Witam Lublin... i nie tylko! :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Witam Lublin... i nie tylko! :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Witam Lublin... i nie tylko! :)

Jestem tu nowa, dlatego na samym wstępie chcę wszystkich was bardzo serdecznie powitać wink Postanowiłam zostać tu na dłużej, bo czytając wasze wpisy/historie/komentarze stwierdziłam, że jesteście naprawdę pomocną i sympatyczną grupką ludzi.

Może coś o mnie... Jestem z Lublina, mam 17 lat - zapewne zastanawiacie się co taka młoda osoba tu robi. W dni szkolne mieszkam na stancji ze studentkami. Brakuje mi osoby, z którą mogłabym pogadać, ewentualnie spotkać się, bo chociaż na brak towarzystwa W SZKOLE narzekać nie mogę, to jednak po skończeniu zajęć jakoś nie mam z kim się spotykać i się przyjaźnić.

Bardzo lubię pomagać ludziom, więc jeżeli ktoś ma jakiś problemem i chce porozmawiać, wyżalić się, (nie ważne kim jest) zapraszam do napisania do mnie wiadomości prywatnej...

W zasadzie to wszyscy możecie pisać (najlepiej osoby w moim przedziale wiekowym). wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam Lublin... i nie tylko! :)

A gdzie sie podzialy posty z wczoraj pisalam tutaj i nie ma tylko dzisiajszy post pisany przez olaaa04?????

3

Lublin jednak nie umarł uff wink

zapraszam na maila oraz na gg 24939341

4

Cześć jestem z Lublina tak samo hehe wink

Ogrzać czyjś chłód, nie tracąc przy tym ciepła...

5

No to witamy kolejną osobę z Lublina smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Witam Lublin... i nie tylko! :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021