Jesień - Jak sobie radzicie z jesiennym samopoczuciem ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Jesień - Jak sobie radzicie z jesiennym samopoczuciem ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Jesień - Jak sobie radzicie z jesiennym samopoczuciem ??

Jesień - Jak sobie radzicie z jesiennym samopoczuciem ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jesień - Jak sobie radzicie z jesiennym samopoczuciem ??

No to chyba ja jestem jednym z wyjątków bo ja uwielbiam jesień i wtedy odżywam wink. Mam wtedy energię i przychodzi mi do głowy mnóstwo różnego rodzaju pomysłów które jak najszybciej staram się realizować. Nie wiem może wynika to z tego że urodziłam się w grudniu i bardziej czuję te chłodniejsze miesiące wink

3

No ja właśnie na odwrót ,jak jest jesień-zima to kompletny brak humoru ,jestem z lipca pewnie dlatego tongue

4

Ja również jesień-zima źle znoszę, brak humoru, poczucia obowiązków i chęci do czegokolwiek. Chociaż nie codziennie bo gdy widzę na nowo słońce to aż rwę się do pracy.

5

Hej, ja uważam, że trzeba się jakoś zmusić do ćwiczeń fizycznych  (jesli się nie ćwiczy), to zawsze poprawia nastrój. Albo taniec smile Oprócz tego nie zamulać cały czas w domu, tylko gdzieś wychodzić mimo niesprzyjającej aury. smile No i małe przyjemności:  kubek gorącego kakao, świeczki, zapalić sobie jakieś ładne lampki, nastrojowa muzyka. Trzeba sobie jakoś uprzyjemniać czas po prostu. I byle do wiosny smile

6

Witamina D3 mocno pomaga.

7

Wysiłek fizyczny, witaminy (polecam bodymax), duużo kawy big_smile czasem solarium (ale z głową) to są moje sposoby na jesień smile

Szczęście jest jak motyl: spróbuj je złapać, a odleci. Usiądź w spokoju, a ono spocznie na twoim ramieniu.
Anthony de Mello

8

Ja próbuje też wszystkie sposoby siłownia,witamina D3 ale i tak czasem brak nastroju

9

.

10

Ja od jakiegoś miesiąca co dziennie rano na pusty żołądek pije wodę z cytryną którą przygotowuję wieczorem. Od czasu kiedy pije mam więcej energii i siły.

11

Ja w sumie siłę i energię mam tylko jakoś tego humoru brak ..

12 Ostatnio edytowany przez Iceni (2015-11-16 15:35:41)

Ale co w jesieni jest takiego zlego?

Trudno mowic o niedoborze witamin, bo to najlepszy "witaminowy" okres, zapas witaminy D powinien byc odbudowany przez lato, nawet brak swiatla nie powinien jeszcze doskwierac, bo to w koncu jesien, a nie srodek zimy.

Zamiast sie rozczulac nad soba i roztkliwiac nad zlym samopoczuciem proponuje ruszyc d*** i wychodzic z domu czesciej. Zwlaszcza w brzydka pogode, zeby sie hartowac tongue

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Jesień - Jak sobie radzicie z jesiennym samopoczuciem ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021