Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?

Strony 1 2 3 14 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 506 ]

Temat: Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?

Cmentarz raczej odpada....Jakieś inne pomysły?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?

Dla utrudnienia eliminujemy randki internetowe.I biura matrymonialne.

"Rzeczywiście tak jak księżyc, ludzie znają mnie tylko z jednej , jesiennej strony"
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars"

3

musicie jakoś zawęzić kryteria bo inaczej to można zasugerować dom spokojnej starości np. no chyba że może być wink

Jak ja nienawidzę życia!

4 Ostatnio edytowany przez missnowegojorku (2013-07-06 15:29:03)

Kryteria:
na pewno nie pijak
wykształcenie na pewno odpada zawodowe i podstaowe (i żadne tak romantyczne historie że miłość ignoruje takie różnice tongue )
stała praca
poczucie humoru
wzrost powyżej 174 cm smile
dojrzałość emocjonalna

Dzuże wymagania? wink

Aha, nie zonaty....:)

5

Aleś Ty Miss wybredna :-))).
To ja dołożę  ciepły i dobry.Nie wyobrażam sobie jakiejś szui i zimnego drania.

"Rzeczywiście tak jak księżyc, ludzie znają mnie tylko z jednej , jesiennej strony"

6

Już trochę Ciebie Miss czytam i śmiem przypuszczać, że wątek jest prowokacyjny i każdą propozycję poznania faceta sprytnie zanegujesz smile

7

Oprócz Miss jestem jeszcze ja.Ale myślę, że Miss niczego sensownego negować nie będzie.

Kaja74 napisał/a:

Już trochę Ciebie Miss czytam i śmiem przypuszczać, że wątek jest prowokacyjny i każdą propozycję poznania faceta sprytnie zanegujesz smile

No to dajawja, nie bójta się...:)

9

Kurcze, o mnie piszecie:)Nie mogłem się nie odzywac:) A nie myślałyście po prostu zapolowac na faceta? jak wam sie ktoś podoba, to zaczynacie atak, w sklepie, na ulicy, w pracy, okazja czyni złodzieja, i nie musi to być jakis podryw na seks, to może byc tylko kawa, a jak sie okaże fajnie idziemy krok dalej:)

10

Widzisz Grzesiu, każda z nas tyle razy dostawała kosza, że się boi.

11

No to jak się boisz to zostań w domu. Dostawanie kosza to normalna rzecz, a popatrz na to inaczej, idziesz po piwo do sklepu, a tu zamknięte, siadasz na krawężniku i płaczesz? Nie, idziesz do innego sklepu, i tam wydasz swoje pieniądze. Prawda? Niech inni się cieszą tym co nie docenili tamci, i tak jest w życiu, odżucił Cie ktoś? A smol go! Nie docenił tego co możesz mu dać, to doceni inny, proste:) A jeśli zamkniesz się w konciku i będziesz płakać cicho to do końca życia zostaniesz w pozycji obronnej, a tu trzeba zaatakować, wiadomo trzeba sie przygotować, trochę zadbać o siebie, trochę erotyki, coś podkreślić, coś zataić i patrzeć, jeśli ktoś fajny spojrzy na nas, atakujemy:)

missnowegojorku napisał/a:

Dyskryminacja wdowców?!?! Bardzo nieładnie!

To zaskakujące taki wątek w ogóle się pojawił. Nie chcę być wredny, ale myślałem, że założyła go jakaś niewiasta w odpowiednim wieku, która nie potrafi użyć wyszukiwarki. A tu mega niespodzianka!  Czy to jakaś prowokacja? Skąd ten pomysł?

13 Ostatnio edytowany przez Asterka10 (2013-07-07 00:02:31)

To ja zostanę w domu.Wiesz kosze bywają różne, a mi się trafiały akurat takie po których zbierałam się miesiącami.
Nie będę się powtarzać - możesz poczytać sobie na wątku jestem brzydka.
A jeśli nikt cię nie doceni?A jeśli nikt fajnie nie patrzy?I nie wmawiaj mi , że jestem przewrażliwiona, zwyczajnie męzczyźni patrzą na mnie jak powietrze.Nie mam siły i ochoty atakować, bo jedyne co mnie może spotkać to upkolejne upokorzenie.

