Galeria handlowa jako instytucja kultury - praca magisterska - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Galeria handlowa jako instytucja kultury - praca magisterska

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Galeria handlowa jako instytucja kultury - praca magisterska

Witam, jestem studentką socjologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Piszę pracę magisterską na temat galerii handlowych.
Czy są tu osoby z Warszawy lub po prostu osoby, które odwiedzają Galerię Handlową Złote Tarasy i mogłyby się podzielić opinią na temat tej galerii?
Interesuje mnie aspekt rozrywkowy tego miejsca i byłabym Wam bardzo wdzięczna gdybyście napisali co najbardziej lubicie robić będąc w Galerii Handlowej Złote Tarasy, z jakich korzystacie rozrywek oferowanych przez galerię oraz czy uczestniczycie w wydarzeniach przez nią organizowanych. Każda opinia jest dla mnie ważna, a jeśli zdarzyło Wam się uczestniczyć w jakimś wydarzeniu kulturalnym organizowanym przez Galerię Złote Tarasy koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Galeria handlowa jako instytucja kultury - praca magisterska

Przepraszam, bo pewnie się nie znam ale... jak galerie handlowe, które organizują nazwijmy to... "niezbyt wyszukane" imprezy rozrywkowe można porównywać do instytucji kultury ? Nigdy w żadnej galerii handlowej nie zetknęłam się z "porządnym" wydarzeniem kulturalnym :  filmowym, teatralnym, czy literackim. Jeżeli takim wydarzeniem na być spotkanie z tzw.gościem specjalnym w postaci jakiegoś celebryty... to dla mnie jednak za mało, żeby takie "atrakcje" nazwać wydarzeniem kulturalnym. Owszem bywają galerie, które mają ambicje zapewnić  swoim bywalcom rozrywkę na trochę "wyższym" poziome ale to jednak  wciąż daleka jeszcze droga, żeby nazywać je  instytucjami kultury... moim zdaniem oczywiście smile
Ja tam do galerii handlowej chodzę tylko po zakupy, a jak mam ochotę na dobry koncert to raczej do filharmonii wink

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

3

Odp: Galeria handlowa jako instytucja kultury - praca magisterska

Dziękuję za opinie smile
Owszem zgadzam się, że rozrywka w galerii handlowej może nie jest zbyt wyszukana ale każda galeria próbuje przyciągnąć klientów na wiele sposobów, a jednym z nich są właśnie wydarzenia kulturalne. W Złotych Tarasach często organizowane są wystawy, koncerty czy spotkania ze specjalnymi gośćmi, dlatego szukam osób, które uczestniczyły w takich wydarzeniach i mogą podzielić się swoimi wrażeniami i przemyśleniami.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Galeria handlowa jako instytucja kultury - praca magisterska

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018