Edukacja dla dorosłych w Anglii oraz droga do spełnienia zawodowego. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Edukacja dla dorosłych w Anglii oraz droga do spełnienia zawodowego.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Edukacja dla dorosłych w Anglii oraz droga do spełnienia zawodowego.

Cześć wszystkim !! smile
Moje zycie potoczylo sie dosc jak dla mnie nieoczekiwanie, bo podjelismy z narzeczonym spontaniczna decyzje o wyjezdzie do Anglii. Mozna rzec, ze trafila mu sie okazja i juz tam wyjechal, ja chcialabym dokonczyc ostatni rok studiow magisterskich, bo szkoda mi rezygnowac na tym etapie i tu wlasnie rodza sie pewne rozterki i watpliwosci, zdaje sobie sprawe, ze moje polskie studia zwiazane z finansami moga byc mniej honorowane niz angielskie dyplomy,  ale jestem zdecydowana podjac nauke w Anglii, aby nie spedzic reszty zycia na zmywaku za granica. Niekoniecznie mysle o pelnych studiach, bo wiem, ze sa kosztowne i dosc czasochlonne, bardziej zalezy mi na szkole dwuletniej, zapewniajacej zdobycue zawodu lub roznego rodzaju kursach, moze nawet zwiazanych z moim zdobytym juz wyksztalceniem. Osoby majace doswiadczenie w tego typu edukacji, ktore rowniez wyjechaly po polskich studiach, majace doswiadczenie z angielskimi pracodawcami powiedzcie prosze jak to jest? Jak jest z edukacja osob doroslych ? W internecie jest ogrom informacji o kursach zawodowych, studiach itp, zdaje sie konieczne jest przetlumaczenie swiadectwa maturalnego? Mam metlik w glowie, bo sama juz sie pogubilam w tym nawale informacji czasem nawet sprzecznych.

Dlatego prosze osoby pracujace w Anglii i/lub uczuce sie opowiedzcie jak to wyglada w praktyce, jakie warunki trzeba spelniac aby moc ksztalcic sie w Anglii, czy polskie studia sa honorowane przez angielskich pracodawcow? Czy trudno jest znalezc wyksztalconym polakom prace umyslowa?

Z gory dziekuje wszystkim zechcacym podzielic sie doswiadczeniami ...

"Cokolwiek zamierzasz zro­bić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."

Johann Wolfgang Goethe
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Edukacja dla dorosłych w Anglii oraz droga do spełnienia zawodowego.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018