Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Hej wszystkim,
Chcialem sie poradzic jako ze jeszcze widze iskierke nadziei, tak jak w temacie nie mam szczescia do kobiet jedyne na co moge liczyc to poznanie jakies dziewczyny na poziomie kolezanki, na nic innego nie moge liczyc.
Wiem ze to bedzie dla was dziwne ale nigdy nie mialem dziewczyny, to moze byc tez po czesci powodem omijania mnie przez kobiety, brak doswiadczenia.
Teraz sie zastanawiam czy mozna by to zmienic czy jestem juz na przegranej pozycji i zostaje mi zaplacenie, co jakos mnie nie cieszy bo to bedzie jednak sztuczne.
Wiem ze to dla was dziwnie zabrzmi ale wychodze na miasto, chodze do klubow i innych miejsc prace tez, nie szukam nie wiadomo jakiej kobiety normalna zwykla dziewczyna jest dla mnie ok.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
senprzyszlosci napisał/a:

Hej wszystkim,
Chcialem sie poradzic jako ze jeszcze widze iskierke nadzieji, tak jak w temacie nie mam szczescia do kobiet jedyne na co moge liczyc to poznanie jakies dziewczyny na poziomie kolezanki, na nic innego nie moge liczyc.
Wiem ze to bedzie dla was dziwne ale nigdy nie mialem dziewczyny, to moze byc tez po czesci powodem omijania mnie przez kobiety, brak doswiadczenia.
Teraz sie zastanawiam czy mozna by to zmienic czy jestem juz na przegranej pozycji i zostaje mi zaplacenie, co jakos mnie nie cieszy bo to bedzie jednak sztuczne.
Wiem ze to dla was dziwnie zabrzmi ale wychodze na miasto, chodze do klubow i innych miejsc prace tez, nie szukam nie wiadomo jakiej kobiety normalna zwykla dziewczyna jest dla mnie ok.


Piszesz strasznie enigmatycznie, nie podałeś kilku istotnych informacji, np. ile masz lat, w jakim celu szukasz dziewczyny (choć z kontekstu wynika dla mnie, że tylko do seksu), nie napisałeś nic o tym, dlaczego, Twoim zdaniem, sytuacja z kobietami właśnie tak wygląda.
Brak doświadczenia nie jest przeszkodą, gdyby tak było - nikt nigdy nie miałby partnera, bo nikt na początku nie ma doświadczenia.
Co robisz, żeby nawiązywać kontakty? Jak wyglądasz...?

Jeśli oczekujesz realnej pomocy, musisz napisać więcej.
Pozdrawiam.

3

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
Baraenka napisał/a:

Piszesz strasznie enigmatycznie, nie podałeś kilku istotnych informacji, np. ile masz lat, w jakim celu szukasz dziewczyny (choć z kontekstu wynika dla mnie, że tylko do seksu), nie napisałeś nic o tym, dlaczego, Twoim zdaniem, sytuacja z kobietami właśnie tak wygląda.
Brak doświadczenia nie jest przeszkodą, gdyby tak było - nikt nigdy nie miałby partnera, bo nikt na początku nie ma doświadczenia.
Co robisz, żeby nawiązywać kontakty? Jak wyglądasz...?

Jeśli oczekujesz realnej pomocy, musisz napisać więcej.
Pozdrawiam.

