Brak pracy-załamanie nerwowe. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Brak pracy-załamanie nerwowe.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Brak pracy-załamanie nerwowe.

Dobry wieczór kobietki. Nie mam pracy, czuje się bezużyteczna, zmieniałam prace dość szybko co dwa tygodnie -miałam ze trzy prace takie ( w żadnej dłużej nie potrafiłam wytrzymać, nudność, monotonność wykonywanych poleceń). Wyrobiłam sobie zawód na asystentke stomatologiczną ale nie ma pracy, ciągle jakieś niepowodzenia w gabinetach, toteż musiałam zrezygnować. KONIEC.  Dodam, że obroniłam się dyplomem, a jak przyjdzie co do czego na dniu próbnym stres, a może niechęć do pracy. Mam w sobie takiego lenia albo depresje jakąś, wyżywam się na wszystkich innych ciągle... Najchętniej wyładowałabym swoje emocje na kimś. Jak dzieje się nie po mojej myśli, to od razu jestem pełna energii nabuzowana i zachowuję się jak furiatka! co robić? nawet w lotka próbowałam grać - to tylko pieniądze ostatnie straciłam. KONIEC .Idę teraz do kolejnej szkoły, może tam mi się powiedzie, ale ja już nie chce się uczyć, wolę pracować, ale boję się nawet na kasie usiąść.... że źle coś policze i że za wolno będę pracować. KONIEC  sad zapłaczę się chyba na amen.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak pracy-załamanie nerwowe.

Prosze o rade sad

3

Czy "KONIEC" to twoje ulubione słowo? Może to oznacza, że jesteś niecierpliwa i zbyt szybko się zniechęcasz? Czy nie jesteś przypadkiem rozpieszczona przez rodziców? Spróbuj wytrzymać dłużej w następnej pracy, na przykład kilka miesięcy, dobrze ją poznać, zaprzyjaźnić się z ludźmi. Może się okazać, że praca jest nudna ale ludzie są ciekawi, albo na odwrót.

4

Z jednej strony się szybko zniechęcasz, a z drugiej chcesz walczyć, bo mówisz, ze idziesz na kolejne szkolenie. Wydaje mi się, że powinnaś porozmawiać z terapeutą, który pomoże w rozwiązaniu Twojego problemu, bo w głębi Ciebie coś Cię blokuje i zniechęca.

5

Nie obraź się, ale moim zdaniem jesteś po prostu leniwa i tak naprawdę nie chce Ci się pracować ale coś lub ktoś wymusza na Ciebie żebyś jednak pracę podjęła, więc szukasz wymówek że praca się nie podoba, że może po kolejnej szkole szkoleniu znajdziesz coś lepszego. Zazwyczaj ludzie narzekają na pracę bo mało zarabiają, narobią się, a jeszcze im na nic nie starcza. W Twoim przypadku widać że nie brakuje Ci pieniędzy bo puste konto każdego zmotywuje do każdej pracy chyba, że ktoś go utrzymuje wtedy to szuka się pracy bardziej dla jakiegoś zajęcia i wtedy może być tak jak piszesz że żadna praca nie opowiada. Moim zdaniem nic na siłę jak nie masz konieczności i możesz sobie pozwolić na dłuższe szukanie pracy to szukaj takiej która Ci będzie odpowiadać ale zapewniam Cię że w każdej znajdziesz jakieś wady bo nie bez powodu się mówi "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" Sama tak mam ale walczę z tym smile

6

niebieskalor napisał/a:

Dobry wieczór kobietki. Nie mam pracy, czuje się bezużyteczna, zmieniałam prace dość szybko co dwa tygodnie -miałam ze trzy prace takie ( w żadnej dłużej nie potrafiłam wytrzymać, nudność, monotonność wykonywanych poleceń). Wyrobiłam sobie zawód na asystentke stomatologiczną ale nie ma pracy, ciągle jakieś niepowodzenia w gabinetach, toteż musiałam zrezygnować. KONIEC.  Dodam, że obroniłam się dyplomem, a jak przyjdzie co do czego na dniu próbnym stres, a może niechęć do pracy. Mam w sobie takiego lenia albo depresje jakąś, wyżywam się na wszystkich innych ciągle... Najchętniej wyładowałabym swoje emocje na kimś. Jak dzieje się nie po mojej myśli, to od razu jestem pełna energii nabuzowana i zachowuję się jak furiatka! co robić? nawet w lotka próbowałam grać - to tylko pieniądze ostatnie straciłam. KONIEC .Idę teraz do kolejnej szkoły, może tam mi się powiedzie, ale ja już nie chce się uczyć, wolę pracować, ale boję się nawet na kasie usiąść.... że źle coś policze i że za wolno będę pracować. KONIEC  sad zapłaczę się chyba na amen.

może trzeba migrować ? nie koniecznie za granicę ale do sąsiedniego województwa ?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Brak pracy-załamanie nerwowe.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018