnić medyczną diagnozę, która jest przecież o Jakie dobro miałoby wyniknąć z takiego zachowania?

A czy ze wszystkiego co do zasady zawsze musi wynikać jakieś dobro? Wiesz... jeżeli ktoś widzi białe myszki i ma na to papiery, to nie pomagamy mu udając, że raptem wszyscy widzimy białe myszki. Taką osobę po prostu kieruje się do stosownej instytucji. Nie widzę powodu, dla którego my wszyscy mamy naginać naszą percepcję świata tylko po to, aby jakaś wąziutka uprzywilejowana grupka mogła sobie sielankowo żyć w swoim urojeniu.

137

szakisz napisał/a:

OK, mamy diagnozę. Pytanie tylko jaka to diagnoza? Czy jest to diagnoza typu: "Krzysztof Bęgowski przejawia wszystkie cechy płciowe adekwatne dla osobnika płci żeńskiej i w związku z powyższym musi zostać uznany za kobietę w świetle obowiązującego prawa"... A może diagnoza brzmiała: Krzysztof Bęgowski cierpi na zaburzenie tożsamości płciowej i nie identyfikuje się ze swoją płcią morfologiczną". Mała, acz znacząca różnica.

szakisz napisał/a:

Nie widzę powodu, dla którego my wszyscy mamy naginać naszą percepcję świata tylko po to, aby jakaś wąziutka uprzywilejowana grupka mogła sobie sielankowo żyć w swoim urojeniu.

Diagnoza medyczna jest między innymi po to, żeby wykluczyć zaburzenia psychiczne. Czyli: jest zgoda na leczenie, to nie ma urojeń, ani białych myszek. "My wszyscy" nie naginamy naszej percepcji świata, Ty masz poczucie, że naginasz

138

"My wszyscy" nie naginamy naszej percepcji świata, Ty masz poczucie, że naginasz

No właśnie sęk w tym moja droga że na tym forum nie tylko ja mam takie poczucie. A co dopiero mówić o skali kraju wink

139

szakisz napisał/a:

"My wszyscy" nie naginamy naszej percepcji świata, Ty masz poczucie, że naginasz

No właśnie sęk w tym moja droga że na tym forum nie tylko ja mam takie poczucie. A co dopiero mówić o skali kraju wink

Zaczęliśmy od nauki. Rozumiem, że teraz zostało już tylko "poczucie"? wink

140

Zaczęliśmy od nauki. Rozumiem, że teraz zostało już tylko "poczucie"? wink

Absolutnie nie. W żaden sposób nie liczę tego jako argumentu. Tak sobie tylko głośno myślę tongue

141

Lucyfer666 napisał/a:

Ja tu tylko tak zostawię

to powinni w szkołach na lekcjach puszczać.

142

Czytałem w weekend jak pewna aktorka załamuje ręce nad atakiem na deklarację LGBT, bo to i siamto ale również dlatego, że dzieci muszą się uczyć o swojej seksualności, o swoich prawach w tej materii, nietykalności itd. Nie wnikałem w jakim wieku ma dzieci rzeczona aktorka ale mój starszy ma w szkole coś takiego jak wychowanie do życia w rodzinie. Zadałem sobie kiedyś trud i zapoznałem się z podstawą programową do tego przedmiotu żeby przynajmniej hasłowo - pojęciowo wiedzieć co tam synio będzie się uczył. O ile pamiętam wszystko to o seksualności, dojrzewaniu, asertywności wobec dziwnych kontaktów itp. zagadnienia tam były. Może jej chodzi o to żeby przedszkolaki już w tej materii trenować?

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

143

No przecież właśnie w wielu krajach juz wytrenowali przedszkolaki, które się masturbuja smile.

-

144

Snake napisał/a:

Czytałem w weekend jak pewna aktorka załamuje ręce nad atakiem na deklarację LGBT, bo to i siamto ale również dlatego, że dzieci muszą się uczyć o swojej seksualności, o swoich prawach w tej materii, nietykalności itd. Nie wnikałem w jakim wieku ma dzieci rzeczona aktorka ale mój starszy ma w szkole coś takiego jak wychowanie do życia w rodzinie. Zadałem sobie kiedyś trud i zapoznałem się z podstawą programową do tego przedmiotu żeby przynajmniej hasłowo - pojęciowo wiedzieć co tam synio będzie się uczył. O ile pamiętam wszystko to o seksualności, dojrzewaniu, asertywności wobec dziwnych kontaktów itp. zagadnienia tam były. Może jej chodzi o to żeby przedszkolaki już w tej materii trenować?

aktorki, srorki... Lansują się rozni tacy, bo taka moda teraz i temat gorący. Nowoczesność w domu i zagrodzie wink
Aborcja już sie zgrała przecież...

