Niby jest zainteresowany, ale praktycznie się nie odzywa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Niby jest zainteresowany, ale praktycznie się nie odzywa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Niby jest zainteresowany, ale praktycznie się nie odzywa

Witam serdecznie! To mój pierwszy post na forum, dlatego proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuję za rady.

Kilka miesięcy temu przez przypadek poznałam w Internecie bardzo sympatycznego mężczyznę. Na początku rozmawialiśmy tylko o zainteresowaniach, ale z czasem siłą rzeczy zaczęliśmy poznawać się bliżej i opowiadać sobie o swoim prywatnym życiu. Nie ukrywam, że rozmawiało nam się świetnie i zaczęła tworzyć się między nami pewna więź. Postanowiliśmy kontynuować znajomość i w razie możliwości spotkać się w świecie realnym. Do spotkania jeszcze nie doszło (ja dopiero niedawno wróciłam z zagranicy, więc po prostu nie było takiej możliwości. Poza tym mieszkamy na różnych krańcach Polski), martwi mnie jednak coś innego. O ile na początku nie mogliśmy się nagadać, o tyle z czasem przestał się do mnie odzywać. Nastąpiło to po pewnej ostrej wymianie zdań i choć udało się nam wszystko sobie wyjaśnić i się wzajemnie przeprosić, to trwa to niestety do tej pory. Praktycznie zawsze ja inicjuję nasze rozmowy, ale trwają one krótko, ponieważ on jest zapracowany (wierzę, ponieważ wykonuje wolny zawód). Rzadko też powie mi coś miłego, chociaż zawsze wyświadczy przysługę i jest przy mnie, kiedy go potrzebuję. Pomyślałam, że może mu się znudziłam i próbuje w ten sposób "wyciszyć" naszą znajomość, ale on twierdzi, że nadal jest zainteresowany, że uważa mnie za niesamowitą dziewczynę, ale zwyczajnie nie ma czasu na to, by wejść na komunikator chociaż raz na parę dni i pogadać. Nie zaangażowałam się w tę relację na tyle, by upatrywać w tym jakąś tragedię, ale zastanawia mnie, co może kierować takim zachowaniem u faceta. Czy jest jeszcze jakaś szansa na to, by ta znajomość mogła przerodzić się w coś większego?

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niby jest zainteresowany, ale praktycznie się nie odzywa

Znasz go tylko z internetu.
Skąd wiesz,że czy nie jest żonatym znudzonym facetem,który szukał odskoczni od nudnego małżeństwa
Może żona wściekła się jak zobaczyła co wypisuje w necie więc musiał ograniczyć korzystanie z netu?
Może zachorowało mu dziecko albo ma na głowie budowę domu i nie ma czasu? smile

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

Dzięki za odpowiedź.

Nie sądzę, by był żonaty. Znam jego adres i kiedy był chory, wysłałam mu kartkę z życzeniami powrotu do zdrowia, na której napisałam, że bardzo tęsknię za naszymi rozmowami i życzę mu wszystkiego najlepszego. Nie dawał mi później do zrozumienia, bym nie wysyłała mu podobnych rzeczy, więc nie sądzę, by mieszkał z żoną, przed którą próbowałby coś ukryć.

Wczoraj trochę porozmawialiśmy i powiedział mi, że nie ma go teraz online, ponieważ pracuje nad pewnym projektem, a niedługo wyjeżdża na szkolenie. Więc może rzeczywiście problemem jest zapracowanie?

4

raczej nie zapracowanie. Facet działa prosto - zalezy mu to pisze/dzwoni. Nie piwsze to wszystko co usłyszysz jest wymówką.
A jak często pisał wtedy a jak teraz?

Wg mnie kombinuje, kręci, nie chce mu się.
Odpuść. Znajdź sobie nowy obiekt zainteresowania.
Jest jedna rzecz, którą można dać innej osobie - swój czas. czyli rozmowy i spotykanie się.
A to, że będzie z Tobą pisać i będziecie rozmawiać godzinami to jeszcze nic nie znaczy. A nawet id czasu do czasu się spotykać to jeszcze nic nie znaczy. Moja lekcja wyniesiona z jednej relacji.
Albo mu zalezy albo nie. Po środku to można być z kolega. Po środku to takie Lubie Cię ale tak naprawdę mam cię w dupie.
sad

6

prosiaczek_to_ja napisał/a:

Moja lekcja wyniesiona z jednej relacji.
Albo mu zalezy albo nie. Po środku to można być z kolega. Po środku to takie Lubie Cię ale tak naprawdę mam cię w dupie.
sad

Powinnas to wklejac w kazdym tego typu temacie. wink

7

Iceni napisał/a:

sad

napisze to sobie na scianie.....

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"
oldorando napisał/a:
Iceni napisał/a:

sad

napisze to sobie na scianie.....

Ja powinnam sobie to wytatuować hmm wink
Nie moj własny tekst ale jednego z demotywatorów.
Jeśli czujesz się olewana to niestety tak jest. Czujesz że powinno być inaczej to przestań się męczyć i zastanawiać o co mu chodzi. Olej faceta. W między czasie pewnie pisze jeszcze z kilkoma innymi dziewczynami i im mówi to samo. Na końcu się dowiesz ze pewnie nie zabraniał Ci się z nikim innym spotykać/pisać. I wybierze tą która będzie najlepsza. Bo przecież lepiej jest mieć wybór niż poświęcić czas tylko jednej .
jeśli w sumie poświęcasz czas i uwagę kolesiowi przez x miesięcy a na końcu dowiadujesz się ze nic z tego. To można lepiej wykorzystać ten czas tongue

9

nie szukaj miłości przez internet daj sobie z nim w miare szybko spokój bo pozniej się zaangażujesz i wpadniesz po uszy.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Niby jest zainteresowany, ale praktycznie się nie odzywa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021