Bliska osoba na showup - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Integrity (2015-10-04 12:56:04)

Temat: Bliska osoba na showup

Jako, że oceniacie tutaj ludzi z prędkością światła, nie zawitam tu już w celu porady. Niewarto...
Żegnam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bliska osoba na showup

Przyjaciele rozmawiają ze sobą, wyjaśniają wątpliwości.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

Tak, tylko nie mam tej stuprocentowej pewności, bo tylko słyszałem kilka krótkich wypowiedzi, odpowiedzi na pytania. Musiałbym chwilę porozmawiać, żeby mieć pewność. Jak myślicie, zaryzykować prywatną transmisję? Wtedy i ona będzie wiedziała, że to ja, pewnie pozna mnie po głosie i wyglądzie i ja będę wiedział, że to ona. Jeśli to faktycznie ona, jak się zachować?

4

Musisz być pewnym, by porozmawiać o tym, co wzbudza Twe obawy?
Musisz prowadzić śledztwo?

Nie jesteś jej przyjacielem.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

Wow, szybcy tutaj jesteście do oceniania drugiego człowieka.
Tak, świetny pomysł: Hej, robisz nagie privy z analem i wsadzaniem kulek do tyłka na showup? Jak nie to sorry, pomyliłem się, t obył ktoś łudząco podobny do Ciebie. - To jest wg Ciebie dobre rozwiązanie. Okeej.

Ja potrzebuję rady, jak DELIKATNIE podejśćdo tematu, jeśli obawy są prawdziwe.

6

Za innych (kimkolwiek by byli) nie odpowiadam. Za siebie - tak. Jestem szybka. Jeśli coś mnie niepokoi, wyjaśniam. Wyjaśniam zwłaszcza wtedy, gdy dotyczy to bliskiej mi osoby.

7

Więc gdybyś zobaczyła kogoś tam, nie będąc pewną, że to ta osoba. Zapytałabyś jąwprost czy tam nie występuje bez żadnej większej pewności?

8

Tak.

9 Ostatnio edytowany przez Integrity (2015-10-04 12:09:45)

Skoro ma jakąś tajemnicę, jak zarabia/dorabia pieniądze, to nie chcę bez podstaw pytać. Chodzi mi o nieukrywanie niczego przed sobą. Przecież może skłamać.  I mam żyć w niepewności, czy mnie okłamała, a przedtem może jeszcze ją zranić (bo może pomyśli, że takie mam o niej zdanie takie, że sprzedaje się czy coś lub jest do tego skłonna) i wywołać zimną wojnę... Jeśli może nie być powodu do tego?

10

Dlatego też napisałam, że nie jesteś jej przyjacielem.
Od przyjaciół wymagam szczerości (i taka - szczera - wobec nich jestem).

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018