Ciezkie chwile, samotnosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Ciezkie chwile, samotnosc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Ciezkie chwile, samotnosc

Czesc mam 28 lat i jest mi bardzo ciezko ostatnio. Zostawila mnie dziewczyna po 5 latach, wspieralem pomagalem jej, a ona tak po prostu mnie zostawila nawet nie wiem czemu. 6 miesiscy po rozstaniu a ja dalej sie pogodzic z tym nie moge. W rodzinie ciezka sytuacja zdrowotna, w pracy rutyna. Zawsze mialem wielu znajomych bylem wesoly bawilem sie, bylem dusza towazystwa. Teraz nie mam nic, znajomi spotykaja sie z dziewczynami nie maja juz czasu dla mnie. Zostalem sam ze swoim hobby. Czuje ze zycie mi sie sypie nawet nie wiem czemu. Dbam o siebie, staram sie cos robic w tym zyciu, ale czuje sie niepotrzebny. Cos we mnie umarlo. Czuje sie strasznie samotny. Wszystko sie zaczelo psuc w jednym momencie... Nie czuje sie juz nawet jak mężczyzna. Nie mam nawet z kim porozmawiac o tym co mnie meczy. Dusze to wszystko w sobie i udaje ze jest ok.  A niby mam duzo, prace, samochod, pieniadze, zdrowie, pasje, jestem dobrym czlowiekiem i zawsze lubialem pomagac, wspierac innych. Samotnosc  mnie zabija. Staram sie poznawac ludzi ale to nic nie daje, tak jak bym byl niewidzialny dla nich. Nie potrafie nawiazac nawet zabardzo kontaktu z ludzmi, nawet nie wiem czemu. To jakis kryzys, depresja czy co? Zycie mi sie obróciło o 180 stopni ;/ Nigdy bym nie przypuszczal ze takie cos moze mnie zlapac

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciezkie chwile, samotnosc

Tylko czas, tak to wygląda. Kiedyś dawno temu, też przechodziłem takie coś, jak każdy pewnie. Jedni radzą sobie z tym szybciej inni gorzej, powiem Ci mi przeszło po ponad roku, nawet nie całkowicie. A miałem spotkania, kolejne dziewczyny, jednak myślałem tylko o tej jednej. Teraz cierpię po kolejnej, ale jestem już mądrzejszy w doświadczenie, jej strata tak sobie powiedz, oszukuj się i tyle, nie układaj wersji w głowie że może za pół roku się zejdziecie czy coś takiego, wywal zdjęcia,gg,fb zablokuj, inaczej będziesz się męczył i nie odbieraj i nie odpisuj jak będzie miała gorszy dzień.

3

Jakbym o sobie czytała ... u mnie też minęło pół roku po tym jak zerwał ze mną facet (6 lat związku), on po miesiącu znalazł sobie inną, a ja nadal nie potrafię się do końca pozbierać. Obecnie też jestem pozostawiona sama sobie, bo tak jak piszesz każdy spędza czas ze swoją druga połówką. O ile czasem ktoś znajdzie czas na rozmowę, to nie to samo co rozmowy i spędzanie czasu z bliską osobą. Też mam wrażenie, że pomimo czasem lepszych dni jest coraz ciężej. Mówią mi że to wina też okresu zimowego, ale nie wiem czy nadejście wiosny coś zmieni. Chyba ciężko po takim dłuższym związku nagle przywyknąć i nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości, odnaleźć się w tym i nie zwariować... Ciężej z czegoś się cieszyć jeżeli nie ma się z kim tym podzielić. Doceniam to, że mam fajną pracę, ale co z tego skoro moje życie to teraz tylko właśnie praca-dom i nic więcej. Sama się zastanawiam czy to po prostu kolejny kryzys w ciągu tych paru miesięcy, czy to już coś poważniejszego...

4

Z dziewczyna to zakonczylem cala znajomosc, juz dawno usunalem wszystko co z nia zwiazanie, zerwala ze mna w ciezki sposob jak bym byl niki, zawsze miala parcie na hajs, pewnie znalazla kogos lepszego. Nie potrzebuje takiej partnerki, liczyla sie tylko ona, moje potrzeby juz dawno miala gdzies... ale to juz temat zakonczony . Ale do tego wszystko inne mnie dobija, jakas kumulacja zlych wydarzen. Praca, torche zwoich zajec i nudne samotne wieczory

5

Zgadzam się z poprzednikami. Również przeżywałam długo rozstanie (około roku), teraz znów przeżywam. Musi upłynąć odpowiedni czas, jeśli chcesz napisz na e maila wink, głowa do góry.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

6

W sposob jaki zerwala kompletnie mnie zniszczyl. Mielismy razem wyjechac do wiekszego miasta znalezc prace i zaczac zyc. Ja pracy szukalem, a ona znalazla troche wczesniej. Po tygodniu dostalem smsa ze ona teraz nie chce zwiazku i ze jak ją kocham to poczekam rok moze dwa i wrocimy do siebie. A ze jestem dosc uczuciowym facetem to po prostu strzal w serce nesamowity. Tak wiec nawet jej nie widzialem. I chyba to mnie zabilo. Zawsze mialem do niej szacunek, a ona tak po prostu mnie zlala, jak to wogole mozliwe, jak tak mozna potraktowac drugiego czlowieka w taki zimny sposob. Moze wiosna, lato mi pomoze, wtedy cos zaczne ogarniac, jakos zyc na poziomie

7

He he, Stary... Twoja chociaż z Tobą zerwała, bo moja zapomniała o tym.

