Przyciagam samych debili .. jak to zmienic ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przyciagam samych debili .. jak to zmienic ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Przyciagam samych debili .. jak to zmienic ??

Hej wam tongue Chcialabym zebyscie mi powiedzieli czy to ze mna jest coś nie tak czy mam po prostu pecha ?
A mianowicie chodzi mi o to że trafiam na nieodpowiednich facetów sad na takich którym zalezy tylko na sex   ... Zaczyna mnie to przerażac poniewaz widze jacy sa napaleni i boje sie ze mi cos zrobia. Ostatnio mnie jeden na sile obmacywał ..
Chciałabym  stworzyć z kims powazniejszy zwiazek , ale nie widze na to szans bo zazwyczaj nowo poznany chłopak proponuje mi sex od razu , a ja od tego nie zaczynam ... I mnie to wkur**a ze oni widza tylko moje ciało a nie mój charakter . Nie jestem głupia ani pusta i mam poukładane w głowie , . Jestem podobno atrakcyjna i mam powodzenie u chłopaków ale co  tego jak kady sie tylko moim ciałem interesuje  podobno dla tego ze jestem sexi ale  co z tego ??? Zastanawiam sie czemu mniej atrakcyjne dziewczyny maja fajnych chłopaków ktorzy sie o nie staraja itd a ja nawet jednego porzadnego nie moge znaleźć.
Szkoda mi  jak widze jak np chłopak mojej siostry okazuje jak mu na niej zalezy kupuje kwiaty i zabiera wszedzie a mi tylko okazuja ze jestem nikim poza obiektem seksualnym , podobno im zalezy ale  nie widać tego sad sporo juz sie wycierpiałam przez chłopaków i chce wkoncu byc dla kogos ważna .. Raz czy tam kilka można trafić na jakiegos niewyżytego bać oszusta , ale nie cały czas . Przez to przestałam ufac facetom i kazdego oceniam tak ze mysle ze mnie chce tylko wykorzystac i tak zazwyczaj jest .. Jak to zmienic ???

jesteśmy tylko ludźmi - zwykłymi szarymi istotami, które kochają, nienawidzą i czują - i właśnie to nas zabija - uczucia .
Zobacz podobne tematy :
Odp: Przyciagam samych debili .. jak to zmienic ??
nikita21 napisał/a:

Chciałabym  stworzyć z kims powazniejszy zwiazek [...]

Gdzie szukasz tego kogoś i według jakich kryteriów?

3

Może coś w Twoim wyglądzie, zachowaniu, makijażu czy czymkolwiek innym sprawia, że klasyfikują Cię jako łatwą zdobycz?

Przeanalizuj momenty, w których masz do czynienia z takimi facetami o jakich piszesz, może kryje się za nimi jakaś prawidłowość

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

4

Większość tego typu problemów, jak nie wszystkie wynika z tego, że szukamy w złych miejscach.
Zastanów się jaki jest wspólny mianownik tych facetów, oprócz tego, że są debilami w Twoich oczach.
Gdzie ich poznajesz, w jakich okolicznościach.
Może po prostu nie dostrzegasz tego, że widocznie tylko z takimi się zadajesz.
Może nie dostrzegasz tego, że obracasz się w niewłaściwym środowisku.
To jest standardowy błąd wielu osób szukających stałego partnera.
Szukają nie tam gdzie trzeba.
Przyciągasz pewien typ chłopaków bo prawdopodobnie taki, a nie inny styl bycia prowadzisz, który takie osobowości przyciąga.

Tutaj nasuwa się tylko jedna rada... zmień środowisko.

Strach to ciemna strony Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. - Mistrz Yoda

5

zdefiniuj debil?

O.o

6 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-14 10:18:16)

Co do pytania gdzie poznaje chłopaków to róznie to bywa, na imprezach w pracy jak pracowałam i czesto sie zdarza że w necie . Oczywiscie nie siedze i nie wyrywm chłopaków, to raczej oni do mnie wypisuja .. a ja albo ich olewam albo poznaje .Zalezy  jak mi sie z nim gada i NIESTETY czesto fajny chłopak w necie okazywał sie  nic nie wart. W realu poznany chłopak to tez albo miał dziewczyne nie mówiac mi o tym albo tez chciał tyko sie zabawic ..
cO do kryteriów to nie szukam jakiegos przystojniaka czy cos , szukam w miare fajnego poukładanego chłopaka który mnie swoja osoba zaciekawi ..  Jak wiem ze z chłopakiem cos nie chalo to sie z nim nie zadaje , tylko ze to sie dopiero pozniej okazuje...

