Zazdrość w związku:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zazdrość w związku:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1 Ostatnio edytowany przez alcia1992aa (2015-07-23 10:52:15)

Temat: Zazdrość w związku:(

Witam.
zacznę od tego że mam 23 lata mój chłopak 31 i jesteśmy ze sobą rok. Zawsze wolałam starszych facetów ode mnie bo uważam, że są bardziej ułożeni i wiedzą czego chcą od życia. Pochodze z rodziny zastępczej wychowala mnie babcia. Rodzicow prawie nie znam i wiem ze chce miec własną rodzine taką jakiej jaja nie miałam.  Moja mama urodzila mnie gdy byla bardzo młoda miala 19 lat i nie ma za dobrej opini w naszym miescie ponieważ duzo imprezowala itd. I juz od tego zaczyna się moj kłopot. ....... mój chłopak mnie wyzywa ze jestem taka sana jak ona ze kurestwo mam w genach i tego typu rzeczy. Musze odpiwiadac i jestem obwiniana za to co robila kobieta ktira mnie urodzila. Ja mam zupelnie inne priorytety i nigdy w zyciu nie zribie dziecku tego vo ons zrobila mi. Ale moj chlopak ciągle mówi inaczej i uważa ze to jest w genach i zawsze taka będę. ......:((((
Kolejna sprawa- moj chlopak uwaza ze ciagle go zdradzam ze wszysykimi: jego kolegami, kuzynami, bogatymi facetami za pieniadze ze mam alfonsa ze mam wynajete mieszkanie gdzie przyjmuje klientow itd. Generalnie jestem dziwka ktora nic tylko zdradza. Mueszkamy razem w domu mam kamere, nigdzie sams nie chodze, nie pracuje. Nie mam kedy go zdradzic ale on i tak ciagle mowi ze to robie ze np. Dosypuje mu czegos do jedzenia i wychodze jak spi. Do tgo oczywiście tez jestem narkomanka i ninfomanka. Na swoj temat slyszalam juz chyba wszystkie mozliwe obraźliwe słowa.   Jest mi strasznie przykro ze osoba za którą bym oddala zycie tak mnie nie szanuje. Gdy sie piznalismy bylam ladna zadbana wymalowana mialam przedłużanie włosy bardzo o siebie dbalam ponieważ lubie dobrze wygladac. Teraz nawet nie mam ochoty sie wykąpać czy umyc wlosy zeby nie dac mu powodu do zazdrości. Wszyscy koledzy i rodzina mowi mu ze jest chory a on ciagle mowi ze to ja jestem chora i wszystkich sobie owinelam wokol palca. ...... wczoraj mi piwiedzial ze mnie nie kocha nie chce ze mba byc ale nie wyrzuca mnie z domu tylko dlatego ze pomagam jego babci 82 letniej. Man dosyc sad( zaplacilam za badanie wariografem teraz czekamy na termin i chce mu pokazac ze nigdy go nie zdradzilam. Ale tutaj tez jest problem bo mowi ze oszukam tą maszynę bo jestem chora psychicznie i ze ciagle klamie i wierze ze te KŁAMSTWA sa prawdą.  Jestem zalamana nie mam juz sily sie tłumaczyc. Jeżeli po tym badaniu wariografem dalej tak będzie to nie wiem co zrobię.  Strasznie go kocham mimo tego ze tak mnie krzywdzi.
jeszcze moge dodac ze wedlug mojego chłopaka dla mnie najważniejsze sa pieniadze a przez rok czasu nic mi nie kupil bez okazji nigdzie nie zqbral nawet na wakacje nie pojedziemy.  Marzy mi soe normalna milosc z facetem ktory mi da tyle milosci ile potrzebuje sad(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zazdrość w związku:(

wszyscy koledzy mają rację on jest chory hmm Ty równiez że nadal tkwisz w tym związku. dziś mówi dziwka jutro dostaniesz cios w twarz. Facet ma poważny problem a Ty zamiast go uwielbiać powinnaś się go poważnie obawiać.

3

Jeszcze moge dodac ze wczoraj kiedy mi powiedział ze mnie noe kocha zapytalam po co był ze mna przez rok czasu, uslyszalam za dlatego zeby mnie zlapac na zdradzie ale ponieważ na niczym mnie nie zlapal to uwaza ze jestem za sprytna a on i tak wie swoje. I ma wiele sytuacji ze wie iz napewno to robilam np to ze kupilam sobie soczewki kontaktowe niebiekie.... (mam wade wzroku) sad(

4

Alusia, pewnie nie masz zbyt dużo dobrych wzorców wokół siebie, ale to jak traktuje cię Twój chłopak to nie jest wzór cnót męskich.

Z pewnością ma on sam jakieś problemy ze sobą (podejrzenia, wyzwiska, wariograf!!!) ale im dłużej będziesz tkwiła w takim związku tym sama bardziej tym zachowaniem nasiąkniesz o czym świadczy już chęć udowadniania swojej uczciwości wariografem.

Wariograf służy najczęściej do sprawdzenia czy przestępca kłamie - czy Ty się stawiasz na równi??

Nie jest jeszcze za późno abyś ocknęła się i rozejrzała wokół siebie, poszukaj sobie dobrego przykładu, wzorca dwojga ludzi, którzy się nawzajem szanują i kochają i dąż do tego samego.

Twój obecny związek do tego nie doprowadzi, to pewne.

