Dziewczyna chce przerwy w zwiazku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Dziewczyna chce przerwy w zwiazku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Dziewczyna chce przerwy w zwiazku

Witam

Mam duzy problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic dlatego moj post tu..

Jestem z dziewczyna juz 8 miesiecy, bardzo sie kochamy piszemy ze soba non stop. Po jakims czasie postanowilismy sie po raz pierszy raz w naszym zyciu sie kochac, niezapomniana chwila ona byla moja pierwsza a ja jej pierwszym.. sytuacja tak sie skomplikowala ze po 2-3 miesiacach powiedziala ze ja to wszystko przytlacza i potrzebuje przerwy.. probuje sie dowiedziec dlaczego tej przerwy chce ale nie chce powiedziec.. A jak juz sie denerwuje to mowi ze mozemy zostac dobrymi przyjaciolmi..

Prosze o pomoc bo ja naprawde nie wiem co robic a nie chce mojej ukochanej stracic..

Kamil

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna chce przerwy w zwiazku
kamil.kalzynski1997 napisał/a:

bardzo sie kochamy

Raczej bardzo ją KOCHASZ, a ona niekoniecznie.

Moja opinia będzie brutalna ale szczera, znudziłeś jej się, ma na oku innego.

3

Według   mnie  się odkochała .

,,Kiedy wiesz czego szukasz, jest łatwiej to znaleźć''.

4

kamil.kalzynski1997 napisał/a:

Witam

Mam duzy problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic dlatego moj post tu..

Jestem z dziewczyna juz 8 miesiecy, bardzo sie kochamy piszemy ze soba non stop. Po jakims czasie postanowilismy sie po raz pierszy raz w naszym zyciu sie kochac, niezapomniana chwila ona byla moja pierwsza a ja jej pierwszym.. sytuacja tak sie skomplikowala ze po 2-3 miesiacach powiedziala ze ja to wszystko przytlacza i potrzebuje przerwy.. probuje sie dowiedziec dlaczego tej przerwy chce ale nie chce powiedziec.. A jak juz sie denerwuje to mowi ze mozemy zostac dobrymi przyjaciolmi..

Prosze o pomoc bo ja naprawde nie wiem co robic a nie chce mojej ukochanej stracic..

Kamil

Jesteś pewien, że to był jej pierwszy raz? dziwne zachowania po tak wielkim wydarzeniu jak pierwszy raz z tym jedynym i nagle siup się popsuło.

no to zrób przerwę nie bombarduj jej smsa nie dzwoń niech się wychłodzi i odezwie jak będzie chciała.

5

"Przerwa", to w języku osób, które chcą czegoś innego, niż do tej pory, to zawoalowane "odchodzę".
Powodów może być wiele.

facet po przejściach

6

No chyba Cię robi w balona. A i przyjaciółmi też nie będziecie. uwierz mi.

7

A moze wydarzyło sie miedzy Wami cos niedobrego, po czym ona nie wie co dalej?
Ja sie nie zgodzę z tym ze prośba o przerwę zawsze oznacza chec odejścia. Przeżyłam cos takiego, chciałam przerwy w zwiazku z chłopakiem ktorego bardzo kochałam ale nie mogłam z nim juz wytrzymać. Nie miałam nikogo innego na oku, nie chciałam go porzucić ale odpocząć. I nabrać dystansu, zastanowić sie czy nadal chce z nim byc. Ale kochałam go nadal mimo to.

8

Może ją to przetłoczyło, i stało się za szybko. Wybacz, że to powiem, ale może żałować, że tak szybko to zrobiła. Znam przypadki, co tak jak u Cb kobieta, długo zwlekała z tym krokiem z powodu przede wszystkim, że bała się tego doznania, jak będzie, czy dobrze wypadnie itd. Nie wiem czemu, ale niektóre moje znajome przetłaczała ta myśl, przez dość bardzo długi czas, ale przekonywałam je by pogadały ze swoimi partnerami i to jakoś pomagało, ale wiadomo każda jest inna. Daj jej może trochę czasu się z tego otrząsnąć i nie próbuj czasem na siłę przez dotyk, dać jej do zrozumienia, że byś to powtórzył, bo raz już się zdarzył. Może po prostu potrzebuje oparcia i niestety, ale lepiej czekać aż ona rozpocznie jakiś ruch ;p
Jeszcze, że nie wiem w jakim jest wieku, jak młodsza od Cb to też może to komplikować.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Dziewczyna chce przerwy w zwiazku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018