Mam 25 lat, no pewnie ja nie mam prawa miec ochoty na seks normalnie widze ze sa kategorie facetow ktorzy moga i nie moga...
Napisalem tylko ze nie moge tak zyc cale zycie bez seksu, ze lepiej niz sie meczyc miec go za pieniadze.
Po co szukam dziewczyny bo brak mi jednak drugiej osoby, kiedys chce tez miec dzieci. Moim zdaniem sytuacja wyglada wlasnie z powodu braku doswiadczenia w tym wieku, mam prawie zerowe doswiadczenie w kontaktach z kobietami wogole... Czasami mam takie obawy przed wysmianiem no bo jednak az taki mlody juz nie jestem, dla mnie tez taki facet co nie ma doswiadczenia w takim wieku budzilby obawy. Tu kolejny problem jest z utrzymywaniem kontaktow, jakos nie umiem, moze to przez fakt porzucenia przez matke nie do konca wierze kobietom.
"Brak doświadczenia nie jest przeszkodą, gdyby tak było - nikt nigdy nie miałby partnera, bo nikt na początku nie ma doświadczenia." - Czy w wieku 25 lat jest nadal tak samo smile? Ja mysle ze nie do konca.
Wygladam normalnie jestem ani za chudy ani za gruby, trzeba by troche na silowni popracowac zeby juz jakas super postura byla w sumie to nad tym pracuje. Moze jestem za nudny bo martwie sie praca i ogolnie tym co bedzie w przyszlosci zalezy mi na doskonaleniu zawodowym itd. a w moim otoczeniu widze raczej tendencje odwrotna, maja wszystko gdzies jakos to bedzie bo rodzice pomoga, ja bym tak nie mogl.
Kontakty zawieram raczej przez internet lubie sobie pogadac o wszystkim.
No i nie jestem type co dodaje co chwile swoje zdjecia na porale spolecznosciowe, to tez moze byc minus ze nie jestem na topie smile

4

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

senprzyszlosci pokaż foto!
A potem... pomyślimy! wink
Na forum było trochę podobnych tematów, gerenalnie ludzie polecają zapoznawanie się z literaturą "fachową", np. "No more nice guy". Ja osobiście polecam zacząć "od początku" i poczytać coś takich autorów jak: David Buss, Geofrey Miller czy z polskiego podwórka - Bogdana Wojciszke.

Jeżeli te materiały to ponad Twoje siły (bez urazy), albo nie masz tyle cierpliwości, to zainteresuj się szeroko rozumianą społecznością "PUA". Jest tam co prawda dużo bzdur, ale te 10 - 15 % jest tam też dobrych informacji wink
Siłownia dobra jest, naturalnie zwiększa poziom testosteronu (po kilku latach ćwiczeń wink).
Pracuj nad sobą, nad swoją pewnością siebie, a kobietami się nie przejmuj.
Jeśli będziesz ok, to kobiety same "się pojawią".

Pozdrawiam,
Tomek

5

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Oczywiście, że masz prawo mieć ochotę na seks. Nawet na seks bez zobowiązań. Nie sądzę żeby pytanie Baraenki miało jakiś negatywny kontekst - po prostu inaczej podrywa się laskę na jedną noc, a inaczej dziewczynę na poważny związek. Także się nie unoś wink Po prostu jak mamy ci radzić, to musimy wiedzieć w jakim temacie.

Podejście do tematu to podstawa. Możesz jojczyć, że jesteś frajerem, bo do tej pory nie zamoczyłeś, ale w ten sposób to będziesz tylko powiększał swój problem i na kilometr będzie od ciebie śmierdziało desperacją a to spłoszy każdą dziewczynę. Nawet jak będziesz jęczeć w zaciszu własnej głowy albo na anonimowym forum. I tu nie chodzi o to, czy masz powody - według ciebie masz i ja się nie kłócę. Po prostu takie podejście to strzał w stopę.

A teraz zastanów się, czego ty tak naprawdę chcesz, bo na razie trudno to określić. Z jednej strony niby chcesz po prostu się odprawiczyć, bo uważasz że najwyższa pora, z drugiej mówisz, że brak ci drugiej osoby, a z trzeciej, że blokuje cię porzucenie przez matkę (niewątpliwie, a że to sobie uświadamiasz, to krok w dobrym kierunku). Jak się gubisz we własnych oczekiwaniach, to zrób sobie tabelkę plusów i minusów.