145

Ha, ha a ja pamiętam jak czytając w czytelni podstawówki co wtorkowy odcinek pamiętników Fanny Hill w Sztandarze Młodych byłem pewien, że chyba nigdy się nie przekonam do czegoś tak obrzydliwego jak stosunek płciowy. Dorośli faceci urastali w moim pojęciu do miana herosów, którzy dzielnie znoszą te wszystkie obrzydliwości. Choć tu zaczynałem się doszukiwać przyczyny, że tak dużo dorosłych mężczyzn się często upija. Widać ta odwaga i poświęcenie ma swoją cenę lol Szczególnie mnie mdliło, że swojego ptaszka mam kiedyś wkładać do czegoś ociekającego jakimś obrzydliwym śluzem. O matko - myślałem sobie, przecież musi być jakiś inny, humanitarny sposób na spłodzenie potomka!

146

Snake napisał/a:

Ha, ha a ja pamiętam jak czytając w czytelni podstawówki co wtorkowy odcinek pamiętników Fanny Hill w Sztandarze Młodych byłem pewien, że chyba nigdy się nie przekonam do czegoś tak obrzydliwego jak stosunek płciowy. Dorośli faceci urastali w moim pojęciu do miana herosów, którzy dzielnie znoszą te wszystkie obrzydliwości. Choć tu zaczynałem się doszukiwać przyczyny, że tak dużo dorosłych mężczyzn się często upija. Widać ta odwaga i poświęcenie ma swoją cenę lol Szczególnie mnie mdliło, że swojego ptaszka mam kiedyś wkładać do czegoś ociekającego jakimś obrzydliwym śluzem. O matko - myślałem sobie, przecież musi być jakiś inny, humanitarny sposób na spłodzenie potomka!

Żeby tak się znęcać nad człowiekiem tylko dla przedłużenia gatunku, no big_smile

147

A kobiety myślą, że my to robimy dla przyjemności... ignorantki.

148

Snake napisał/a:

A kobiety myślą, że my to robimy dla przyjemności... ignorantki.

zapomniałeś jeszcze dodać, że wszystkie orgazmy udajecie wink

149

To nie orgazm, to łzy.

-

150

to jest realnie Anna Grodzka, tyle że nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności urodzona w ciele Krzysztofa Bęgowskiego. Tobie to się nie mieści w głowie, nie ogarniasz tego w ramach swojej "elementarnej wiedzy z zakresu biologii", ale Twoje osobiste postrzeganie nie zmienia faktów

A z kolei ja nie ogarniam, jak to się stało, że bardzo "samczy" w wyglądzie i zachowaniu facet, jakim był Krzysztof Bęgowski, w średnim wieku nagle stwierdza, że od zawsze czuł się kobietą [?]
Zupełnie nie po kobiecemu odbywał specjalistyczne szkolenia wojskowe, jako oddany funkcjonariusz komunistycznego reżimu siał postrach na swojej uczelni, poznał kobietę, nawiązał z nią relację, oświadczył się, ożenił, spłodził syna, przez długie lata prezentował się, jak typowy, stuprocentowy mężczyzna ze swoją gęstą brodą i stylem ubierania, aż tu nagle mu się odwidziało? I jak tu się dziwić tym, którzy mu nie ufają?

Swoją drogą osobiście nie wierzę nikomu, kto mieni się obrońcą praw mniejszości seksualnych, a jednocześnie romansuje z otwartymi wrogami wolności, jakimi byli i są starzy PZPR-owcy przemianowani na SLD-owców. Tyczy się to również tow. Biedronia - nie wstyd mu było siedzieć przy jednym stole z dziadami, co wymyślili haniebną akcję "Hiacynt"?  Honorowy homoseksualista mógłby co najwyżej na takich splunąć.

151 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-03-25 21:50:44)

Mirko_81 napisał/a:

że bardzo "samczy" w wyglądzie i zachowaniu facet,

Mnie, na tym zdjęciu które gdzieś tam wywala wuje guugle, to on wygląda na "przygrubawego nerda".

otwartymi wrogami wolności, jakimi byli i są starzy PZPR-owcy przemianowani na SLD-owców. T

Przecież w PL nie ma zwolenników wolności. Tylko bardziej i mniej zakamuflowani socjaliści/komuniści.