Co do mojego wygladu to nie ubieram sie jak tzw " dziwka " tylko w to co lubie . bluzki , spodnie , spodenki itd .. zadnych miniówek i mega wielkich dekoldów . Nie maluje sie nie wiem jak mocno i nie daje w zaden sposób sygnałów ze np.. jestem łatwa bo nie jestem .

Własnie dostrzegam to ze obracam sie w niewłasciwym towarzystwie bo widze ze jest cos nie tak ,  no i nie szukam chłopaka poniewaz wychodze z załozenia ze sam sie znajdzie . To jak mam znalezc te odpowiednie srodowisko ??
Może powinnam byc bardziej wymagajaca co do nich , nie wiem sama . A TO JAKI MAM STYL BYCIA PROWADZIC ?? 

"debil " osoba która ma wulgaryzm w głowie i mysli o tym jak sie tylko zabawic , czesto oszukuja zeby tylko dotrzec do celu i sa fałszywi , a do tego maja kilka panienek na raz ..

jesteśmy tylko ludźmi - zwykłymi szarymi istotami, które kochają, nienawidzą i czują - i właśnie to nas zabija - uczucia .

7 Ostatnio edytowany przez Endar Spire (2013-05-14 15:50:02)

Ciężko powiedzieć.
Skoro wszyscy dotychczas poznani autentyczni byli "debilami".
To niestety, ale problem leży, albo w środowisku, albo w Twoich wymaganiach.

Tutaj koleżanka wyżej istotnie zauważyła... zdefiniuj słowo debil. Bo jak jestem na tym forum widziałem różne definicje "chłopaka nienadającego się do związku".
Uwierz, że dla każdego partner do związku powinien mieć inne cechy.
Może po prostu masz jakieś specyficzne wymagania, które odsiewają tych wartościowych.

Coś jest na rzeczy.
Musisz znaleźć wspólny mianownik między tymi chłopakami.
I musisz założyć, że wspólnym mianownikiem, możesz być Ty, a konkretnie Twoja definicja debila.
A widziałem na tym forum mnóstwo różniących się do siebie takich definicji.
Przyjrzyj się temu dokładniej.
Bardzo często jest tak, że zwracamy uwagę na nie te osoby co trzeba, a potem się dziwimy, że wyszło jak wyszło.
Zadajesz się widocznie z jakimś specyficznym typem facetów, coś Cię w nich pociąga co przysłania Ci początkowo trzeźwe myślenie, a gdy kurtyna opada dostrzegasz, że to prostak.
Ja myślę, że Ty się po prostu dajesz omotać takim facetom. Facet Ci słodzi, podrywa Cię, a Ty to łykasz. A on ma po prostu na celu uwieść Ciebie, a Ty najwyraźniej jesteś z tych dziewczyn, którym takie podrywy imponują i na tym się łapiesz.
Zadajesz się najprawdopodobniej z facetami, którzy doskonale wiedzą co i jak zrobić, żeby dziewczyna to chwyciła. Rozumiesz co mam na myśli?
Oni są myśliwymi, a Ty zwierzyną i nie zrozum mnie źle, ale podejrzewam, że zwyczajnie mimo doświadczenia ciągle dajesz się złapać na tą samą przynętę.
Musisz sobie to uświadomić, że popełniasz najprawdopodobniej ciągle ten sam błąd szukając podświadomie ciągle tego samego typu facetów.
Jest jakiś wspólny mianownik dla tych facetów z pewnością. No nie wiem... kolor włosów, oczu, sposób bycia, kaloryfer na brzuchu... to są oczywiście przykłady, więc nie bierz tego do siebie. W żadnym wypadku nie uważam, że jesteś tępą dzidą.
Chodzi o to, że sporo kobiet ten błąd popełnia, że podświadomie szukają sobie partnera podobnego do poprzedniego. Podświadomie interesują ją faceci z określonej grupy społecznej, o jakimś określonym stylu bycia. To zrozumiałe, bo każdemu podoba się coś konkretnego. Tylko jeśli pojawia się taki problem jak Twój to warto by było zastanowić się czy Twoje kryteria poszukiwania są właściwe, może czas sobie przewartościować czego szukasz, a czego oczekujesz. Przełamać się i poszukać w innym środowisku nieco. Zacząć zwracać uwagę na tych facetów, na których do tej pory uwagi nie zwracałaś. To jest notoryczny błąd wielu ludzi, że szukają partnera ciągle tylko w jednej, sprawdzonej grupie społecznej i nie chcą spróbować poszukać gdzieś indziej, bo zwyczajnie im nie na rękę. Bo aktualny teren już znają, potrafią się w danym środowisku odnaleźć i... nie za bardzo chce im się to środowisko zmieniać. Wolą z uporem maniaka szukać partnera w tej, a nie innej grupie.
Pomyśl nad tym smile

