Dziewczyna LGBT ma chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna LGBT ma chłopaka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Dziewczyna LGBT ma chłopaka

Czy znacie jakąś dziewczyne (18-28 lat), która deklaruje się jako LGBT i ma chłopaka ?

Pytam, bo właśnie dziewczyna, którą znam z widzenia, deklarowała się jako LGBT na portalach społecznościowych, kiedyś nawet miała, że w związku z inną dziewczyną, a teraz patrzę, że wstawiła związek z facetem.
Czy w ogóle stan homo jeśli ktoś odkrywa w sobie skłonności, do tej samej płci to jest odwracalny ? czy raczej nieodwracalny ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna LGBT ma chłopaka

Lesbian, Gay, Bisexual , Transgender

Może  dziewczyna jest biseksualna po prostu.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

3

JoannaJ505 napisał/a:

Czy w ogóle stan homo jeśli ktoś odkrywa w sobie skłonności, do tej samej płci to jest odwracalny ? czy raczej nieodwracalny ?

A niby żyjemy w 21 wieku...
Istnieje coś takiego jak preferencja obu płci.

4

Moja siostra, a właściwie brat, bo jest w trakcie terapii hormonalnej, jest w związku z dziewczyną, która również rozpoczęła terapię hormonalną.
Plany na przyszłość? Siostra chce usunąć piersi i zachować pochwę. Jej partnerka marzy o całkowitej przemianie. Tak czy inaczej, obie chcą być mężczyznami. Czy to możliwe - nie mnie oceniać. Ważne, by im było dobrze.

5 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2019-12-09 14:02:16)

Może na portalu tylko popierała LGBT a normalnie jest hetero.

6 Ostatnio edytowany przez Ein (2019-12-09 15:33:21)

JoannaJ505 napisał/a:

Pytam, bo właśnie dziewczyna, którą znam z widzenia, deklarowała się jako LGBT na portalach społecznościowych

Nie rozumiem co ma jakiś portal do rzeczywistości?
Może i jest, może chciała kogoś innego poznać, a może chciała sprawdzić reakcje innych osób?

Dziwi mnie naiwność ludzi, którzy coś przeczytają o kimś na jakimś profilu i myślą, że tam jest 100% prawdy...

7

Na szczęście nie miałem z tym styczności, ale wiele osób "przeszło" na lgbt bo stało się to modne o.O Głównie dziewczyny w bardzo młodym wieku.

8

TypowyCharlie napisał/a:

Na szczęście nie miałem z tym styczności, ale wiele osób "przeszło" na lgbt bo stało się to modne o.O Głównie dziewczyny w bardzo młodym wieku.

Co to znaczy przejść na LGBT bo nie czaję?

9 Ostatnio edytowany przez elo_dro (2019-12-09 16:17:41)

JoannaJ505 napisał/a:

Ten filmik sporo o tym mówi youtube,com/watch?v=bEdvItaf3zM polecam obejrzeć wink (podmieńcie przecinek na kropke przed com )

10

Janix2 napisał/a:
TypowyCharlie napisał/a:

Co to znaczy przejść na LGBT bo nie czaję?

Chodzi mi tutaj o osoby które udają lgbt, bo stało się to modne.

11

Jeszcze raz: co to znaczy "udawać LGBT"? Udawać orientację seksualną? A może zwyczajnie opisujesz sympatyków tych wartości?

Autorko: być może ta dziewczyna jest po prostu biseksualna. Osoba biseksualna może odczuwać pociąg czy to do kobiet, czy to do mężczyzn.

Ten filmik sporo o tym mówi youtube,com/watch?v=bEdvItaf3zM polecam obejrzeć wink (podmieńcie przecinek na kropke przed com )

Stwierdzenia takie, jak "człowiek ze swojej natury jest heteroseksualny" są dosyć dalekie od stanu wiedzy naukowej. Można obejrzeć jako publicystykę religijną, ale warto to mieć na uwadze.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna LGBT ma chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018