Przygodny seks jest o tyle dobry dla ciebie, że zdejmuje z ciebie sporo oczekiwań. Bo w sumie co ci zależy, co o twoich umiejętnościach pomyśli dziewczyna, której już zapewne na oczy nie zobaczysz? Nie będzie wniebowzięta? Trudno, będzie następna a tymczasem pierwsze koty za płoty. No i  nie musisz się przed taką chwalić, że jesteś prawiczkiem - równie dobrze możesz wcisnąć kit, że jesteś po długim związku z dziewczyną, co się upierała na czekanie do ślubu, w końcu dała się przekonać, ale po kilku razach stwierdziła, że jednak nie może żyć w grzechu, a ty z kolei już nie chcesz czekać. Jak masz opanowaną teorię i jesteś w miarę rozgarnięty, to dziewczynie trudno będzie odróżnić prawiczka od mało doświadczonego. Serio, seks to nie jest coś przesadnie skomplikowanego. A jak trafisz na taką, co lubi w łóżku dyrygować i okażesz się w miarę pojętny, to możesz nawet załapać się na FWB. Z drugiej strony, jak masz opory przed sypianiem z lekko (lub mocno) wstawionymi dziewczynami, które mogą cię czymś zarazić to nie jest sport dla ciebie. I nie ma co się oszukiwać - w tym scenariuszu liczy się wygląd i bajera; pewnym siebie przystojniakom laski ścielą się do stóp, a przeciętni faceci chojraczący w klubie są dość żałośni. Pytanie czy scenariusz "Fake it 'till you make it" ci pasuje.

Z drugiej strony, możesz próbować szukać dziewczyny. Tu przede wszystkim pytanie, czy faktycznie chciałbyś dziewczynę czy jednak seks - bo jak ściemnisz, to po prostu zabawisz się czyimiś uczuciami, a to jest megasłabe. W ten scenariusz trzeba zainwestować więcej czasu i pracy. Przede wszystkim musiałbyś kompletnie zmienić dotychczasową taktykę. Zamiast szukać w internecie, gdzie ocenia się w zasadzie po zdjęciu i sposobie zagadania (fb i portale randkowe tak samo), musiałbyś poznawać dziewczyny na żywo, gdzie łatwiej jest wzbudzić sympatię. Jak nie jesteś łamagą, kurs tańca jest niezłą opcją. Albo coś związanego z twoimi zainteresowaniami (wspólna pasja to dobry przełamywacz lodów i nie ma obawy, że kogoś nudzisz). To, że poważnie podchodzisz do życia jest w takiej sytuacji plusem, ale jak marudzisz nowopoznanej dziewczynie, że martwisz się pracą, a wszyscy wokół ciebie to lekkoduchy wychodzisz na sztywniaka. I skoro w twoim towarzystwie brak odpowiedniej partii, to czas rozejrzeć się dalej, a nie oczekiwać że jakaś spadnie z nieba. Wiesz, jest jednak sporo lasek, które nie mają parcia na seks przy pierwszym spotkaniu. A jak jakąś poznasz, pokażesz się z dobrej strony i ją zauroczysz, to przez samo prawictwo raczej cię nie skreśli. Nie masz tego wypisanego na czole i nikt nie każe ci się z tego spowiadać na pierwszej randce.

6

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Po prostu zacznij z nimi rozmawiać. Na początku traktuj wszystkie jak koleżanki, a nie od razu jak kandydatkę na dziewczynę.

7

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
GabrielaKlym napisał/a:

Po prostu zacznij z nimi rozmawiać. Na początku traktuj wszystkie jak koleżanki, a nie od razu jak kandydatkę na dziewczynę.

Podpisuję się. Kiedy człowiek rozpaczliwie szuka kandydatki na dziewczynę/chłopaka, to wysyła do otoczenia sygnały charakterystyczne dla desperata. Ty możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy, ale druga strona już owszem - odbiera je wystarczająco wyraźnie, aby asekuracyjnie się odsunąć, nawet jeśli początkowo była znajomością zainteresowana.

8

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Z gory dzieki za odpowiedzi.
Az tak strasznie desperacko nie szukam dziewczyny bez przesady, nie traktuje kazdej dziewczyny jako kandydatki na dziewczyne bez przesady to by byla troche glupie z mojej strony. Mi sie wydaje ze jestem malo interesujacy dla kobiet, bo faceci to tacy wyluzowani ogolnie sa ja nie, nie moge sobie na to pozwolic, mam duzo problemow. Zajmuje dosc wysokie stanowisko z czym zwiazana jest pewna postawa nie moge byc lekko duchem, a moze moglbym tylko nie potrafie taka okolicznosc biore pod uwage. Jak bym byl bardziej rozrywkowy i niczym sie nie przejomowal pewnie jakas zainteresowana by byla.
Szukam dziewczyny zalezy mi na niej nie na samym seksie tylko ze pewnie przez brak obcia zostane odrzucony juz tak bylo, zostalem nawet potraktowany przez taka jak czlowiek gorszej kategorii.
Jesli nie moge miec dziewczyny chcialbym przynajmniej zobaczyc jak wyglada seks, po za tym nie mam zamiaru czekac na to do 30 jak mi nie wyjdzie normalnie to zaplace, prosze mnie nie krytykowac za to ale ja tez mam prawo zobaczyc jak to jest wink