Takijedenfacecie czy przez umiejętność użycia wyszukiwarki rozumiesz randki internetowe, albo inne dno?

14

Prosektorium chyba też odpada, jeśli cmentarz nie dobry - taki mam pomysł.

15

Jasne, jesli szukasz księcia z bajki to nie dziwne, zweryfikuj swoje wymagania, ale nie bierz wszystkiego co popadnie, To że masz nadwagę czy kiepską figurę nie znaczy że nie możesz mieć powodzenia. Mam taka znajomą, żadna mis, jest po prostu gruba jak diabli i nie za wysoka, ale...uczyniła z tego pozytyw, mianowicie, ma duuuże piersi, akcentuje to i zmieniła styl, ubiera się fajnie i ponetnie, ma znaczne grono wielbicieli, bo mężczyzna na dobrą sprawę jest zaprogramowany na szerokie biodra i duże piersi co natura zakodowała jako dobrą matke. Wykorzystaj to, rusz się, a to co się dzieje to jest tylko w twojej głowie, nikogo nie interesuje że ktoś dał Ci kosza, nie będzie grzebał Ci w życiorysie, będzie patrzył na Ciebie więc zrób coś żeby był to fajny wizerunek. Wiem że czasem trudno, ale jak nie zrobisz kroku nic nie osiągniesz, jeśli nie wyjdziesz z domu to tam zostaniesz.Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz itd

16

Kryteria:
na pewno nie pijak
wykształcenie na pewno odpada zawodowe i podstaowe (i żadne tak romantyczne historie że miłość ignoruje takie różnice tongue )
stała praca
poczucie humoru
wzrost powyżej 174 cm smile
dojrzałość emocjonalna

Dzuże wymagania? wink

Aha, nie zonaty....:)

Znam takiego jednego. Pracuje w naszej parafii. Ale to ksiądz smile I proszę nie pisz, że musi być doświadczony w seksie, please....

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !
Asterka10 napisał/a:

[..]
Takijedenfacecie czy przez umiejętność użycia wyszukiwarki rozumiesz randki internetowe, albo inne dno?

Raczej przeszukanie tego forum i zauważenie Waszej aktywności, Drogie Panie. Czy to jakaś wspólna inicjatywa?

Jeszcze jeden pomysł: forum, to forum, na przykład. Było?
Wdowiec spełnia kryteria ... więc jak to jest z tą dyskryminacją?

@Grzegorz43:  powodzenia w dyskusji smile

18

Remi to miało być zabawne?
Grzesiu próbowałam ostatnie 15 lat.I mimo kiedyś dość fajnego wizerunku nie udało się.3 facetów z którymi byłam, nie pozostawiło mi złudzeń - mam fajny charakter, jestem miła, inteligentna ale nie jestem atrakcyjna.Nie pociągam ich seksualnie na tyle i to absolutnie nie dlatego, że jestem kiepska czy egoistyczna w łóżku.Wiesz jest jeden biologiczny wyznacznik kobiecej atrakcyjności - erekcja w trakcie seksu.i nie tylko dla faceta jej brak to upokorzenie.
Owszem , facetów nie interesuje co siedzi w mojej głowie i głowach innych singielek w moim wieku.A siedzi poczucie nieatrakcyjności  tak silne czasem , że sparaliżuje każdą próbę zwrócenia uwagi na siebie.Sama sobie wydaję się śmieszna.
Czasem wypadałoby się zastanowić co myśli kobieta i samemu ruszyć dupę , a nie czekać na zaczepki.

19

Ćhodziło nam o wdowca po 60.
Drodzy Panowie, to żadna podpucha.Tylko proste pytanie, jak widać pozostające bez odpowiedzi.

20

Asterka - to miało pokazać, że to w sumie największa i jedyna grupa w której można wybierać wg tych kryteriów, aczkolwiek dość trudna do zdobycia czasami.

