Narkotyki-nieletni, szukam osób które opowiedziałyby mi swoją historię - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Narkotyki-nieletni, szukam osób które opowiedziałyby mi swoją historię

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Narkotyki-nieletni, szukam osób które opowiedziałyby mi swoją historię

Witam nazywam się Ola i mam 21 lat. Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej która dotyczy przestępczości narkotykowej wśród nieletnich.
W swojej pracy chce udowodnić jak ogromny wpływ ma na nas społeczeństwo w którym dorastamy : rodzina szkoła czy osoby z którymi spędzamy swój czas wolny. Chcę pokazać że to kim jesteśmy nie zależy tylko od nas że błędy które popełniamy nie są tylko naszymi błędami.
Szukam nieletnich osób zażywających bądź zażywających kiedyś narkotyki które anonimowo zechciałyby podzielić się ze mną swoimi historiami. Historiami które pomogłyby mi odpowiedzieć na pytanie DLACZEGO które pomogłyby nakreślić wagę tego problemu społeczeństwu.

Z góry dziękuje jeśli ktoś zechciałby poświęcić mi swój czas i opowiedzieć mi swoją historię.
mój kontatkt : narkotykinieletnimałpawp.pl

zamiast znaczka małpy wpisałam małpa, ponieważ nie mam jeszcze uprawnień do dodawania linków.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Narkotyki-nieletni, szukam osób które opowiedziałyby mi swoją historię

Temat przeniosłam do właściwego działu - dzięki temu na forum zostaje zachowany porządek, a Ty masz większą szansę uzyskać oczekiwaną pomoc.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Narkotyki-nieletni, szukam osób które opowiedziałyby mi swoją historię

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018