Strach to ciemna strony Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. - Mistrz Yoda

8

Endar Spire bardzo duzo racji w tym co napisałes.. wezme to wszystko do siebie .
A jeszcze jedno . Co mam robic zeby znowu sie nie wkrecic w miłe słówka i te podrywy zalosne???

9

nikita21 napisał/a:

Endar Spire bardzo duzo racji w tym co napisałes.. wezme to wszystko do siebie .
A jeszcze jedno . Co mam robic zeby znowu sie nie wkrecic w miłe słówka i te podrywy zalosne???

Ciężko powiedzieć, bo nie ma recepty.
Ty musisz określić gdzie się łapiesz na stare jak świat zagrywki facetów.
Musisz się właśnie głęboko zastanowić czego oczekujesz od faceta i w jakim środowisku takiego szukać.
Postarać coś zmienić w życiu, środowisko, styl bycia, spróbować zacząć zwracać uwagę na tych facetów, na których do tej pory uwagi nie zwracałaś.
Recepty nie ma. Do pewnych rzeczy musisz dojść sama, my na forum możemy Cię nakierować, gdzie szukać, co zmienić. Ale konkrety musisz wypracować sama, bo nikt inny nie wie lepiej od Ciebie co Ci w głowie siedzi smile

nikita21 napisał/a:

Co do pytania gdzie poznaje chłopaków to róznie to bywa, na imprezach w pracy jak pracowałam i czesto sie zdarza że w necie . Oczywiscie nie siedze i nie wyrywm chłopaków, to raczej oni do mnie wypisuja .. a ja albo ich olewam albo poznaje .Zalezy  jak mi sie z nim gada i NIESTETY czesto fajny chłopak w necie okazywał sie  nic nie wart. W realu poznany chłopak to tez albo miał dziewczyne nie mówiac mi o tym albo tez chciał tyko sie zabawic ..
cO do kryteriów to nie szukam jakiegos przystojniaka czy cos , szukam w miare fajnego poukładanego chłopaka który mnie swoja osoba zaciekawi ..  Jak wiem ze z chłopakiem cos nie chalo to sie z nim nie zadaje , tylko ze to sie dopiero pozniej okazuje...

Co do mojego wygladu to nie ubieram sie jak tzw " dziwka " tylko w to co lubie . bluzki , spodnie , spodenki itd .. zadnych miniówek i mega wielkich dekoldów . Nie maluje sie nie wiem jak mocno i nie daje w zaden sposób sygnałów ze np.. jestem łatwa bo nie jestem .

Własnie dostrzegam to ze obracam sie w niewłasciwym towarzystwie bo widze ze jest cos nie tak ,  no i nie szukam chłopaka poniewaz wychodze z załozenia ze sam sie znajdzie . To jak mam znalezc te odpowiednie srodowisko ??
Może powinnam byc bardziej wymagajaca co do nich , nie wiem sama . A TO JAKI MAM STYL BYCIA PROWADZIC ?? 
[...]

Jeśli chodzi o poznawanie ludzi to mogłabyś założyć konto na partalu matrymonialnym. Zwykle jest tam lepsza selekcja niż na portalach randkowych. Ale tam, na wszelkie świętości, musiałabyś używac subtelniejszego języka ...
A ... pułapka nie chce gonić myszy .... cóż ... ile wytrwasz? Łapiesz byle jaką mysz bo jakoś pociągają Cię ludzie o pewnych cechach. Jeśli mogłabys napisać co takiego zainteresowało Cię w np trzych ostatnich chłopakach to może moglibyśmy wskazać "to coś"?
Napisz dokładnie jaki styl bycia masz obecnie ... Ubiór już znamy więc ....

