Audiobooki po angielsku dla średnio zaawansowanych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Audiobooki po angielsku dla średnio zaawansowanych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Audiobooki po angielsku dla średnio zaawansowanych

Hej,
Słyszałam że dobrym sposobem na obeznanie się z językiem jest słuchanie. Szukam jakichś fajnych książek (najlepiej w audiobookach właśnie) po angielsku. Możecie mi coś poradzić? Ważne żeby było to w angielskim nowożytnym Hamlety i te inne odpadają smile. Tematyka iście dobrowolna..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Audiobooki po angielsku dla średnio zaawansowanych

Harry Potter - czyta fajny, dobry, brytyjski lektor Stephen Fry

Charlie and the Chocolate Factory autorstwa Roald dahl - książka dla młodszych czytelników
Wydał więcej książek tego typu. Na wikipedii znajdziesz listę.

WAŻNA UWAGA
Żeby całe to słuchanie przynosiło najlepsze rezultaty, powinno się słuchać o rzeczach, które naprawdę nas interesują. Wówczas będziesz słuchać z zaciekawieniem i bez wysiłku, będziesz próbować zrozumieć tekst, będziesz uczyć się słowek z kontekstu. Nauka ma być przyjemnością, zabawą, zaciekawieniem.
Ja słuchałem nie tyle beletrystykę co książki o wartości praktycznej, zgodne z moimi zainteresowaniami ale powieści są też super.

DOBRZE JEST SŁUCHAĆ AUDIOBOOKA W OBCYM JĘZYKU, KSIĄŻKI KTÓRĄ JUŻ ZNASZ BO CZYTAŁAŚ JĄ WCZEŚNIEJ PO POLSKU. JEŚLI MASZ JAKĄŚ ULUBIONĄ KSIĄŻKĘ, KTÓRĄ CZYTAŁAŚ WIELE RAZY I ZNASZ JĄ NA PAMIĘĆ, WTEDY KONIECZNIE ZNAJDŹ JEJ ODPOWIEDNIK PO ANGIELSKU I SŁUCHAJ.

Jest masa audiobooków dostępna w sieci. Tysiące. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Możesz również praktykowac jednoczesne sluchanie i czytanie ksiazki po angielsku, wtedy też poznajesz pisownię. Poza tym to fajne uczucie jak ktoś czyta a ja podążam za tekstem, nie wiem czy tylko ja tak mam.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Audiobooki po angielsku dla średnio zaawansowanych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021