Kingdom of Universe - słyszałyście o czymś takim? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kingdom of Universe - słyszałyście o czymś takim?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Kingdom of Universe - słyszałyście o czymś takim?

Kingdom of Universe – wygooglujcie, bo nie wiem jak to opisać…. wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kingdom of Universe - słyszałyście o czymś takim?

Kto bogatemu zabroni...

3

Zbieram na Gwiazdozbiór Strzelca! big_smile

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

4

Kolejny dowod na debilizm rasy ludzkiej smile

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

5

No raczej bez sensu, bo chyba chodzi o to, że kupi się i co? Raczej nic więcej z tego nie będzie, może najwyżej dla kogoś satysfakcja, że to jego własność, ale co z tego jak raczej w żaden sposób nie będzie mógł tego wykorzystać.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

6

Pozostaje pozazdrościć genialnego pomysłu na biznes. Brawa dlatego Pana!!! Polska przedsiębiorczość podbija świat big_smile

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

7

Jak to działa? Na jakiej podstawie ten gość sprzedaje ciała niebieskie? Są jego? To mogę założyć firmę sprzedającą jądro Ziemi na kilogramy? Albo Księżyc?

8

Dostał prawa do sprzedaży ciał niebieskich wyrokiem sądu, norweskiego jeśli się nie mylę. Oczywiście tylko tych spoza Układu Słonecznego tongue

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

9 Ostatnio edytowany przez Iris7 (2015-11-01 15:09:53)

- W jaki sposób można posiadać gwiazdy?

- A czyjeż one są? - odburknął Bankier.

- Nie wiem. Niczyje.

- Wobec tego są moje, ponieważ pierwszy o tym pomyślałem.

- Czy to wystarcza?

- Oczywiście. Jeśli znajdziesz diament, który jest niczyj, należy on do ciebie. Jeśli odkryjesz wyspę, która nie należy do nikogo, jest twoja. Jeśli zrobisz wynalazek i opatentujesz go, jest twój. Ja mam gwiazdy, ponieważ nikt przede mną nie pomyślał o tym, żeby je zagarnąć.

- To prawda - rzekł Mały Książę. - A co robisz z nimi?

- Zarządzam. Liczę je i przeliczam - powiedział Bankier. - To bardzo trudne. Lecz jestem człowiekiem poważnym.

Mały Książę nie był jeszcze zadowolony.

- Jeśli mam szal, to mogę owinąć nim szyję i zabrać go ze sobą. Jeśli mam kwiat, mogę go zerwać i zabrać ze sobą. A ty nie możesz zrywać gwiazd.

- Nie, lecz mogę je umieścić w banku.

- Co to znaczy?

- To znaczy, że ilość mych gwiazd zapisuję na kawałku papieru. Następnie zamykam ten papier na klucz w szufladzie.

- I to wszystko?

- To wystarczy.

I pomyśleć, że u Exupery'ego było to jeszcze przejaskrawienie... big_smile
Powiedzenie "zażyczyć sobie gwiazdkę z nieba" nabiera nowego znaczenia, pierścionki zaręczynowe odchodzą już do lamusa. tongue

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kingdom of Universe - słyszałyście o czymś takim?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021