11

Może ogranicz poznawanie nowych partnerów do innych miejsc niż kluby czy internet. Jak sama pewnie już zauważyłaś z 90% facetom poznanym w klubach zależy tylko na jednym, jak wspomniałaś wcześniej jesteś atrakcyjną kobietą więc jesteś bardziej narażona na takie ,,ataki" z ich strony, oni nie przyszli do klubu poznawać nowych ludzi tylko po prostu się pobawić/zabawić. Podobnie jest z internetem, tylko tutaj ludzie są bardziej odważni gdyż nie wymaga on bezpośredniego kontaktu. Ale mimo wszystko każde miejsce jest dobre na poznanie kogoś interesującego, czy to klub, internet, biblioteka, myjnia samochodowa, trzeba tylko wyeliminować śmieci od tych wartościowych osób z którymi można się związać. Więc po prostu nie martw się i poczekaj na osobę która będzie Ciebie warta.

12

Mam dokładnie taki sam problem z facetami...Chociaz zrobiłam sobie pewnego rodzaju podsumowanie..Większość tych jak również moge określic "debili" poznałam w klubie lub w internecie...Jednak ostatnio mialam nadzieje..Facet(co prawda poznany w internecie,no ale..) spotykał się ze mną,zapraszał mnie na spotkania,cały czas wysylal smsy i telefony. Był miły itd,wydawał się własnie takim spoko facetem.Myślałam sobie"o! może wreszcie facet właściwy,stara się i w ogóle,może wreszcie też taki,który >naprawi moje myślenie o facetach<". I co? pewnego dnia poszedł ze znajomymi na impreze <wiedziałam,ze idzie> i od tej pory NIC po prostu totalnie mnie olał..;/ zero odzewu,zaproszeń czegokolwiek...i znowu mam to myślenie,że nie jest warto dawać kolejnemu facetowi szansy.każdy kolejny facet okazujący się debilem utwierdza w tym.

13

To czy facet postrzega kobietę w kategoriach dupy do zerżnięcia, czy bardziej ''całościowo'' wynika głównie z całokształtu kobiety jako takiej.
Więc zamiast utyskiwać nad debilizmem mężczyzn warto się zastanowić, co się prezentuje sobą, że facet nie czuje zainteresowania głębszym poznaniem.

14 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2014-07-13 13:49:55)

nikita21 napisał/a:

debil " osoba która ma wulgaryzm w głowie i mysli o tym jak sie tylko zabawic , czesto oszukuja zeby tylko dotrzec do celu i sa fałszywi , a do tego maja kilka panienek na raz ..

A mnie się zdaje, że to opis współczesnego hedonisty a nie debila... skoro ów wie czego szuka to debilem raczej nie jest wink

I Pitagoras ma rację... od kiedy to jakiś rozsądny "samiec" będzie szukał kandydatki na żonę w klubie? Albo w internecie... to tak jak szukać intelektualisty w polu ziemniaków wink owszem, może sobie leżeć w zagonie i gryząc trawkę czytać książkę, ale jaka jest szansa by akurat tam na takiego "wdepnąć"?
Powiedziałabym, że poważnych mężczyzn to raczej należałoby szukać w poważniejszych miejscach... A faceci owszem, bywają wszędzie, najgęściej tam gdzie można spotkać "pożądany towar"

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

15

Jeśli facet jest nastawiony tylko na jedno to bez znaczenia jest jaka to kobieta.Ja np. mam bardzo dobre wyniki na studiach,zainteresowania,obecnie bede jeszcze rozpoczynać równoległy drugi kierunek studiów,wyglądam dobrze co jest takze opinia innych(uprzedzając jakies ewentualne zarzuty..).Narzucać się mu nie narzucałam,nie toleruje tego.Ale fakt to przyciąganie "takich facetów" jest chyba winą internetu...Mimo,ze facet wydawał się.. ogarnięty...