5

Miała kilka związków dokladnie to jeszcze 3 dwa krotkie trzeci 4 letni i mimo tego ze faceci byli po sto razy lepsi zawsze ich zostawilam bo coś mi nie pasowało.  Gdybym wiedziała ze tak bedzie teraz tamte "problemy" byłyby nieistotne. Znam swoja wartosc skończyłam studia myślę ze babcia dobrze mnie wychowala, moja mama byia młoda i głupia. Teraz mieszka w Niemczech ma swoją rodzinę i okey a mój chlopak dalej mnie ocenia przez pryzmat tego jaka była.  Co do badania wariografem- chce udowodnić ze jestem niewinna i dla spokoju. Ja wiem ze nie zdradzam dlatego chcę to udowodnic smile

6

"Strasznie go kocham mimo tego ze tak mnie krzywdzi."

Facet jest ewidentnie zaburzony psychicznie, ale Ty też, tylko inaczej. Poczytaj w sieci o kobietach kochających za bardzo.
Nie zmienisz jego, możesz zmienić tylko siebie. Znaleźć (sama albo z psychologiem) powody, dla których pozwalasz się tak traktować. Jeśli nie zrobisz niczego, to nawet jeśli się rozstaniecie, znowu się prawdopodobnie zakochasz nie w normalnym, kochającym facecie,  tylko w jakimś odpadzie atomowym, który będzie Ci fundował emocjonalną jazdę bez trzymanki, tak jak ten.
Nie masz żadnych szans stworzyć kochającej się rodziny z którymś z takich typów.

Niczego mu nie udowodnisz tym wariografem oprócz tego, że jesteś tak psychiczna, że potrafisz oszukać wariograf wink - jak sama widzisz on już znalazł drogę, żeby podważyć to badanie. Niczego to nie zmieni. Zrozum, że jego zachowanie nie ma nic wspólnego z tym co Ty robisz, bo wynika z zaburzeń jego psychiki. Nie znajdziesz do niego kluczyka, nie wyleczysz go, nie czeka Was świetlana przyszłość.

"Polską kobietę najlepiej ochroni polski mężczyzna, chyba że jest ośmielonym przez władze narodowcem, to wtedy zbierze paru kolegów, przyp... jej i ucieknie"

7

Jeśli byłaś w stanie rozstać się z byłymi partnerami, to uczyń ten wysiłek i zostaw tego chorego człowieka. Napisałaś, że nie pracujesz, czy to też z powodu jego zazdrości? Tylko skąd wzięłaś pieniądze na dość drogie badanie wariografem, czy przedłużanie włosów?

8

Teraz nie pracuje od 8 miesiecy bo mialan wypadek na stok i jestem na chorobowym. Zanim go poznalam pracowalam nawet nieźle zarabialam wiec pieniądze nie byly problemem. Teaz napewno tez bede musiala isc do pracy ale to pewnie bedzie kolejny powod do zdrady.

9

alcia1992aa napisał/a:

Teraz nie pracuje od 8 miesiecy bo mialan wypadek na stok i jestem na chorobowym. Zanim go poznalam pracowalam nawet nieźle zarabialam wiec pieniądze nie byly problemem. Teaz napewno tez bede musiala isc do pracy ale to pewnie bedzie kolejny powod do zdrady.

Jak wytrzymujesz te obelgi pod swoim adresem? On nie ma prawa obrażać też Twojej matki, bez względu na to, co działo się kiedyś w Twojej rodzinie, Ty niczemu nie jesteś winna.
Przeczytaj jeszcze raz to wszystko, co tutaj napisałaś, jedyne logiczne wyjście z tej sytuacji, to odejście od psychola, wszyscy tutaj Ci to radzą.
Nic się nie zmieni w jego postawie do Ciebie, przecież on Cię nie kocha, to widać, słychać i czuć.
On ma jakąś perwersyjną satysfakcję w poniżaniu Ciebie, a kim Ty jesteś w tym związku? - ofiarą, podnóżkiem, spluwaczką (przepraszam) tym dla niego jesteś.
UCIEKAJ!

10

Tyle jest fajnych chłopaków na mieście, a ty sobie takiego chorego wybrałeś. To zdecydowanie jest choroba i jeżeli chcesz pomóc sobie i jemu to z nim zerwij i wyślij go na terapie.

wczoraj mi piwiedzial ze mnie nie kocha nie chce ze mba byc

Faktycznie jest ułożony i wie czego chce.

11

Dziękuję za wszystkie komentarze. Z rozstaniem wstrzymam sie do przyszlego tygodnia.  We wtorek jade na badanie wariografem. Zobaczymy co będzie pozniej. smile

12

ręce opadają hmm

13

Później to może być tylko gorzej...

14

Czyli nie łudzić sie ze te badanie cos zmieni ? Ja wiem ze nie zdradzilam i mam nadzieję ze jak zobaczy na papierze ze tak jest to mnie przeprosi i sie zmieni.....

15

alcia1992aa napisał/a:

Czyli nie łudzić sie ze te badanie cos zmieni ? Ja wiem ze nie zdradzilam i mam nadzieję ze jak zobaczy na papierze ze tak jest to mnie przeprosi i sie zmieni.....

ooo naiwnosci sad
A jakby ci powiedzial ze ci uwierzy jak staniesz na rzęsach i zaklaskasz uszami? to wzięłabyś się za trening? hmm

16

Heehe tongue pewnie tak. Dobra przyznaje jstem głupia i naiwna

17

alcia1992aa napisał/a:

Heehe tongue pewnie tak. Dobra przyznaje jstem głupia i naiwna

Więc? smile

18

haha mam nadzieję, że ten temat to żart:) nikt przy zdrowych zmyslach nie pozwala sie tak traktowac

19

Nie. To nie jest żart

20

alcia1992aa napisał/a:

Nie. To nie jest żart

i to jest w tym wszystkim najbardziej smutne sad

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zazdrość w związku:(