Najlepiej to być sobą i nauczyć się żeby mieć gdzieś ludzkie opinie. A wtedy znajdą się osoby, które lubią za to, jakim się jest. Kim jest Miss na forum? Dla mnie osobą z walizką, nikim więcej. Kimś zupełnie nowym i postrzegam ją przez to, co pisze. Nie chodzi o to, by dopasowywać się do ludzi i stawiać kryteria, ale by ludzie szukali kontaktu z nami, by dążyli, by nas poznać. A droga wiedzie przez bycie sobą, niezależnie jakim się jest. Człowiek jest szczęśliwy nie tylko gdy ma ludzi wokoło, ale i może, gdy jest sam.

21

Asterka10 napisał/a:

....
Czasem wypadałoby się zastanowić co myśli kobieta i samemu ruszyć dupę , a nie czekać na zaczepki.

Ale dokąd? Na cmentarz?
One chyba zamknięte o tej porze.

22

Asterka10 napisał/a:

Ćhodziło nam o wdowca po 60.
Drodzy Panowie, to żadna podpucha.Tylko proste pytanie, jak widać pozostające bez odpowiedzi.

Spodziewałaś się odpowiedzi? Faktycznie nisko się oceniasz, jeśli myśłisz, ze ktoś poda Ci w kilka godzin rozwiązanie zagadnienia, nad którym rozmyślasz 15 lat.
Osobiście nie znam odpowiedzi na tak zadane pytanie - głownie dlatego, ze cmentarz jest tak samo dobrym miejscem, jak każde inne.

23

Jestem sama całe życie i ukontentowałąm sie tym stanem.Aż w nadmiarze.Zawsze jestem sobą, tak jak na tym forum jestem pyskata , bezkompromisowa, wiem czego chcę.Przy okazji, prywatnie jestem fantastycznym lojalnym przyjacielem, osobą , która nie przechodzi obojętnie obok czyjegoś nieszczęścia.Jestem sobą.Mam parę bliskich osób, które lubią mnie i kochają za to jaka jestem.
Niestety to jakim jestem człowiekeim , przegrywa z tym jak mało atrakcyjną dla mężczyzn kobietą jestem.

24

Asterka10 napisał/a:

...k mało atrakcyjną dla mężczyzn kobietą jestem.

Z czego to wynika?
Ze specyfiki urody?
Z własnego przekonania?
Ze sposobu bycia (np. nadpyskatość)?

25

Ty Asterka nie przegrywasz z tym, że jesteś mało atrakcyjna, ale z tym, że uzależniasz swoją atrakcyjność od powodzenia wśród mężczyzn. Przestań tak robić, nie myśl co inni myślą o Tobie, miej to gdzieś.
Zbudowanie swojej atrakcyjności, uważam, że zależy tylko od nas samych. Przestań myśleć.
smile

26

Wybacz Remi, ale to się nijak nie ma do tego co ty sama o sobie sądzisz.Jako przykład podam  facetów pod 50, bezzębnych, łysych, rozlazłych i nudnych , którzy uważają się za bogów seksu.I startują do ładnych 20.Są żałośni i obleśnii a nie tak jak im się wydaje atrakcyjni i zabawni.
Podobnie jest z dzidziami piernik, które zapomniały, że to co fajne jak się ma lat 20 u 50+ wywołuje politowanie.
Atrakcyjności  fizycznej nie da się budować na naszej ocenie samych siebie i pobożnych życzeniach.

27

SledzęWasze forum kobietki tutaj teź móźecie znaleźć facetów Marek 61

28

Asterka10 Wybacz ale nie wszyscy męźczyźni są tacy jak trafiłaś na takiego gratulacje to Twój wybór

29 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2013-07-07 08:17:16)

Gdzie można poznać FACETA?
Bez względu na wiek, można faceta poznać WSZĘDZIE, ale najczęściej w takim miejscu gdzie ICH najwięcej... np. pracuje wink W wojsku, policji, na statku, w hucie czy kopalni...
I nie wierzę, że TAM pracują WYŁĄCZNIE sami niewykształceni, nie obyci i zaobrączkowani...