16

Jasne, wina internetu. Wszystkiego tylko nie samej kobiety smile

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

17

Nie no...oczywiście,ze moja wina tez w tym jest..Bo umówiłam się z facetem z internetu wierząc na podstawie rozmowy z nim,ze moze byc ogarnięty i chcąc go poznać MIMO,ŻE TO FACET Z INTERNETU. Ale po prostu chodzilo mi o to,że wielu facetów chce tylko zaliczyc kobiete(Kobiety też tak robią niektóre,nie zaprzecze) i żeby to zrobic potrafią się starac,czasem tez grać dobrych facetów,kreować się na innych niż są...często mówiąc rzeczy,które chcemy usłyszec.Nie jest ważne jaka to kobieta liczy się chęć zaliczenia.Potem jeżeli dostaną czego chcą to się zmywają ..albo jak nie dostają tego co chcą(wydaje mi sie,ze o to chodzilo w moim przypadku). Przyznaje, czuje się samotna,wszyscy dookoła są szczęśliwi i nawet takie poznanie faceta w internecie sprawia,ze mimo wszystko jest nadzieja,ze "może to jest to"(chociaz poznając się z nim bylam zdystansowana,żeby nie było...)...I człowiek daje się nabrać.Znajomi >pozajmowani<  ich znajomi też w większości...takze np. spotkac kogos na jakiejś imprezie wśród znajomych tez ciężko teraz...Dlatego ten internet....

18

Ale to nie zmienia faktu, ze jak bedziesz "niełatwa", a poznasz kogos w realu to cwaniaczek na początku tez bedzie sie starał, a Ty bedziesz mu ufac, bo chcesz tej wyidealizowanej milosci. Pozniej on juz dostanie czego chce, znudzi się i wyjdzie jaki jest naprawde. W zyciu nie umialem tak udawac, a to kobiety dodawały mi cech, ktorych nie mam i sie rozczarowywały, wiec tak, wina kobiet bardzo często. Trzeba sie zastanowic czego sie w ogole chce i umiec to okreslic, ale tez tych debili szybko splawiac, a nie dawac im szanse bo sa czarujący i ma sie na nich chcice.

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

19

Właśnie ta chęc bycia z kimś szcząśliwą sprawia,ze daje szanse właśnie tym "debilom"...wyidealizowana milosc mówisz...Ta, można powiedzieć ,presja otoczenia i w pewien sposób poczucie samotności sprawia,ze zamiast czekać(miłośc podobno przychodzi sama NAGLE?...ale ja juz nie wiem) "biore " pierwszego lepszego i dodaje mu cech,których może nawet nie ma,bo bardzo chcę być z kimś szczęśliwa...mialam zazwyczaj poczucie,ze wręcz przeciwnie-to czego chce nie jest jakies wyidealizowane...Masz racje, chyba powinnam się zastanowić czy nie idealizuje  faktycznie..... smile

20

Milosc nigdy nagle nie przychodzi, tylko chcica. Milosc to sie buduje dlugo, mnostwo wyrzeczen, na dobre i na zle, gdy znamy wszystkie wady tej drugiej osoby i umiemy je akceptowac. A takie skrawki uczuc dla kobiety nieszczesliwej i bezwartosciowej (w jej pojeciu, bo sie uwaza za do niczego) to juz wielkie szczescie i taki debil leci w kulki, bo ona mu pozwala. Za to dobrego faceta skrzywdzi, bo sie jej odwidzi, gdy skonczy sie idealizowanie po okresie maksymalnej chcicy.

|Tylko pod mailem|

21

malarka100 napisał/a:

Jeśli facet jest nastawiony tylko na jedno to bez znaczenia jest jaka to kobieta..

Wybacz, ale średnio zorientowana jesteś.
Jak większość dziewuszek, myślisz, że faceci w jakimś tam wieku stają ja rozdrożu.I muszą zdecydować, czy szukają kobiety na stałe, czy chcą ''zaliczać''.Te dwie opcje jawią się Wam wzajemnie sprzeczne i wykluczające a podział na facetów ''ogarniętych" (takich jak ja chcę, żeby byli) i wszystkich innych (normalnych,typowych) jest oczywisty.
To tak nie działa.W gruncie rzeczy każdy facet trochę chce stałego związku a trochę sobie pozaliczać.
To, która opcja zwycięża zależy przede wszystkim od kobiety- jaka jest i do czego się ''nadaje''.
Brutalne ale prawdziwe.I liczba ukończonych kierunków nie ma tu nic do rzeczy.

22

Polecam świetną książkę Janusza L. Wiśniewskiego - "Czy mężczyźni są światu potrzebni ?". Sporo wyjasnia;)!

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przyciagam samych debili .. jak to zmienic ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018