Dajmy sobie czasu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dajmy sobie czasu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Dajmy sobie czasu

witam ,
mam taki bardzo poważny problem..
jestem z chłopakiem rok czasu od 6 miesięcy mieszkamy razem .. Ja mam 20 lat on 22  wszystko było pięknie .... wspólne kolacje ...
rozmowy nikt nam nie mówił żebyśmy byli ciszej czy coś....dwa miesiące temu przestał okazywać mi uczucia przestał sie ze mna kochac dlatego zaczęły się kłotnie  tydzień temu powiedział mi ze potrzebuję przerwy .. ze dla niego to za dózo ze chce za tęsknić ze mamy problemy prywatne i ze on wraca do domu .. nie chciałam rezygnować z mieszkania naszego wspólnego ponieważ dobrze se w nim czułam było cudowne ... ale sama nie dała bym rady go opłacić dlATEGO musiałam wrócic .. probowałam z nim rozmawiac ... ale on powiedział ze dalej mnie KOCHA I ZALEŻY mu na mnie ale on potrzebuje czasu na przemyślenia tego ... zapytałam go choc nie powinnam bo tego pytania nie powinno byc "ile potrfa ta przerwa te przemyślenia : odp ze dwa tygodnie .... co mam zrobić mam czekać czy odpuścic sobie .. doddam ze codzienie z nim rozmawaim próbuje wbic mu do łba ze na tym zwiazek nie polega ze jak są problemy to powinniśmy razem je pokonać ... POMOCY

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dajmy sobie czasu

Znudziłaś mu się do seksu i szuka nowej dziewczyny. Nie kochał ciebie tylko chciał posuwać.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dajmy sobie czasu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018