9

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

senprzyszlosci,
Pewny siebie facet, który wie co chce i wie jak to zdobyć to marzenie kobiet.
Marzeniem nie jest spiety, przestraszony chłopiec. (Wbrew pozorom nie jest też marzeniem niebieski ptak )
Jeśli wizyta w burdelu ma Ci pomóc w przekształceniu się w motyla i nabraniu pewności w relacjach damsko - męskich, zrób to. Tylko pamiętaj, że potem tak czy inaczej czeka Cię dużo nauki. Seks z kobietą to nie seks z dziwka.

10

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Nie trać, proszę, zbyt wiele czasu na zastanawianie się nad tym wszystkim... Ja sama mogłabym się podpisać pod stwierdzeniem w tytule: niewidzialna dla mężczyzn hehe.. przez większość życia w zasadzie tak się czuję i straciłam zdecydowanie za dużo czasu na szukanie odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak jest... Po prostu żyj, wszystko jeszcze przed tobą, powodzenia smile

11

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Zmien styl ubioru.
90% prawiczkow ubiera sie jakby im ciotka ubrania kupowala, albo jakby szli na ryby... tongue

12

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
senprzyszlosci napisał/a:

Jesli nie moge miec dziewczyny chcialbym przynajmniej zobaczyc jak wyglada seks, po za tym nie mam zamiaru czekac na to do 30 jak mi nie wyjdzie normalnie to zaplace, prosze mnie nie krytykowac za to ale ja tez mam prawo zobaczyc jak to jest wink

Nikt Cię nie krytykuje, to Twoje życie i zrobisz z nim co zechcesz, pamiętaj jednak, że taka decyzja wiąże się z pewnym ryzykiem i ewentualnymi konsekwencjami. Także na przyszłość, kiedy już poznasz wartościową dziewczynę, dla której fakt seksu z prostytutką będzie stanowić na tyle duży problem, że Cię odrzuci. Rzecz jasna tak nie musi się stać, ale może.

13

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
allama napisał/a:

senprzyszlosci,
Pewny siebie facet, który wie co chce i wie jak to zdobyć to marzenie kobiet.
Marzeniem nie jest spiety, przestraszony chłopiec. (Wbrew pozorom nie jest też marzeniem niebieski ptak )
Jeśli wizyta w burdelu ma Ci pomóc w przekształceniu się w motyla i nabraniu pewności w relacjach damsko - męskich, zrób to. Tylko pamiętaj, że potem tak czy inaczej czeka Cię dużo nauki. Seks z kobietą to nie seks z dziwka.

Raczej nie bede mial z kim sie uczyc wiec o to sie nie musze martwic. Ja wiem czego chce wlasnie ide w ta strone. W relacjach damsko meskich tez wiem czego chce czasami nawet jesli wiedzialem to i tak dostawalem po "tylku" z powodu braku doswiadczenia w lozku.

rampampam napisał/a:

Nie trać, proszę, zbyt wiele czasu na zastanawianie się nad tym wszystkim... Ja sama mogłabym się podpisać pod stwierdzeniem w tytule: niewidzialna dla mężczyzn hehe.. przez większość życia w zasadzie tak się czuję i straciłam zdecydowanie za dużo czasu na szukanie odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak jest... Po prostu żyj, wszystko jeszcze przed tobą, powodzenia smile

Ja nie trace, po prostu chce wiedziec jakie sa moje bledy jesli ich nie znajde nie bede sie zbyt dlugo zastanawial.