152

Mirko_81 napisał/a:

to jest realnie Anna Grodzka, tyle że nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności urodzona w ciele Krzysztofa Bęgowskiego. Tobie to się nie mieści w głowie, nie ogarniasz tego w ramach swojej "elementarnej wiedzy z zakresu biologii", ale Twoje osobiste postrzeganie nie zmienia faktów

A z kolei ja nie ogarniam, jak to się stało, że bardzo "samczy" w wyglądzie i zachowaniu facet, jakim był Krzysztof Bęgowski, w średnim wieku nagle stwierdza, że od zawsze czuł się kobietą [?]
Zupełnie nie po kobiecemu odbywał specjalistyczne szkolenia wojskowe, jako oddany funkcjonariusz komunistycznego reżimu siał postrach na swojej uczelni, poznał kobietę, nawiązał z nią relację, oświadczył się, ożenił, spłodził syna, przez długie lata prezentował się, jak typowy, stuprocentowy mężczyzna ze swoją gęstą brodą i stylem ubierania, aż tu nagle mu się odwidziało? I jak tu się dziwić tym, którzy mu nie ufają?

Swoją drogą osobiście nie wierzę nikomu, kto mieni się obrońcą praw mniejszości seksualnych, a jednocześnie romansuje z otwartymi wrogami wolności, jakimi byli i są starzy PZPR-owcy przemianowani na SLD-owców. Tyczy się to również tow. Biedronia - nie wstyd mu było siedzieć przy jednym stole z dziadami, co wymyślili haniebną akcję "Hiacynt"?  Honorowy homoseksualista mógłby co najwyżej na takich splunąć.

Trzeba mieć naprawdę wyobraźnię wielkości orzeszka. Człowiek decyduje się na operację zmiany płci, bo... ??? Bo co wg Ciebie ? Bo ma taki kaprys ? Bo mu się spodobała sukienka na wystawie ? Bo chciałby, żeby mu ustępowali w drzwiach ?
Co takiego dziwnego jest w tym, że przez długi okres życia próbował żyć wg pewnych wyuczonych norm społecznych ? Zwłaszcza jeśli żył w takich czasach w jakich żył. Nie masz bladego pojęcia co dzieje się w głowie takich ludzi. To jest ogromna walka z samym sobą i ogromne poczucie samotności w tej walce. Jest wielu ludzi, którzy przez całe życie są nieszczęśliwi, ale tkwią w sztucznym świecie i sami siebie nie akceptują. A są tacy, którzy na odwagę zbierają się wiele lat.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

153

Misinx napisał/a:

Trzeba mieć naprawdę wyobraźnię wielkości orzeszka. Człowiek decyduje się na operację zmiany płci, bo... ???

Bo jest nienormalny. Gdyby stwierdził, że własna ręka mu nie odpowiada i chce ją uciąć to by go wysłali do wariatkowa.

Misinx napisał/a:

Nie masz bladego pojęcia co dzieje się w głowie takich ludzi.

No właśnie problemem jest głowa, a nie ciało. Poczytaj sobie o Adamie Curlykale, to zrozumiesz.

154 Ostatnio edytowany przez Beyondblackie (2019-03-26 15:11:59)

No, bo jest zaburzony.

Przepraszam, Misinx, czy jak ktoś twierdzi,że jest drugim wcieleniem Chrystusa albo, że CIA pozakładało mu pluskwy w telefonie albo, że postacie w serialach do niego mówią z ekranu, to uznajesz ich urojenia są w porzo i cacy czy ładujesz do psychiatry? Tak się tylko pytam profilaktycznie.

Osoby z zaburzeniami tożsamości płciowej mają wskaźnik samobójstw ponad 40%, nawet po hormonach i operacjach. U przeważającej większości transseksualizm występuje w połączeniu z innymi zaburzeniami psychicznymi. Ja bardzo tym ludziom współczuję, ale okaleczanie ich i udawanie, że ich urojenia mają jakikolwiek związek z realem, jest po prostu okrutnym żartem.

155

Większość ludzi LGBT+ to bardzo poważnie zaburzone jednostki. Ich trzeba leczyć psychiatrycznie a nie dawać kolejne przywileje i prawa. Współczuję im ale nie róbmy z nich męczenników i świętych krów. Robienie na ich plecach polityki tylko jeszcze bardziej pogrąży tych nieszczęśników.

156 Ostatnio edytowany przez adiafora (2019-03-26 15:46:39)

Mystery_ napisał/a:
Misinx napisał/a:

Trzeba mieć naprawdę wyobraźnię wielkości orzeszka. Człowiek decyduje się na operację zmiany płci, bo... ???

Bo jest nienormalny. Gdyby stwierdził, że własna ręka mu nie odpowiada i chce ją uciąć to by go wysłali do wariatkowa.

Misinx napisał/a:

Nie masz bladego pojęcia co dzieje się w głowie takich ludzi.