Co? Jeśli ją kochasz, to może poczekasz rok lub dwa i może wrócicie do siebie? Daj spokój. Swoją drogą, czerwona lampka powinna Ci się zapalić, gdy wiedziałeś wcześniej, że ma parcie na pieniądze.

Pewna para była ze sobą kilka lat. Nagle ona postanawia, że wyjeżdża do USA. Zerwała. Po dwóch latach przyszła z podkulonym ogonem do swojego byłego. Chciała wrócić, ale on już miał szczęśliwą rodzinę - żonę i dzieci.

Poniżej masz pewne rady. Nie są one mojego autorstwa, ale pomagają:

"Sam byłem w podobnej sytuacji, zdążyłem się zakochać tak mocno jak nigdy wcześniej i ocierałem się o depresję. Bo ona odeszła. A było tak super, idealnie. Ale to minęło z biegiem czasu i wiem jak to przerwać.

1. potrzeba czasu- mniej lub więcej ale zawsze

2. wyrzuć wszystko co możliwe z nim związane, usuń kontakty tel, zdjęcia, zablokuj na fb, lub ustaw nie widoczne jego posty jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś.

3. przebywaj z przyjaciółmi to pomaga

4. jeśli o nim pomyślisz, skupiaj się na jego wadach, dobrze poszukaj a znajdziesz

5. nie słuchaj wolnych piosenek o miłości, włącz coś pobudzającego, tanecznego. Tak samo z filmami, oglądaj komedie- to pomaga

6. ćwiczenia fizyczne. ruch da Ci się wyżyć i poczujesz się lepiej

7. zastanów się nad tym jak funkcjonowałaś zanim go poznałaś?

8. poszukaj czegoś co sprawia Ci przyjemność, jakąś pasję może o której zapomniałaś lub którą zwyczajnie odkładałaś na później. To jest odpowiedni moment.

9. zastanów się ile na świecie jest wolnych fajnych, przystojnych chłopaków

10. Pamiętaj, że to było i już To jest przeszłość,doświadczenie. Możesz myśleć myśleć o byłym i to nic nie da albo...Wyobrażaj sobie że zaczynasz od początku i wszystko przed Tobą,. miłość przed Tobą tylko bądź cierpliwa, ona na pewno nadejdzie

to moje rady jak sobie z tym radzić, ja dokładam jeszcze pracę nad sobą i pomoc innym. Wierzę że szybko wyjdziesz z tego i zaczniesz cieszyć się życiem:)."

8

Jakie masz hobby?

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

9

Witam. Jestem tu nowa. Marteen dal naprawde dobre rady jak zapomniec juz kiedys przezylam rozstanie ktore bardzo bolalo udalo sie zapomniec to byl dwuletni zwiazek. Najgorsze przedemna teraz jestem ze swoim facetem 7 lat mieszkamy ze soba od 5 lat. Niestety rozstajemy sie on ma swoje mieszkanie ja mam swoje puste stoi moje mieszkanie jak narazie mebluje sie powoli i zbieram do wyprowadzki. Zyjemy jak pies z kotem od paru miesiecy klucimy sie o byle co dochodzi do awantur wykonczymy  siejak dalej bedziemy razem. Emocje opadaja i on mnie przytula mowi ze Kocha ze bedzie tesknil a pol godziny wczesniej mowi zebym sie wyprowadzila i tak na okraglo. Teraz jak juz wie ze mam wlasne mieszkanie nabylam je tydzien temu to zmiekl zaczol pytac moze nam sie ulozy zostan. Dzisiaj powoedzial ze bedzie dla nas najlepiej jak sie rozejdziemy. Jestem wykonczona wyprowadze sie ale bardzo sie boje cierpienia samotnosci jestem z nim bardzo zwiazana przez te lata jak pomysle ze mogl by miec inna to sciska mnie w sercu i chce mi sie plakac. Mam go dosc a jednak czym blizej mojej wyprowadzki to boje sie czy  zapomne o nim. Jestem taka rozdarta. Rozumiem was co czujecie naprawde. Pozdrawiam serdecznie glowa do gory. Piszcie co myslicie o tym moim chorym zwiazku i piszcie jak sie trzymacie. Czuje sie samotna z tym wszystkim. Kolezanki wysluchaja mnie ale tak naprawde ti maja swoje zycie i swoje problemy. Pozdrawiam

10

Moje hobby ----> trenuje spoorty walki i w tym sie ksztalce od kilku lat

11

Ja też rozstałam się z chłopakiem z którym byłam naprawde długo. Też wspierałam też dawałam wszystko a on mnie zostawił. Dlugo się po tym zbieram ale uważam że w takich chwilach po prostu potrzebny jest czas. Spróbuj wmowic sobie, że to ona stracila a nie Ty. Staraj sie uciekac jak najczesciej do rzeczy ktore lubisz robic tak zeby w Twoim zyciu bylo jak najwiecej radosci smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Ciezkie chwile, samotnosc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021