Też życzę powodzenia Grzegorzu smile nie przegadasz... a końcowym argumentem będzie "boję się".
Rozumiesz? Poznać KOGOŚ nie ruszając się z DOMU... wink Mieć ciastko i zjeść ciastko Itd.

Ostatniego "adoratora" poznałam w autobusie (emerytowany inżynier, hobbystycznie piszący wiersze) - ustąpił mi miejsca. Dlatego, że byłam obładowana a nie powabna. A może dlatego, że uśmiecham się do ludzi a nie warczę (choć to ostatnie, wskutek tu niektórych dyskusji, zmienia się, raczej na gorsze. agresja rodzi agresję). Ale to był zwyczajny przypadek - nikogo nie szukałam - panie dyskutantki przecież nie zaczną jeździć komunikacją miejską w celach "podrywczych"... (jak i chodzić po cmentarzach) - wiadoma sprawa tongue
Pozdrawiam. Mutant

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

30

Co do komunikacji miejskiej, to mylisz się moja ukochana Anhedonią...Jeżdżę nią codziennie...kilka razy dziennie. I doopa, ale Twoja wspaniała osobowowść czyni że nawet w autobusie chłop Ci nie przepuści tongue

31

miss bo można poznać to wszędzie prawie z wyjątkiem może takich ekstremalnych lokalizacji jak zakon żeński, ale to jeszcze nie oznacza że KAŻDA POZNA

Jak ja nienawidzę życia!

32

A właśnie, mądry wniosek. Od czego zależy,  ze ta jedna pozna, a druga nie?

33

Marek61 napisał/a:

Asterka10 Wybacz ale nie wszyscy męźczyźni są tacy jak trafiłaś na takiego gratulacje to Twój wybór

Tak Mareczku po facecie od razu widać, że drań, alkoholik i kłamczuch.Wcale nie ukrywa swoich mankamentów,każdy  jest szczery , uczciwy i prawdomówny.To raz.Po za tym miałam wybór ograniczony, tylko ci byli mną zainteresowani.Ci pozostali "nie wszyscy" nie zwracali na mnie uwagi , więc trudno bym ich wybrała.
Tak się skłąda , że mężczyźni emablują dość wąskie grono kobiet, często to samo.Reszta czeka w odwodzie, na zasadzie może być.Są jeszcze kobiety, które są dla facetów fizycznie nieatrakcyjne - z iloma kobietami, któe Ci się nie podobały się Marek umówiłeś.Ilu dałeś szansę.
Miss, znam kobiety, które poznają faceta u ginekologa.Zawsze mówiłam, że to chemia, zapach takie nieuchwytne coś nei związane do końca z fizycznym wyglądem.
Anhedonio, żadna z nas nie siedzi w domu - ja co tydzień jeżdzę pociągiem, codziennie komunikacją, bywam w knajpach, spaceruję, chodzę na basen.A ponieważ jestem gaduła, rozmawiam z nieznajomymi.I nic.

34

Asterka, piszesz, że próbowałaś przez 15 lat kogoś poznać i że przez ten czas byłaś z 3 facetami ? Nie wiem jak długo trwały te relacje, zakładam, że raczej były to krótkie epizody. Wiesz, przez 15lat taki wynik oznacza dla mnie jedno- kiepsko się starałaś smile
A to, że z tymi trzema nie wyszło, o niczym nie swiadczy.

35 Ostatnio edytowany przez N4VV (2013-07-07 13:13:46)

Od nastawienia i osobowości.

Asterka10 napisał/a:

Są jeszcze kobiety, które są dla facetów fizycznie nieatrakcyjne...

Nie ma kobiet, które są fizycznie niatrakcyjne dla wszystkich facetów.

Asterka10 napisał/a:

Zawsze mówiłam, że to chemia, zapach takie nieuchwytne coś nei związane do końca z fizycznym wyglądem.