Iceni napisał/a:

Zmien styl ubioru.
90% prawiczkow ubiera sie jakby im ciotka ubrania kupowala, albo jakby szli na ryby... tongue

Ubieram sie ok, tu bys sie zdziwila z reszta oprocz tego ze mam taki styl to stanowisko w pracy niestety tego wymaga wink.

14

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
senprzyszlosci napisał/a:

Raczej nie bede mial z kim sie uczyc wiec o to sie nie musze martwic. Ja wiem czego chce wlasnie ide w ta strone. W relacjach damsko meskich tez wiem czego chce czasami nawet jesli wiedzialem to i tak dostawalem po "tylku" z powodu braku doswiadczenia

To może rozwiń co to znaczy, że dostawales po tyłku. Bo zdaje się, że tak dostałeś, że szykujesz się na to, że do końca życia seks będziesz uprawiał jeno z prostytutkami.

15

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
allama napisał/a:

W relacjach damsko meskich tez wiem czego chce czasami nawet jesli wiedzialem to i tak dostawalem po "tylku" z powodu braku doswiadczenia w lozku.

Jest mnóstwo młodych kobiet, dla których to doświadczenie wcale nie jest istotne, jest też mnóstwo z własnym zerowym i szukających podobnego partnera. Albo źle trafiasz, albo źle szukasz.

16

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
senprzyszlosci napisał/a:
Iceni napisał/a:

Zmien styl ubioru.
90% prawiczkow ubiera sie jakby im ciotka ubrania kupowala, albo jakby szli na ryby... tongue

Ubieram sie ok, tu bys sie zdziwila z reszta oprocz tego ze mam taki styl to stanowisko w pracy niestety tego wymaga wink.

Chodzisz na randki (znaczy w miejsca, gdzie potencjalnie możez spotkać kandydatkę na randkę) w ubraniach, w których chodzisz do pracy? W biurowym gajerku?

17 Ostatnio edytowany przez senprzyszlosci (2016-03-12 22:56:25)

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
allama napisał/a:

To może rozwiń co to znaczy, że dostawales po tyłku. Bo zdaje się, że tak dostałeś, że szykujesz się na to, że do końca życia seks będziesz uprawiał jeno z prostytutkami.

No slyszalem opowiesci co to one nie robily z bylym, oh ah i zapewnialy mnie ze mi na to nie pozwola, lub slyszalem teksty typu nie dla psa... tym pania sie podobno podobalem, nie wiem czemu takie reakcje. Pewnie tak bedzie ale to lepsze niz nic. No jeszcze kiedys jedna zarzucila tekstem ze mam malego, to przez pewien czas mnie dobilo.

Olinka napisał/a:

Nikt Cię nie krytykuje, to Twoje życie i zrobisz z nim co zechcesz, pamiętaj jednak, że taka decyzja wiąże się z pewnym ryzykiem i ewentualnymi konsekwencjami. Także na przyszłość, kiedy już poznasz wartościową dziewczynę, dla której fakt seksu z prostytutką będzie stanowić na tyle duży problem, że Cię odrzuci. Rzecz jasna tak nie musi się stać, ale może.

Trudno ja tez jestem odrzucany za brak doswiadczenia wiec co to zmieni, moze byc nawet lepiej poznam wreszcie co to seks, moge tylko zyskac, z reszta nie rozumie czemu mialbym byc znowu odrzucony? Jesli mialbym sie z kims zwiazac i byc tylko z nia do konca zycia to nie wypali nie dam sobie rady z faktem ze ona ma porownanie a ja nie...

Iceni napisał/a:

Chodzisz na randki (znaczy w miejsca, gdzie potencjalnie możez spotkać kandydatkę na randkę) w ubraniach, w których chodzisz do pracy? W biurowym gajerku?

Nie w garniaku ale w dobrej jakosci modnych ubraniach, w garniaku na randki nie chodze. Uwierz mi ze to nie jest problem ubran, z reszta w tym co chodze bardzo dobrze wygladam wink

18

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
senprzyszlosci napisał/a:

No slyszalem opowiesci co to one nie robily z bylym, oh ah i zapewnialy mnie ze mi na to nie pozwola, lub slyszalem teksty typu nie dla psa... tym pania sie podobno podobalem, nie wiem czemu takie reakcje. Pewnie tak bedzie ale to lepsze niz nic. No jeszcze kiedys jedna zarzucila tekstem ze mam malego, to przez pewien czas mnie dobilo.

