Taniec nowoczesny dla mężczyzny w wieku 24 lat - nie za późno? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Taniec nowoczesny dla mężczyzny w wieku 24 lat - nie za późno?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Taniec nowoczesny dla mężczyzny w wieku 24 lat - nie za późno?

Witam,

Chcę zapisać się na kurs tańca, jeszcze nie wiem jakiego. Jestem młodym mężczyzną w wieku 24 lat. Wcześniej (rok temu) chodziłem na WF przez cały rok na taniec towarzyski (walc angielski, wiedeński, cza-cza, swing, jive), za parę tygodni będę kontynuował taniec na innej uczelni. Próbowałem uczyć się narodowego, ale mi się nie spodobało. Szukając odpowiedniego dla siebie stylu, spodobał mi się taniec nowoczesny, a dokładnie POPPING. Podoba mi się taniec jazzowy i brazylijski zouk. Jak, chodzę na taniec w parach na WF'ie, to myślę, że zouk odpada. Co wybrać - dylemat - popping czy taniec jazzowy? Czy nie za późno na takie style? Chcę tańczyć dla siebie jako hobby, pasja. Jeżeli pójdzie, to można mieć wyższe ambicje. Proszę o rady. Dziękuję.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Taniec nowoczesny dla mężczyzny w wieku 24 lat - nie za późno?

Nigdy nie jest za późno na żadną naukę,  zwłaszcza gdy traktujesz ja jak pasje smile  na tańcu się nie znam,  bo ani nie umiem ani nie lubię,  ale mogę jedynie powiedzieć żebyś się nawet nie zastanawiał tylko jeśli masz ochotę -  zapisz się na jakiś kurs!!  smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Taniec nowoczesny dla mężczyzny w wieku 24 lat - nie za późno?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018