Oczywiście, że nie związane. Mylisz atrakcyjność z urodą. Uroda jest tylko jedną ze składowych atrakcyjności. Na postrzeganie urody ma wpływ postrzeganie osobowości - jako kobieta powinnaś to wiedzieć, albowiem zależność ta u kobiet jest silniejsza.

Asterka10 napisał/a:

...jestem gaduła, rozmawiam z nieznajomymi.I nic.

Nic, bo takie jest Twoje nastawienie. Faceci je wyczuwają i automatycznie stajesz się nieatrakcyjna - nawet gdy jesteś urodziwa.

Przykład:

Asterka10 napisał/a:

....Jako przykład podam  facetów pod 50, bezzębnych, łysych, rozlazłych i nudnych , którzy uważają się za bogów seksu.I startują do ładnych 20.

A ja znam facetów pod 50, którzy nie są rozlaźli, nudni - nie są nawet łysi. Nie uważają się za bogów seksu, bo seks nie jest ich życiowym celem. Mają swoje pasje, niezłą pracę i pozytywne nastawienie do świata. Znam dziewczyny 20+, które urodą nie dorastają do pięt niektórym czterdziestkom. Znam kobiety 40+ z osobowością sprawiającą, że faceci za nimi latają jak muchy za g.... znaczy za miodem. Ty wpasowałaś własne myślenie w ramki schematów i wokół nich się kręcisz, bo co Cie może obchodzić, do kogo startuje facet pod 50 - to jego sprawa jest. Fakt, ze o tym piszesz, pokazuje tylko jak Cię to kłuje, a nie powinno. Moja koleżanka 15 temu związała się gościem starszym o 25+ lat. Ten związek przetrwał do dziś, włączając dziecko. To ona do niego podbijała, nie odwrotnie.

Nie znam faceta, który chciałby się wiązać z kobietą o przekonaniach zblokowanych, opartych na nic nie wartych schematach. Ona wiedziała by lepiej jaki on jest i jakie są jego intencje. Relacja sprowadzała by się do nieustannego tłumaczenia jej, że nie jest wielbłądem - co, jak wiadomo, jest zajęciem kłopotliwym.

Wiek nie ma znaczenia kluczowego. Tytuł wątku powinien brzmieć "gdzie kobieta może spotkać faceta". Ty, jak sądzę, już zakładasz sobie ograniczenie, że facet musi się mieścić w ustalonych widełkach wiekowych. Jest to założenie bez sensu, bo znów oparte na wspomnianych bezwartościowych schematach.

Jesteś poznawczo zamknięta. Nie słuchasz przekazów, słuchasz tylko swoich sztywnych przekonań. Zatrzymałaś się w rozwoju w takim stopniu, że nic nowego do siebie dopuścić nie potrafisz. Nie potrafiła byś też dopuścić wartości jakie niesie związek, bo nie polega on na schematach, a na otwartości intelektualnej i światopoglądowej. Otwartości na swojego partnera. To są faktory czyniące Cię, w moich oczach, nietrakcyjną bez widoczności - wszystko inne traci znaczenie.

Sądzę, że nie zrozumiesz, o czym do Ciebie rozmawiam, co jedynie potwierdzi wszystko powyższe.
Nie będziesz chciała zrozumieć, bo zmiana własnego nastawienia jest ciężką i żmudną pracą na lata.
Wygodniej Ci będzie trwać w narzuconych sobie ramkach i, w konsekwencji, stać się kobietą zgorzkniałą i pałającą nienawiścią do wszystkiego co radosne.

Tak jednak być nie musi.

36

N4VV napisał/a:

Od nastawienia i osobowości.

Asterka10 napisał/a:

Są jeszcze kobiety, które są dla facetów fizycznie nieatrakcyjne...

Nie ma kobiet, które są fizycznie niatrakcyjne dla wszystkich facetów.

Ależ są.

Asterka10 napisał/a:

Zawsze mówiłam, że to chemia, zapach takie nieuchwytne coś nei związane do końca z fizycznym wyglądem.

