Dziwne zachowanie Księdza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Dziwne zachowanie Księdza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Dziwne zachowanie Księdza

Witam wszystkich

Kochani mam problem z księdzem z mojej parafii. Wsumie nie tyle problem co jego zachowanie mnie irytuje..

Otóż ten Ksiądz mnie obserwuje każdej Mszy nieważne czy tą Mszę odprawia czy tylko gra ze scholą on cały czas na mnie patrzy. Mam z nim styczność codziennie poza sobotą

Najgorsze są sutuacje gdy  jesteśmy w Kosciele wtedy na mnie patrzy  co chwilę nie raz jest także jak zauważe jego spojrzenie  to się peszy i ucieka wzrokiem a nieraz ten wzrok wstrzymuje i patrzymy sobie prosto w oczy  przez jakiś czas ale w końcu odpuszczam... Dodamże byłam u niego na spowiedzi generalnej troszkę się o mnie dowiedział ale to chyba niema wpływu na to jego zachowanie dziwne... 

Proszę może ktoś miał podobną sytacje co ja i coś podpowie co z tym zrobić???

pozdrawiam,

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez gogo7r (2019-11-05 00:07:40)

Odp: Dziwne zachowanie Księdza

Ksiadz to facet, ma takie same potrzeby seksualne jak inni faceci, owszem slubuje celibat, ale tylko ok 2% kleru ten celibat zachowuje, jjedni sa dyskretni, i swoje polowanie organizuja poza swoimi parafiami, inni wrecz przeciwnie szkaja na miejscu, spowiedz daje im wiele potrzebnych informacji o tobie, tym bardziej ze uzyskane informacje sa nie tylko od ciebie ale i twoicch najblizszych, rozni sie od innych bo bardziej oczytany, nie haruje fizycznie, w razie jak zrobi dziecko moze byc problem bo nagle sie okaze ze on w innej parafi, czasem bywa na innym kontynencie

W tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz,

3

sylwia12356 napisał/a:

Witam wszystkich

Kochani mam problem z księdzem z mojej parafii. Wsumie nie tyle problem co jego zachowanie mnie irytuje..

Otóż ten Ksiądz mnie obserwuje każdej Mszy nieważne czy tą Mszę odprawia czy tylko gra ze scholą on cały czas na mnie patrzy. Mam z nim styczność codziennie poza sobotą

Najgorsze są sutuacje gdy  jesteśmy w Kosciele wtedy na mnie patrzy  co chwilę nie raz jest także jak zauważe jego spojrzenie  to się peszy i ucieka wzrokiem a nieraz ten wzrok wstrzymuje i patrzymy sobie prosto w oczy  przez jakiś czas ale w końcu odpuszczam... Dodamże byłam u niego na spowiedzi generalnej troszkę się o mnie dowiedział ale to chyba niema wpływu na to jego zachowanie dziwne... 

Proszę może ktoś miał podobną sytacje co ja i coś podpowie co z tym zrobić???

pozdrawiam,

Chyba jest miejsce w kościele gdzie można stanąć czy usiąść nie będąc widocznym dla księdza? Za kimś wysokim, za filarem, w bocznej nawie.
Codziennie chodzisz do kościoła?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

4

Stań w innym miejscu, idź na mszę na inną godzinę, ewentualnie zmień kościół.

5

Próbowałam naprawdę wszystkiego ale nie jest to łatwe gdy ma się dzieci które udzielają się w kosciele jako schola i ministrant do tego chodzimy codziennie do Oratorium cały czas mam styczność z tym Księdzem... Stawałam w innym miejscu ale on zawsze mnie znajdzie... Raz nieposzłam do Koscioła w niedziele były same dzieci to pytał dlaczego mnie niebyło... Do Kościola chodzęraz w tygodniu w niedziele i na mszę które są obowiązkowe . Niewiem możeto maja paranoja... A nawet po za kosciolem sie dziwnie zachowuje np.w Oratorium ak wchodzi  do kuchni i zobaczy że jestem to się wycofuje albo wchodzi i  udaje że mnie tam niema... Może go zapytam o co chodzi? Myślicie że wypada pytać?

6

Ja bym to olewała po prostu. Jak zobaczy, że nie ma reakcji z Twojej strony, to pewnie w końcu odpuści. Bo w sumie nic takiego nie robi.

7

No to oleje i zobacze co będzie dalej smile

8

Ksiadz jak to ksiadz, mlody wypoczety byczek, ten akurat lubi kobietki a nie male dziewczynki czy chlopcow, Pewnie mu szkoda kasy aby jechac do aggencji, albo czuje sie na tyle atrakcyjny ze nie potrzebuje wydawac kasy na seks, jak tu takie atrakcyjne parafianki codziennie same przychodza, to se za darmoche wyrwie wiadomo ze w czasie kolejnych spowiedzi twojego otoczenia robi rozeznanie, wytypowal cie jako potencjalnie najlepsza ofiare, wpadlas mu w oko bo bylas w jego typie I teraz stopniowo cie osacza.