Nie chciałabym niszczyć Twojego świata. .. ale te teksty świadczą tylko o tym, że panie zainteresowane nie były. Twoje doświadczenie to nie miało znaczenia.

19

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
allama napisał/a:
senprzyszlosci napisał/a:

No slyszalem opowiesci co to one nie robily z bylym, oh ah i zapewnialy mnie ze mi na to nie pozwola, lub slyszalem teksty typu nie dla psa... tym pania sie podobno podobalem, nie wiem czemu takie reakcje. Pewnie tak bedzie ale to lepsze niz nic. No jeszcze kiedys jedna zarzucila tekstem ze mam malego, to przez pewien czas mnie dobilo.

Nie chciałabym niszczyć Twojego świata. .. ale te teksty świadczą tylko o tym, że panie zainteresowane nie były. Twoje doświadczenie to nie miało znaczenia.

Tez tak mysle, wiec nie mam zbytnio wyboru. Co ciekawe te panie same mnie podrywaly, tylko nie wiem po co...

20 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-03-12 23:43:07)

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
senprzyszlosci napisał/a:

Z gory dzieki za odpowiedzi.
Az tak strasznie desperacko nie szukam dziewczyny bez przesady, nie traktuje kazdej dziewczyny jako kandydatki na dziewczyne bez przesady to by byla troche glupie z mojej strony. Mi sie wydaje ze jestem malo interesujacy dla kobiet, bo faceci to tacy wyluzowani ogolnie sa ja nie, nie moge sobie na to pozwolic, mam duzo problemow. Zajmuje dosc wysokie stanowisko z czym zwiazana jest pewna postawa nie moge byc lekko duchem, a moze moglbym tylko nie potrafie taka okolicznosc biore pod uwage. Jak bym byl bardziej rozrywkowy i niczym sie nie przejomowal pewnie jakas zainteresowana by byla.
Szukam dziewczyny zalezy mi na niej nie na samym seksie tylko ze pewnie przez brak obcia zostane odrzucony juz tak bylo, zostalem nawet potraktowany przez taka jak czlowiek gorszej kategorii.
Jesli nie moge miec dziewczyny chcialbym przynajmniej zobaczyc jak wyglada seks, po za tym nie mam zamiaru czekac na to do 30 jak mi nie wyjdzie normalnie to zaplace, prosze mnie nie krytykowac za to ale ja tez mam prawo zobaczyc jak to jest wink

Wysokie stanowisko nie bardzo rozumiem 25 lat.

21 Ostatnio edytowany przez senprzyszlosci (2016-03-12 23:46:23)

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
Paweło napisał/a:

Wysokie stanowisko nie bardzo rozumiem yikes

Co ma jedno do drugiego napisalem tylko ze musze sie ubierac stosownie, nie mialem zamiaru wywyzszac sie czy cos w tym stylu.
Chodzilo o moja prace, ze musze trzymac pewny styl i nic na to nie poradze, znaczy moge sie zwolnic big_smile.

22

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Sądzę, że Paweło chodziło o to, że na wysokie stanowisko zwykle pracuje się latami, co Twój wiek raczej wyklucza. Mogę się jednak mylić.

Edit:

senprzyszlosci napisał/a:

Jesli mialbym sie z kims zwiazac i byc tylko z nia do konca zycia to nie wypali nie dam sobie rady z faktem ze ona ma porownanie a ja nie...

Ten tekst zawiera o Tobie tak dużo informacji, że wiedząc o Twoim podejściu do tematu i będąc na miejscu jakiejkolwiek zainteresowanej Twoją osobą kobiety, uciekłabym gdzie pieprz rośnie.

23 Ostatnio edytowany przez senprzyszlosci (2016-03-12 23:57:42)

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
Olinka napisał/a:

Sądzę, że Paweło chodziło o to, że na wysokie stanowisko zwykle pracuje się latami, co Twój wiek raczej wyklucza. Mogę się jednak mylić.