Oczywiście, że nie związane. Mylisz atrakcyjność z urodą. Uroda jest tylko jedną ze składowych atrakcyjności. Na postrzeganie urody ma wpływ postrzeganie osobowości - jako kobieta powinnaś to wiedzieć, albowiem zależność ta u kobiet jest silniejsza.

Opowiadaj bajki dalej.Wiesz, znam masę facetów dla których osobowość jest funta kłaków warta.

Nie znam faceta, który chciałby się wiązać z kobietą o przekonaniach zblokowanych, opartych na nic nie wartych schematach. Ona wiedziała by lepiej jaki on jest i jakie są jego intencje. Relacja sprowadzała by się do nieustannego tłumaczenia jej, że nie jest wielbłądem - co, jak wiadomo, jest zajęciem kłopotliwym.dno

Wcale nie trzeba tłumaczyć , że się nie jest wielbłądem.Wystarczy tylko zdobyć i starać się.

Wiek nie ma znaczenia kluczowego. Tytuł wątku powinien brzmieć "gdzie kobieta może spotkać faceta". Ty, jak sądzę, już zakładasz sobie ograniczenie, że facet musi się mieścić w ustalonych widełkach wiekowych. Jest to założenie bez sensu, bo znów oparte na wspomnianych bezwartościowych schematach.

Oczywiście, już widzę jak gromady 20 , 30 latków za mną latają.Albo jak sobie układam życie z 80 latkiem.

Jesteś poznawczo zamknięta. Nie słuchasz przekazów, słuchasz tylko swoich sztywnych przekonań. Zatrzymałaś się w rozwoju w takim stopniu, że nic nowego do siebie dopuścić nie potrafisz. Nie potrafiła byś też dopuścić wartości jaki niesie związek, bo nie polega on na schematach, a na otwartości intelektualnej i światopoglądowej. Otwartości na swojego partnera. To są faktory czyniące Cię, w moich oczach, nietrakcyjną bez widoczności - wszystko inne traci znaczenie.

Sądzę, że nie zrozumiesz, o czym do Ciebie rozmawiam, co jedynie potwierdzi wszystko powyższe.
Nie będziesz chciała zrozumieć, bo zmiana własnego nastawienia jest ciężką i żmudną pracą na lata.
Wygodniej Ci będzie trwać w narzuconych sobie ramkach i, w konsekwencji, stać się kobietą zgorzkniałą i pałającą nienawiścią do wszystkiego co radosne.

Słoneczko, masz upiorną chęć nawracania innych.Już Yogiemu tłumaczyłeś coś, w sposób tak prymitywny i namolny , że miałam Cię ochotę pacnąć.

Tak jednak być nie musi.

Tak wymażę gumką 20 lat życie i nabiorę optymizmu

37

Kaja74 napisał/a:

Asterka, piszesz, że próbowałaś przez 15 lat kogoś poznać i że przez ten czas byłaś z 3 facetami ? Nie wiem jak długo trwały te relacje, zakładam, że raczej były to krótkie epizody. Wiesz, przez 15lat taki wynik oznacza dla mnie jedno- kiepsko się starałaś smile
A to, że z tymi trzema nie wyszło, o niczym nie swiadczy.

A może Kaju jest to jasnym przykłądem jak mężczyźni się kiepsko starają?
Tak , to , że z tymi trzema nie wyszło nie świadczy o niczym - czeka mnie jeszcze w życiu eskalacja brania - bo faceci uwielbiają 40+ przy kości, z dzieckiem i złymi wspomieniami.
Wiecie , wszyscy jak natrętnamucha czepiacie się tego co ja robię.
A co robią mężczyźni?Siedzą na dupach i czekają.Marudzą i wybrzydzają, krytykują.Słyszałam tyle komentarzy w życiu na temat kobiet, głupich , żłych i okrutnych , że startować do kogoś kto mnie nie chce nie zamierzam.Chyba, że obok jaka królewna się pojawia, to latają jak popierdzielone skowroneczki.

38

N4VV- lepiej tego ująć nie mogłaś !

Posty [ 1 do 38 z 506 ]

Strony 1 2 3 14 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018