Gdzie spotkać faceta oprócz internetu ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Gdzie spotkać faceta oprócz internetu ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Gdzie spotkać faceta oprócz internetu ?

Wiem , że to brzmi " komicznie " ,ale wykluczam szkole- pomimo , że jestem otwarta i łatwo nawiązuje znajomosci ( staram sie dbać o siebie itd ) w liceum nikogo nie poznalam - mala jest możliwość , że kogoś poznam.
Oprocz szkoly , internetu , gdzie mozna kogos poznac ?
Hm być samemu w kawiarni / restauracji - nie ma opcji tam nikt NIGDY nie zagaduje.
Może do innych tak , ale do mnie nie - chociaż raz 40latek zagadal -.-
Jakie inne miejsca ? Do klubow rzadko chodze , ale tam cięzko trafić na kogoś intersujacego .
Na silowni - dojeżdzam do szkoly pociagiem , wiec nie mam czasu na chodzenie tam.

Już stracilam nadzieje na poznanie kogokolwiek( oczywiscie w znaczeniu atrakcyjnego dla mnie ) , a chcialabym serio na żywo kogoś zainteresować.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie spotkać faceta oprócz internetu ?

Jeśli jesteś w liceum to pójście na studia to zawsze wielki przełom w relacjach damsko-meskich.

3

Dżisis krajs.. co za pytanie... to ja mam dokładnie takie same zdanie, tyle że o kobietach - gatunek jak na wymarciu, bo niby gdzie kogoś można poznać?
No tak, ludzie się w klubach poznają przykładowo, na potańcówce... Rzecz w tym, że drzewo to nie jest dobre miejsce dla ryby: ja dla przykładu w takiej scenerii zapewne wyjdę na totalnie nieatrakcyjnego. W innej będę znowu dobrą partią... acz tam nie ma za wiele ludzi.

Podpinam się pod pytanie, nieco zmieniając jego treść: gdzie spotkać ludzi? wink
PS Pytanie pół-żartem, pół serio, tak dla jasności.

Pulvis et umbra sumus

4 Ostatnio edytowany przez LUSILJU (2015-02-06 20:53:03)

lukasamd napisał/a:

Dżisis krajs.. co za pytanie... to ja mam dokładnie takie same zdanie, tyle że o kobietach - gatunek jak na wymarciu, bo niby gdzie kogoś można poznać?
No tak, ludzie się w klubach poznają przykładowo, na potańcówce... Rzecz w tym, że drzewo to nie jest dobre miejsce dla ryby: ja dla przykładu w takiej scenerii zapewne wyjdę na totalnie nieatrakcyjnego. W innej będę znowu dobrą partią... acz tam nie ma za wiele ludzi.

Podpinam się pod pytanie, nieco zmieniając jego treść: gdzie spotkać ludzi? wink
PS Pytanie pół-żartem, pół serio, tak dla jasności.

nosz .....a znajomych nie masz ,ktorzy tez maja znajome??? to jest najprostszy sposob i awsze dzialal ...tak sie ludzie poznawali jak neta nie bylo....serio serio mozna nawet meza tak znalesc ;-p

5

W sumie mam, ale te osoby które znam, nie są dla mnie specjalnie interesujące smile

Pulvis et umbra sumus

6

Ja poznawalam facetow na dyskotekach zazwyczaj, czasem przez znajomych. Meza przez internet akurat:-)  jakos na studiach nikogo nie poznalam no chyba ze ktos studiuje dziennie a nie zaocznie

Amanda Amelia - 22.08.2013

7

specyficznaaa napisał/a:

Wiem , że to brzmi " komicznie " ,ale wykluczam szkole- pomimo , że jestem otwarta i łatwo nawiązuje znajomosci ( staram sie dbać o siebie itd ) w liceum nikogo nie poznalam - mala jest możliwość , że kogoś poznam.
Oprocz szkoly , internetu , gdzie mozna kogos poznac ?
Hm być samemu w kawiarni / restauracji - nie ma opcji tam nikt NIGDY nie zagaduje.
Może do innych tak , ale do mnie nie - chociaż raz 40latek zagadal -.-
Jakie inne miejsca ? Do klubow rzadko chodze , ale tam cięzko trafić na kogoś intersujacego .
Na silowni - dojeżdzam do szkoly pociagiem , wiec nie mam czasu na chodzenie tam.

Już stracilam nadzieje na poznanie kogokolwiek( oczywiscie w znaczeniu atrakcyjnego dla mnie ) , a chcialabym serio na żywo kogoś zainteresować.

Jest mnóstwo miejsc gdzie można kogoś poznać. Chociażby na basenie czy nawet w pociągu smile

8

Joasia_ana napisał/a:

Ja poznawalam facetow na dyskotekach zazwyczaj, czasem przez znajomych. Meza przez internet akurat:-)  jakos na studiach nikogo nie poznalam no chyba ze ktos studiuje dziennie a nie zaocznie

Wydaje mi się, że poznać kogoś na studiach, czy to zaocznych czy dziennych to nie jest problem.
Zależy jednak, na jakim kierunku jesteśmy. Ja studiowałem (i nadal studiuję) informatykę, a tutaj płci pięknej zdecydowanie brakuje.
Na poprzedniej uczelni gdzie była też administracja i stosunki międzynarodowe proporcje były odwrócone.

Pulvis et umbra sumus

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Gdzie spotkać faceta oprócz internetu ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018