Z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz

Tadeusz Boy-Żeleński - Słówka

9

Nie to raczej nie oto chodzi że wpadłam mu w oko nie jestem miss polski, jestem zwykła dziewczyną z lekką nadwagą i niezbyt piękną...
Jak by chciał sobie kogoś wyrwać to ma w kim wybierać  bo przychodzą tam inne kobiety i dużo ładniejsze ode mnie i zbliżone do jego wieku bardziej niż ja...
Narazie będę go obserwować i zobaczę co dalej z tego wyniknie...
W najgorszym wypadku przestanę chodzić do Kościoła

10

Skad wiesz jakie dziewczyny kreca tego typa? moze lubi troche wiecej cialka? moze chodzi o to ze na podstawie zgromadzonej w konfesjonale wiedzy wydajesz sie dla niego najlatwiejsza ofiara? moze byc masa powodow, moze bywasz sama w domu? moze wie ze nie masz partnera, albo ze jestes w konflikcie z partnerem? Nie wydaje mi sie aby jego zachowanie nie mialo jakiegos seksualnego podtekstu, statystyka podaje ze 3 na 4 ksiezy prowadzi zycie seksualne nakierowane na kobiety, pozostali to homoseksualisci albo pedofile, bo tych z prawdziwym powolaniem jest znikomy promil. Znam faceta, kiedy bylismy w szkole sredniej byl mocno nakrecony na zostanie ksiedzem, taki czlowiek o prawdziwym powolaniu, poszedl do seminarium, po tym co tam zobaczyl, zwariowal

W tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz,

11 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2019-11-06 00:17:14)

sylwia12356 napisał/a:

Nie to raczej nie oto chodzi że wpadłam mu w oko nie jestem miss polski, jestem zwykła dziewczyną z lekką nadwagą i niezbyt piękną...
Jak by chciał sobie kogoś wyrwać to ma w kim wybierać  bo przychodzą tam inne kobiety i dużo ładniejsze ode mnie i zbliżone do jego wieku bardziej niż ja...
Narazie będę go obserwować i zobaczę co dalej z tego wyniknie...
W najgorszym wypadku przestanę chodzić do Kościoła

Jakoś ojcu twoich dzieci nie przeszkadzała ta nadwaga czy fakt niebycia miss piękności.
To i księdzu może nie przeszkadzać.
Jak mawiała moja babcia "każda potwora znajdzie amatora". Mam nadzieję, że się nie obrazisz na te słowa. Chodzi mi o to, że mężczyźni mają różny gust, są miłośnicy otyłych i są anorektyczek.
Chociaż niekoniecznie o podryw może mu chodzić.
Może czeka aż kolejny raz przyjdziesz do spowiedzi, jest ciekawy jak załatwiłaś swoje sprawy poruszane na spowiedzi, czy dajesz radę wytrwać w postanowieniu poprawy itd. Może ma coś do przekazania, jakąś radę, coś mu się przypomniało.
Dlatego szuka cię wzrokiem.

12

O tym nie pomyślałam że może chce mi coś powiedzieć........
No ale nawet jeśli tak jest to czemu nie podejdzie i niepowie widze się z nim praktycznie codziennie więc może podejsc i pogadać, a nie robi jakieś podchody...

13

sylwia12356 napisał/a:

O tym nie pomyślałam że może chce mi coś powiedzieć........
No ale nawet jeśli tak jest to czemu nie podejdzie i niepowie widze się z nim praktycznie codziennie więc może podejsc i pogadać, a nie robi jakieś podchody...

Bo jeśli chodzi mu o jakąś sprawę poruszoną w konfesjonale to on nie może w takiej zwyczajnej rozmowie o to dopytywać, wracać do tego problemu.
Będąc dzieckiem chodziłam na religię i pamiętam jak ksiądz nam mówił, że o tym co w konfesjonale było mówione ksiądz ma obowiązek jakby '"zapomnieć" wychodząc z niego. I "przypominać" sobie dopiero gdy się z tą osobą spotka znowu w konfesjonale.
Jeśli np. parafianin ukradł rower to ksiądz nie może go pytać w prywatnej rozmowie czy już oddał.

14

też o tym słyszałam i wiem jak działa tajemnica spowiedzi...Może masz racje.. Pójdę do niego jak bedzie spowiadał i pogadam ...

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Dziwne zachowanie Księdza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018