Porwana - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Porwana

Opisałam moją historię w zeszłym roku w temacie porwana w biały dzień I prawie sprzedana w dziale niesamowita historia. Chciałabym jednak by jak najwięcej kobiet i młodych dziewczyn zdawało sobie sprawę z tego jakie zagrożenia i niebezpieczeństwa czyhają na nie.  Pomimo że to chyba nie do końca zgodne z regulaminem,  to zamieszczę link do artykułu Andrzeja Fedorowicza, który jest dziennikarzem specjalizującym się w tematyce śledczej i krymialnej. W swoim artykule opisuje jak wielki to biznes -  Handel kobietami. Pisze o uprowadzeniach, porwaniach. O tym kto jest zamawiającym   itp. Proszę by każda młoda, atrakcyjna kobieta czyli potencjalny "towar" to przeczytała.
Anna1980, wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez grinta (2015-08-28 12:51:47)

Odp: Porwana

Zle wkleilas link.

Dobra, znalazlam.Okropne to. Moge stwierdzic,ze mialam duzo szczescia w zyciu bo jezdzilam sporo za granice i jak pomysle to bylo mnostwo sytuacji gdzie moglam wpasc jak sliwka w kompot.

"For the wrong person you have never worth but for the right person you mean everything"

3

Dziękuję Grinta ze zadałeś sobie trud i przeczytalas:) ... I cieszę się ze nic złego Ci się nigdy nie przytrafiło smile

4

Niekoniecznie trzeba wyjechać za granicę, żeby liczyć się z niebezpiecznymi sytuacjami. W Polsce mamy coraz więcej zaginięć i ofiarami nie są tylko kobiety. Nie wiem z czego to wynika.

5

Summerka napisał/a:

Niekoniecznie trzeba wyjechać za granicę, żeby liczyć się z niebezpiecznymi sytuacjami. W Polsce mamy coraz więcej zaginięć i ofiarami nie są tylko kobiety. Nie wiem z czego to wynika.

Nie zapominaj, że może liczba zaginięć w Polsce rośnie (nieznacznie, ale jednak), natomiast 90% ludzi znajduje się w ciągu 30 dni od zgłoszenia. Do tego nie każde zaginięcie jest zaginięciem w takim sensie jak opisane w tym wątku. Część ludzi po prostu porzuca swoje rodziny, ucieka z domu (szczególnie młodzież) itp. Nie generalizowałbym.

6

zmartwiony86 napisał/a:
Summerka napisał/a:

Nie zapominaj, że może liczba zaginięć w Polsce rośnie (nieznacznie, ale jednak), natomiast 90% ludzi znajduje się w ciągu 30 dni od zgłoszenia. Do tego nie każde zaginięcie jest zaginięciem w takim sensie jak opisane w tym wątku. Część ludzi po prostu porzuca swoje rodziny, ucieka z domu (szczególnie młodzież) itp. Nie generalizowałbym.

Ostatnio czytałam na temat zaginięć, stąd wiem, że jest ich więcej, niestety nie pamiętam źródła informacji. Jasne, trzeba wziąć to pod uwagę, ale też jest więcej niebezpiecznych sytuacji niż kiedyś. Internet robi swoje.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018