CLASSIC! zakonczenie czy kontynuowanie zwiazku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » CLASSIC! zakonczenie czy kontynuowanie zwiazku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Shyvv (2015-07-23 13:30:50)

Temat: CLASSIC! zakonczenie czy kontynuowanie zwiazku

-

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: CLASSIC! zakonczenie czy kontynuowanie zwiazku
Shyvv napisał/a:

Mam się za silną osobę,

Niepoukładana emocjonalnie histeryczka ma się za osobę silną... Bezpodstawnie.

3

Odp: CLASSIC! zakonczenie czy kontynuowanie zwiazku

Masz 21 lat, w takim wieku już się nie słucha koleżanek tylko myśli o swoim życiu i przyszłości, 21 lat to już nie czas na zabawy i poznawanie 50 kolesi, ja mam 22 lata, mam ogromne problemy z moją dziewczyną ale nigdy nie myślałem żeby skończyć, za dużo razem przeszliśmy żeby się rozstać, chociaż jesteśmy ze sobą nie całe 2 lata. Można powiedzieć że mam odwrotną sytuację do Twojej tzn. ona nigdy mnie nie zapyta jak się czuję, co nowego u mnie, tak jakby się mną nie interesowała, ja się bardzo staram, wspieram ją, zawsze staram się jej pomóc w jakiejś trudnej sytuacji, ostatnio miałem bardzo przykrą sytuację (pisała na FB z innym kolesiem, którego w ogóle nie znała i po kilku godzinach rozmowy była gotowa się z nim umówić ale on zapytał czemu mnie krzywdzi i zrezygnowała z tego i sama się przyznała, może nie powiedziała całej prawdy ale w większym stopniu tak). Mimo to nie wyobrażam sobie rozstania, za dużo razem przeszliśmy i myślimy o zamieszkaniu razem więc może wtedy będzie lepiej. Na Twoim miejscu bym spróbował od nowa, jak się nie uda to trudno, widocznie nie był Ciebie wart.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » CLASSIC! zakonczenie czy kontynuowanie zwiazku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018