No bo jestem pracowity i mam szczescie akturat w tym przypadku, jak widac w pracy daje rade a w milosci nie...
No pracowalem na to stanowisko okolo 7 lat nie wiem czy to duzo czym malo...

24

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
Olinka napisał/a:

Edit:

senprzyszlosci napisał/a:

Jesli mialbym sie z kims zwiazac i byc tylko z nia do konca zycia to nie wypali nie dam sobie rady z faktem ze ona ma porownanie a ja nie...

Ten tekst zawiera o Tobie tak dużo informacji, że wiedząc o Twoim podejściu do tematu i będąc na miejscu jakiejkolwiek zainteresowanej Twoją osobą kobiety, uciekłabym gdzie pieprz rośnie.

Ja tego nikomu nie mowie, tu nie chodzi o zdrade tylko mialbym wrazenie stracenia czegos, jestem realista i wiem ze to by sie rozpadlo po pewnym czasie, to tak jak w przypadku dziewczyny ktorej temat na forum w dziale seks, seksualnosc, ... czytalem ja zdaje sobie sprawe ze by tak bylo i w moim przypadku tu nie ma nic do tego dana dziewczyna.

25

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
senprzyszlosci napisał/a:

Ja tego nikomu nie mowie, tu nie chodzi o zdrade tylko mialbym wrazenie stracenia czegos, jestem realista i wiem ze to by sie rozpadlo po pewnym czasie, to tak jak w przypadku dziewczyny ktorej temat na forum w dziale seks, seksualnosc, ... czytalem ja zdaje sobie sprawe ze by tak bylo i w moim przypadku tu nie ma nic do tego dana dziewczyna.

Tak, ja doskonale rozumiem o czym piszesz. To jednak buduje jakiś ogólny obraz Twojej osoby i problemów, jakie masz sam ze sobą, a także prawdopodobieństwa kolejnych, jakie mogą wystąpić w przyszłym związku. Z drugiej strony to dobrze, że pewnych rzeczy jesteś świadomy już na tym etapie, bo niektórzy wchodzą w taką relację bez przyszłości, a dopiero potem zaczynają się "jazdy".

26

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Ok, autorze, masz dobra prace, ubierasz sie gustownie, jestes w miare ogarniety - to co z toba jest nie tak?

Zamiast isc na dziwki, najpierw zapisz sie do jakiegos klubu na sztuki walki (tylko nie boks!). Musisz dostac pare razy po gebie i musisz przestac sie tego bac. Jezeli to w tobie nie obudzi samca, to pozostaja juz tylko dziwki albo psycholog.

27

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
Iceni napisał/a:

Ok, autorze, masz dobra prace, ubierasz sie gustownie, jestes w miare ogarniety - to co z toba jest nie tak?

Tego właśnie chciałby sie dowiedziec od nas wink
Może nie emanuje męskością,może jest bierny,może bez inicjatywy,może mało pewności siebie,za mało szczegółów podał.
Chociaż sam fakt,że jak piszesz pracujesz na wysokim stanowisku,powinien sprawić,że same zaczną się koło Ciebie kręcić.

28

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
Olinka napisał/a:

Tak, ja doskonale rozumiem o czym piszesz. To jednak buduje jakiś ogólny obraz Twojej osoby i problemów, jakie masz sam ze sobą, a także prawdopodobieństwa kolejnych, jakie mogą wystąpić w przyszłym związku. Z drugiej strony to dobrze, że pewnych rzeczy jesteś świadomy już na tym etapie, bo niektórzy wchodzą w taką relację bez przyszłości, a dopiero potem zaczynają się "jazdy".

Moze powiem tak nie wytrzymalbym z pania ktora ma za soba przygody roznego typu. Jesli by to byla przecietna kobieta ktora uprawia seks w zwiazku. Jazd u mnie nie bedzie

Iceni napisał/a:

Ok, autorze, masz dobra prace, ubierasz sie gustownie, jestes w miare ogarniety - to co z toba jest nie tak?

