Odbudowa utraconego kontaktu do dziewczyny. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Odbudowa utraconego kontaktu do dziewczyny.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Odbudowa utraconego kontaktu do dziewczyny.

Hej smile
Poznałem dwa lata temu dziewczynę na dyskotece, która bardzo mi się spodobała, super się z nią bawiłem, tylko nie wziąłem od niej numeru telefonu, po powrocie do domu zacząłem jej szukać przez różne portale społecznościowe i znalazłem ją była w okresie kiedy rozstała się ze swoim chłopakiem, wówczas w tym czasie próbowałem zbudować z nią relacje i zacząć się z nią spotykać, po kilku miesiącach, jak rozstała się z tym chłopakiem, wróciła do niego, z perspektywy czasu wiem , ze kiedy chciałem się z nią spotkać byłem nadgorliwy w relacji z nią, nic nie robi się na siłę, zamiast przeczekać to że zaczęła chodzić na nowo z tym swoim chłopakiem (wogule do siebie nie pasowali) jak wróciła do niego od razu mnie zablokowała. Teraz po roku czasu zerwała z nim na stałe, chcę na nowo odbudować tą relację, nie wiem gdzie spędza wolny czas, tak by mógł się z nią "przypadkiem" spotkać się i porozmawiać, nie wiem gdzie pracuje. Jedynie zostaje mi internet, chcę do niej napisać z konta znajomego, PROSZĘ WAS O POMOC, co mam do niej takiego napisać, żeby na mnie zwróciła uwagę, odblokowała mnie i jeszcze raz postarać się na nowo, nie chcę pisać jakiś litanii itp... Chcę żeby to była krótka, inteligentna, emocjonalna wiadomość, która do niej trafi

Hej smile Karolina piszę do ciebie z konta znajomego..... i co dalej....

Proszę was o pomoc Forumowicze

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odbudowa utraconego kontaktu do dziewczyny.

Napisalam odpowiedz, ale znikla...
Bylo w nim mniej wiecej to, zebys napisal od kolegi, zeby Cie odblokowala.Jak odblokuje, to jest szansa na cos dalej.A jak nie, to musisz zapomniec o niej.

3

Napisz jeszcze raz tą wiadomość.

4

Problem w tym, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a Twoje jak widać nie wyszło najlepiej smile. No cóż napisz po prostu krótką wiadomość taką, która dobrze odzwierciedlałaby Twój charakter.
Jeśli nie odpisze to raczej odpuść. Będzie to oznaczać, że również do Niej nie pasujesz - każdy ma prawo do decyzji kogo "wpuszcza" do własnej przestrzeni osobistej i należy wiedzieć kiedy odpuścić smile.

5 Ostatnio edytowany przez Aarjen (2015-10-25 22:36:55)

Już zrobiłem dobre wrażenie na niej, jak bawiłem się z nią super w dyskotece, tylko ta późniejsza relacja się popsuła

6 Ostatnio edytowany przez Nektarynka53 (2015-10-25 22:55:54)

Na dyskotece nie ma przypadkiem alkoholu wink? Powiem Ci, że "pierwsze wrażenia" w tego typu miejscach, gdy jesteśmy pod wpływem % często przeciągają się do kolejnych spotkań.
Być może to pierwsze wrażenie było udane, ale przy bliższym poznaniu Ciebie uznała, że z tego nic nie będzie? Tego również nie można wykluczyć. Dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Chociaż musiałeś dość MOCNO Ją zdenerwować/zaniepokoić jeśli posunęła się do zablokowania Ciebie hmm. Wiesz szybciej z dobrego wrażenia "przejść" na gorsze, niż odwrotnie.

7

Jest alkohol, czasami bywa pomocny smile a poza tmy jak ktos bardzo tobie się podoba, zaczynasz dostawac małpiego rozumu i zbyt mocno inwestować w relacje, co byś napisała na moim miejscu do niej ? , mam prośbę do ciebie, napisz mi przykładową wiadomość

8

A nie sądzisz, że mogła się po prostu Ciebie trochę przestraszyć? smile Poznaje jakiegoś faceta na dyskotece, po prostu się z nim bawi (chociaż nie zdziwiłabym się, jakbyś trochę wyolbrzymiał ten fakt), ale nawet nie dała Tobie numeru, a Ty po imprezie szukasz jej w internecie, piszesz do niej. Aż w końcu zablokowała Cię, a Ty jeszcze dalej kombinujesz, żeby ją nękać - bo tak chyba nie można tego inaczej nazwać. Czzy nie uważasz, że trochę przesadzasz?

Jeśli już musisz do niej napisać, to nie kombinuj nic, tylko napisz, dlaczego Ciebie zablokowała i czy nie chce, żebyś się do niej odzywał. Jeżeli odpowie, że nie chce utrzymywać znajomości z Tobą, to odpuść wreszcie. Kiedyś miałam problem z podobną sytuacją, facet, którego poznałam na studiach, nie wiem czemu, ale pomyślał, że ma jakieś szanse u mnie. Mimo, że nie dawałam mu żadnych znaków. to chodził za mną na studiach, szukał mnie też w internecie itp. Mimo, że mówiłam mu wprost, żeby już sobie dał spokój, to on tego nie przyjmował do siebie. Zrozumiał chyba dopiero wtedy, jak powiedziałam mu, że mam konto na mydwoje i tam szukam kogoś zdecydowanie innego od niego i w dodatku chyba już kogoś takiego poznałam, więc lepiej, żeby sobie już w końcu mnie odpuścił, bo i tak z tego nic nie będzie, a im dłużej będzie na to liczył, tym bardziej może go to boleć. I chyba wizja tego, że jestem z innym facetem, że zaczynam właśnie związek dał mu do zrozumienia, że musi sobie odpuścić. Ale muszę Ci powiedzieć z perspektywy kobiety, że było to dla mnie męczące. Dlatego mówię, żebyś nie przesadzał i jeśli po napisaniu do niej z konta kolegi znów Ci da do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, odpuść sobie.

9

Problem był w tym, że nie wziąłem od niej numeru telefonu, jak byłem na imprezie. I byłem przez pewien etap znajomości nadgorliwy, zamiast odpuścić ( mam nauczkę ) jak powie znowu nie, to dam sobie spokój

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Odbudowa utraconego kontaktu do dziewczyny.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018