Dziwny stan podniecenia - nerwica? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Dziwny stan podniecenia - nerwica?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Dziwny stan podniecenia - nerwica?

Ratunku! Czy ktoś miał podobne objawy?
Od wczoraj tj. 26.07.2016 r. odczuwam tak jakby podniecenie w okolicach dolnej części podbrzusza. Czuję się, jakbym była nabrzmiała. Bardzo źle się z tym czuję, Już raz miałam podobne NIEPRZYJEMNE uczucie w święta Wielkanocne. Przeszło po kilku dniach, ale pojechałam na SOR, bo stwierdziłam, że to coś poważnego. Powiedziałam jak się czuję, zrobili mi badanie ginekologiczne, usg jamy brzusznej i konsultacje psychiatryczną. Badania nic nie wykazały. Określono mnie, że jestem pobudzona. Lekarka na SOR kazała mi wypić coś i miałam po tym poczuć się lepiej i zasnąć normalnie w domu. No i tak się stało. Myślałam, że to już koniec. A teraz kolejny raz takie coś mi się dzieje sad Czy to na tle nerwowym? W pracy mam mnóstwo stresu, ale do tego jestem przyzwyczajona i inaczej reaguję na stres. A teraz coś takiego po raz drugi się wydarza. Czy powinnam iść do psychiatry, psychologa, neurologa? Chce mi się płakać przez to sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwny stan podniecenia - nerwica?

A w jakiej fazie cyklu jestes? Uprawiasz seks lub sie masturbujesz?

3

Iceni napisał/a:

A w jakiej fazie cyklu jestes? Uprawiasz seks lub sie masturbujesz?

Teraz jestem w trakcie okresu. Jak kwietniu to się po raz pierwszy zdarzyło to nie pamiętam, w której to było fazie cyklu. Seks uprawiam regularnie z partnerem. Nie masturbuję się.

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-07-27 12:36:51)

A podczas seksu nie masz zadnych problemow z orgazmem?

Akurat w trakcie okresu narzady rodne sa silniej ukrwione i opuchniete wiec mozesz je odczuwac - skurcze tez nie sa niczym dziwnym podczas okresu - jezeli dojdzie do tego zdenerwowanie z jakiegos powodu to wydaje mi sie, ze moze to dawac objawy jak podniecenie (takie czysto seksualne) - pytanie dlaczego stanowi to dla ciebie problem?

5

Iceni napisał/a:

A podczas seksu nie masz zadnych problemow z orgazmem?

Akurat w trakcie okresu narzady rodne sa silniej ukrwione i opuchniete wiec mozesz je odczuwac - skurcze tez nie sa niczym dziwnym podczas okresu - jezeli dojdzie do tego zdenerwowanie z jakiegos powodu to wydaje mi sie, ze moze to dawac objawy jak podniecenie (takie czysto seksualne) - pytanie dlaczego stanowi to dla ciebie problem?

Jeżeli podniecenie trwa określony czas to OK. Ale ja to odczuwam od wczoraj cały czas. Jest to po prostu nieprzyjemne. Nie mogę się skupić na niczym innym, tylko o tym myślę. Zastanawiam się, co się złego ze mną dzieje.... Ja już nie mam siły. Przez to chce mi się płakać. Na razie opanowuje łzy, ale czuję, że nie dam rady więcej.

6

Wspominałaś, że miałaś konsultację psychiatryczną. Nie uspokoiło Cię to ?

Zrób badanie krwi i moczu.Miałam takie objawy przy zapaleniu pęcherza .

Jedyne co w życiu musisz to umrzeć
Reszta zależy od Ciebie.

8

Czy Ci to przeszlo?

9

Post sprzed 4 lat więc chyba przeszło smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Dziwny stan podniecenia - nerwica?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018