No właśnie problemem jest głowa, a nie ciało. Poczytaj sobie o Adamie Curlykale, to zrozumiesz.

o mamo, przecież on straszy w biały dzień!. Jak można tak się oszpecać i okaleczać? Tu już chyba nawet psychiatra nie pomoże.
A ta jego trans przyjaciółka podobnie...
Strach z dzieckiem na spacer wyjsc, żeby potem koszmarów nie miało.

157

O cholera, cofnąłem się w czasie big_smile

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

158 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2019-03-26 16:03:30)

adiaphora napisał/a:

o mamo, przecież on straszy w biały dzień!. Jak można tak się oszpecać i okaleczać? Tu już chyba nawet psychiatra nie pomoże.

Ale wcześniej mógł pomóc. Gościu był w programie druga twarz, miał problemy z psychiką, płakał, wspominał ciężkie dzieciństwo i niskie poczucie własnej wartości. Po programie tęczowi znajomi mówili żyj jak chcesz. No i jest po ptokach... Wyciął też pępek, sutki i dwa żebra.

159 Ostatnio edytowany przez adiafora (2019-03-26 16:15:35)

Mystery_ napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Ale wcześniej mógł pomóc. Gościu był w programie druga twarz, miał problemy z psychiką, płakał, wspominał ciężkie dzieciństwo i niskie poczucie własnej wartości. Po programie tęczowi znajomi mówili żyj jak chcesz. No i jest po ptokach...

chirurdzy tylko ręce zacieraja. Im więcej takich oryginałów, tym kasa płynie  szerokim strumieniem...
Dzisiaj ciężko kogoś do psychiatry skierować, taki trend, że każdy może czuć się kim chce i w związku z tym,  uciąć i przyszyć sobie penisa nawet na czole, twierdząc, że jest jednorozcem. Taka postępowość ponoć. Nie nadążam z duchem czasow. I nawet nie chce. Cenię normalność i zdrowy rozsądek.

160

adiaphora napisał/a:
Mystery_ napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Ale wcześniej mógł pomóc. Gościu był w programie druga twarz, miał problemy z psychiką, płakał, wspominał ciężkie dzieciństwo i niskie poczucie własnej wartości. Po programie tęczowi znajomi mówili żyj jak chcesz. No i jest po ptokach...

chirurdzy tylko ręce zacieraja. Im więcej takich oryginałów, tym kasa płynie  szerokim strumieniem...
Dzisiaj ciężko kogoś do psychiatry skierować, taki trend, że każdy może czuć się kim chce i w związku z tym,  uciąć i przyszyć sobie penisa nawet na czole, twierdząc, że jest jednorozcem. Taka postępowość ponoć. Nie nadążam z duchem czasow. I nawet nie chce. Cenię normalność i zdrowy rozsądek.

Ten Curlykale nawet usunął sobie wacka i jaja... Jezu, ja nawet nie jestem w stanie zrozumieć jak niemoralny musi być chirurg, żeby to zrobić hmm Przecież widać jak na dłoni, że facet ma poważne problemy psychiczne.

161 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-03-26 17:50:20)

Mystery_ napisał/a:

Wyciął też pępek, sutki i dwa żebra.

Po co?

Gabriel Archaniał @adamcośtam.
Dobrze rozumiem? Facet uważa się za wcielenie Archanioła Gabriela? lol
I się operuje na "anielski" wzór.

162

Znerx napisał/a:
Mystery_ napisał/a:

Po co?

Nie wiem, zapytaj @Misinxa wink

163

Mystery_ napisał/a:
Znerx napisał/a:
Mystery_ napisał/a:

Po co?

Nie wiem, zapytaj @Misinxa wink

To on utrzymuje jakieś kontakty z siłami wyższymi? wink

164

Ten biały 180 cm mężczyzna uważa się za 183 cm Chinkę... Bo tak, bo można!! big_smile

Zwróćcie uwagę, jak pytani porzucają czasownik "myśleć" na rzecz czasownika "czuć". Nie myśl, czuj!! W końcu najważniejsze jest to, byś czuł się w zgodzie ze sobą...

165

szakisz napisał/a:

Zwróćcie uwagę, jak pytani porzucają czasownik "myśleć" na rzecz czasownika "czuć". Nie myśl, czuj!! W końcu najważniejsze jest to, byś czuł się w zgodzie ze sobą...

Copypasta/mem o helikopterze z 2014 ciągle aktualny.

Dla niezorientowanych:

I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I'm fucking retarded but I don't care, I'm beautiful. I'm having a plastic surgeon install rotary blades, 30 mm cannons and AMG-114 Hellfire missiles on my body. From now on I want you guys to call me "Apache" and respect my right to kill from above and kill needlessly. If you can't accept me you're a heliphobe and need to check your vehicle privilege. Thank you for being so understanding

Posty [ 111 do 165 z 502 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018