Ciągle zmęczona, co się dzieje?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ciągle zmęczona, co się dzieje??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Ciągle zmęczona, co się dzieje??

Witam,

Zaczynam się niepokoić moim stanem zdrowia. Od kilku dni jestem totalnie nie do życia,  oczy same się zamykają i śpię niemal na stojąco(To ba pewno nie jest skutek braku snu gdyż śpię średnio 7-8 godzin). Dodatkowo każda wypita kawa dodatkowo mnie zamula ze zamiast pobudzenia czuje się jeszcze gorzej ;( straciłam apetyt,nawet nie chce mi się nic jeść (co też jest niebywale bo zwykle jem dużo;)).  Co mi może dolegac, czy ktoś z Was miał podobnie?
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciągle zmęczona, co się dzieje??

Zamiast zgadywać wybierz sie do lekarza. Senność czy ciągłe zmęczenie mogą być objawami wielu chorób np.chorób tarczycy czy cukrzyca. Lekarz zleci badania.

3

Możesz być w ciąży?

4

Cyngli napisał/a:

Możesz być w ciąży?

Niee to na 100000% pewne ze nie smile

No jutro chce iść na morfologie, chociaż nie powiem,boje się "wyroku";(

5

migotka1789 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Możesz być w ciąży?

Niee to na 100000% pewne ze nie smile

No jutro chce iść na morfologie, chociaż nie powiem,boje się "wyroku";(

Eee, przestań. Może po prostu masz niedobór witaminy D, często tak jest zimą.

6

Cyngli dzięki, w sumie to może być to ale badania i tak zrobię wink

7

migotka1789 napisał/a:

Cyngli dzięki, w sumie to może być to ale badania i tak zrobię wink

Pewnie, że zrób, lepiej się upewnić.
Tylko nie zakładaj najgorszego niepotrzebnie.

8

Nie martw się na zapas. Pójdziesz zrobić badania to wszystko się wyjaśni. Może to być kwestia zmęczenia pracą. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo praca nas męczy i jak bardzo potrzebujemy zrobić sobie wolne.  Jeśli dawno nie odpoczywałaś to może to być przyczyną. Kolejnym powodem może być ta pora roku. Zimą często nie dostarczamy do organizmu wszystkich potrzebnych witamin i składników mineralnych. Nasza dieta jest uboga w owoce i warzywa. To także może być przyczyną Twojego złego samopoczucia. Daj nam znać jak już będziesz miała wyniki co jest przyczyną osłabienia.

9

Nie panikuj. Zrób badania i zastanów się co dokladnie jesz. Ja właśnie czytam jedną książkę, i barwnikom i wszelkim dodatkom mówię nie.

10

Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia ;*

Przyznaje zw dodatkowo się dobilam gdy przy rejestracji u lekarza dziś wyznaczono mi termin.     na 16 lutego ;////no masakra, tłumaczenia ze się źle czuje nic nie dały bo nie jest to zagrożenie życia i ze wiele chorych jest w kolejce i ze wszyscy czekają( przychodnia nie w Polsce ;/). NO trudno póki co kupiłam sobie witaminy centrum i będę łykać codziennie i prócz tego pudełko malin i borówek,bo witamin nigdy za wiele wink

11

Jeżeli w ciągu kilku dni samopoczucie ci się nie poprawi, to jak możesz, to zrób morfologię i OB prywatnie. To nie jest drogie badanie. Wtedy do lekarza poszłabyś od razu z wynikami.Takie samopoczucie co opisujesz, to nie powinno trwać dłużej niż 2 lub 3 dni! Myślę jednak że to przejściowe i badania wyjdą dobrze.

Kto przestaje być przyjacielem, nigdy nim nie był.

12

Możliwe, że masz zakwaszony organizm. Kup sobie test w aptece

13

Może zrób sobie badania na tarczycę. Moja mama miała takie objawy jak ty i okazało się że ma hashimoto

[tu był nieregulaminowy link]

14 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-02-24 12:06:08)

Hej smile
Ja proponuję zrobienie badań, bez sensu kupować witaminy i suplementy, jak faktycznie
nie wiadomo o co chodzi. Prawdą jest również to, że wpływ pory roku na nasze samopoczucie
ma ogromne znaczenie. Dobrze jest wybrać się, zmusić, do wyjścia na spacer, może mała przebieżka.
Miałam podobny problem, żyłam w takim zamkniętym kręgu i wiecznie snułam się jak zombi. Odkąd zaczęłam
biegać i więcej wychodzić mam dużo energii i ospałe samopoczucie mnie opuściło.
Życzę zdrowia smile

15

kasia.malysz90 napisał/a:

Może zrób sobie badania na tarczycę. Moja mama miała takie objawy jak ty i okazało się że ma hashimoto

przy niedoczynności tarczycy faktycznie są takie objawy

16

mazer napisał/a:
kasia.malysz90 napisał/a:

przy niedoczynności tarczycy faktycznie są takie objawy

to prawda, to nawet jeden z klasycznych objawów. A ta choroba niestety w dzisiejszych czasach występuje coraz częściej

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ciągle zmęczona, co się dzieje??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018