Referendum w Irlandii zwycięstwem rozsądku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Referendum w Irlandii zwycięstwem rozsądku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-06-13 14:10:24)

Temat: Referendum w Irlandii zwycięstwem rozsądku

W Irlandii odbyły się w tym roku dwa referenda choć tylko jedno z nich odbiło się medialnych echem.
Pierwsze dotyczyło obniżenia wieku prezydenckiego i zostało przez Irlandczyków słusznie odrzucone.
W referendum głosowało 1 949 438 obywateli  frekwencja wyniosła 60,51% (więcej niż u nas w wyborach prezydenckich) .
Tak 26,94%
Nie 73,06%
Głosy nieważne 0,82%
W drugim referendum  dotyczącym Wprowadzeniu małżeństw osób tej samej płci głosowało 1 949 725 obywateli, frekwencja wyniosła 60,52%.
wynik głosowania
Tak 62,07%
Nie 37,93%
Głosy nieważne 0,71%
Polski episkopat już się oburza choć to wybór Irlandczyków
Jak to się ma do opinii że Irlandia to kraj katolicki ?
To znak że Europa idzie w kierunku zmian.
Jak myślicie jak by zagłosowali Polacy gdyby u ans zrobiono takie referendum ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Referendum w Irlandii zwycięstwem rozsądku

Paweło, a o czym chcesz dyskutować w tym temacie?
Przypominam, że jesteśmy na forum, tematy powinny służyć wymianie poglądów, umożliwiać wypowiedzenie się na jakiś temat, a tu to nie bardzo wiem, jak miałabym odpowiedzieć. No Irlandczycy tak zagłosowali, fajnie moim zdaniem, no i co..?

3

Mnie interesuje jakie ma cie na ten temat zdanie smile

4

Ale tu nie widać chęci do dyskusji wrzuciłeś dane i o nic nie pytasz, ot tak wink

5

Już zaktualizowałem smile

Paweło napisał/a:

Mnie interesuje jakie ma cie na ten temat zdanie smile

Tusk nam obiecywał że Polska będzie drugą Irlandią. Nic z tego nie wyszło, ale ja wiem co zrobić żebyśmy byli drugą Irlandią. Należy doprowadzić do tak katastrofalnej sytuacji gospodarczej w Polsce żeby jeszcze 30 milionów Polaków wyjechało z kraju. Zostanie nas tu wtedy 5 milionów i zrównamy się liczbą ludności z Irlandią.

7

A co Duda lepszy nie żartujcie choć już pojawili się jeszcze większe barany które wypominają mu iż ma żonę żydówkę oraz uwielbia żydowskiego pisarza który krytykował wiele postaw polaków no i obronił tezę o płacenie emerytur dla żydów. Dla mnie to cwaniak jakich mało podobnie jak Marcinkiewicz no na szczęście to nie Kaczyński a Komorowski tez był przeciwnikiem chociażby konwencji podpisał ją podparty do muru gdy elektorat lewicowy wycofywał się z PO. Ja wolałbym panią Ogórek ale jak widać lud jest głupi patrzy na detale. Dlaczego pani Ogórek ponieważ nie jest z tej kasty nie należała do partii a to atut. lemingiem to ja nie jestem ale nie podoba mi się partia w UE do której należy PIS. To partii która sprzyja egoistycznym interesom Brytyjczyków którym bliżej do USA niż do Europy,

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Referendum w Irlandii zwycięstwem rozsądku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024