Zamiast isc na dziwki, najpierw zapisz sie do jakiegos klubu na sztuki walki (tylko nie boks!). Musisz dostac pare razy po gebie i musisz przestac sie tego bac. Jezeli to w tobie nie obudzi samca, to pozostaja juz tylko dziwki albo psycholog.

No rozumie sporty walki dobry wybor, uprawiam takie sporty nie widze znaczacej poprawy.
No to zobaczymy z tym psychologiem chociaz nie wiem dokladnie co on u mnie wykryje.

theonlyone napisał/a:

Tego właśnie chciałby sie dowiedziec od nas wink
Może nie emanuje męskością,może jest bierny,może bez inicjatywy,może mało pewności siebie,za mało szczegółów podał.
Chociaż sam fakt,że jak piszesz pracujesz na wysokim stanowisku,powinien sprawić,że same zaczną się koło Ciebie kręcić.

Pewnie masz racje ze jestem zbyt malo meski. No wiesz jakies sie tam kreca malo ale jakos nie widze zainteresowania moja osoba tylko bardziej tym co mam.

29

Odp: Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?
senprzyszlosci napisał/a:

Hej wszystkim,
Chcialem sie poradzic jako ze jeszcze widze iskierke nadziei, tak jak w temacie nie mam szczescia do kobiet jedyne na co moge liczyc to poznanie jakies dziewczyny na poziomie kolezanki, na nic innego nie moge liczyc.
Wiem ze to bedzie dla was dziwne ale nigdy nie mialem dziewczyny, to moze byc tez po czesci powodem omijania mnie przez kobiety, brak doswiadczenia.
Teraz sie zastanawiam czy mozna by to zmienic czy jestem juz na przegranej pozycji i zostaje mi zaplacenie, co jakos mnie nie cieszy bo to bedzie jednak sztuczne.
Wiem ze to dla was dziwnie zabrzmi ale wychodze na miasto, chodze do klubow i innych miejsc prace tez, nie szukam nie wiadomo jakiej kobiety normalna zwykla dziewczyna jest dla mnie ok.

Schemat z Twoich wypowiedzi rysuje się mniej-więcej tak :
1. Nie masz doswiadczenia, więc
2. Postrzegasz się na przegranej pozycji, więc
3. Nie wierzysz w siebie, więc
4. To formuje Twoją postawę jako mężczyzny, więc
5. Emanujesz tym, więc
6. Kobiety to wyczuwają i Cię omijają.

Seks to nie pokaz umiejętności. Seks to czas w którym dwoje ludzi doznaje wzajemnie cielesnej przyjemności.
Nie masz doświadczenia seksualnego. Ok. Co możesz zrobić? Studiuj teorię, zostań ekspertem w teorii seksu a zajedzie z Ciebie wiele z lęku.
Jeśli podczas zbliżenia z kobietą mężczyzna ma w głowie gonitwę myśli w stylu "a co jeśli jej były miał większego? a co jeśli jej nie zadowolę, a co jeśli ona uzna, że jestem kiepski? ona jest tak doświadczona a ja nie, na pewno będzie mnie oceniać, będzie udawać, że jest jej dobrze etc."
Spójrz jakie to psychiczne torturowanie siebie. Czy można w takim stanie cieszyć się seksem?

Seks, seksem. Wyzwaniem jest Twoja postawa. Widzisz, kobiety wyczuwają kiedy mężczyzna jest niepewny siebie i wieją (kobiecy szósty zmysł). Ewentualnie zostają z takim mężczyzną z braku laku.
Jak kobieta ma uwierzyć, że jesteś wartościowym facetem, skoro Ty sam w to nie wierzysz? Wytwarzasz aurę desperata i przestraszonego mężczyzny, który cały czas boi się i tak jak wyżej napisałem, kobiety to wyczuwają i Cię omijają. Błędne koło z którego możesz i musisz się wyrwać.

Dziecko, które stawia pierwsze kroki nie przejmuje się, że nie ma doświadczenia w chodzeniu. Uczy się, upada, ostatecznie nauczy się chodzić. Bądź jak to dziecko, daj sobie szansę, tylko zacznij od swojej postawy, na którą składają się Twoje przekonania o sobie, o kobietach, o seksie.

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Niewidzialny dla kobiet, jak to zmienic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024