J.Angielski - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: J.Angielski

Czy ktoś nauczył sie z Internetu języka.Angielskiego? znacie może jakieś stronki czy coś?

2

Odp: J.Angielski

Znamy. Całe mnostwo.

Ale jezeli jestes zbyt lwniwa zeby je samodzielnie wyszukac to bedziesz tez zbyt leniwa by sie samodzielnie uczyc.

Gdyby NAPRAWDE ci zalezalo, to w czasie, w ktorym czekasz na odpowiedz znalazlabys juz z piec portali jezykowych.

3

Odp: J.Angielski

no ale zawsze ktoś mógłby polecić coś od siebie prawda? tongue

4

Odp: J.Angielski

Myślę, że najlepiej jednak uczuć się na kursach, internet i aplikacje w moim przypadku służą raczej do utrwalenia już nabytej wiedzy, ewentualnie nauki nowych słówek. Nie wiem, czy każdy się ze mną zgodzi, ale myślę, że łatwiej uczyć się pod czyimś czujnym okiem niż online.

5

Odp: J.Angielski
Iceni napisał/a:

Znamy. Całe mnostwo.

Ale jezeli jestes zbyt lwniwa zeby je samodzielnie wyszukac to bedziesz tez zbyt leniwa by sie samodzielnie uczyc.

Gdyby NAPRAWDE ci zalezalo, to w czasie, w ktorym czekasz na odpowiedz znalazlabys juz z piec portali jezykowych.

Jestem podobnego zdania.
Też się staram dokształcać korzystając z Internetu. Głownie dzięki blogerkom poznaję strony, gdzie można poznawać nowe słówka oraz je utrwalać. Są też kanały na youtube, wystarczy poszukać. Ale oczywiście by uczyć się jakiegoś języka wymagana jest determinacja.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024