Help! bola mnie oczy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Help! bola mnie oczy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Help! bola mnie oczy

Słuchajcie , codziennie po pracy moje oczy starsznie mnie pieka.
juz nie wiem co mam robic i jak temu zaradzic.
U okulisty jeszcze nie była.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Help! bola mnie oczy

są fajne krople w aptece na oczka które bolą ale radze wybrac sie do okulisty :-)
a pracujesz przy komputerze?? jak wygląda twoja praca??

3

A pracujesz przy czym ? To też dość istotne. Bo nie każdy może na danym stanowisku

4

aleksandra06 napisał/a:

Słuchajcie , codziennie po pracy moje oczy starsznie mnie pieka.
juz nie wiem co mam robic i jak temu zaradzic.
U okulisty jeszcze nie była.

Krople dla  zmęczonych oczu w aptece ,np Visine
Okulary fotochromy jesli męczy cię światło
Witaminy np. Maxivision też dla zmęczonych oczu

5

Mi na bolące oczy bardzo pomógł wyciąg z borówki - pryzmin. Zdecydowanie mniej zaczęły męczyć mi się oczy. Pomógł również nawilżacz powietrza, niestety, ale kaloryfery wysuszają oczy. Ale borówkę polecam z czystym sumieniem, zawarty w niej barwnik wpływa regenerująco na oczy. Latem możesz zastąpić go jagodami i w ten sposób wzmocnić i zregenerować oczy.

6

Wątek dość stary i autorka nie napisała nam do dziś, czy faktycznie pracuje przed komputerem i jaki, przede wszystkim, jest to rodzaj bólu oczu. Ja mam wadę wzroku od 6 roku życia; Objawami tejże był właśnie ból oczu, który promieniował do zatok i głowy w stronę czoła. Teraz nawet jak ściągnę okulary, to atakuje mnie potężny ból oczu połączony z bólem głowy. Więc jeśli któraś z Was ma podobną dolegliwość, marsz do okulisty smile.

7

Ja noszę szkła kontaktowe i do tego praca przy kompie i klimatyzacja powodują, że moje oczy są często bardzo suche i pieką. Ale zaczęłam sobie zakraplać sztuczne łzy (starazolin hydrobalance) i jest teraz o niebo lepiej. Jak tylko zaczynam odczuwać dyskomfort, to zapuszczam kropelki i jest mega ulga.

8

Na oczy zmęczone od komputera jedyną skuteczną metodą jest...odpocząć od monitora. Dotyczy to również TV. Oczywiście, że okulary z fotochromem (njeżeli nosisz szkła kontaktowe to zainwestuj w okulary zerówki) i krople nawilżająco łagodzące będą pomocne ale najważniejsze to przynajmniej na kilka godzin dziennie dać oczom odpocząć. Z kropli polecam świetlik i seria hylo.

9

A czy warto jest zdecydować się na okulary ze szkłami fotochromowymi? Czy ciemnieją szybko?

10

Stosowanie kropli to jedno, a w trakcie pracy tzn po prostu zrób sobie przerwę żeby spojrzeć przez kilka minut w dal.

11

Ja jestem zadowolona. Mam wrażliwe oczy, soczewki noszę od wielkiego dzwonu. To nie jest takie przyciemnienie jak w niektórych okularach przeciwsłonecznych, jest trochę słabsze, więc nie ma też efektu że nagle jest czarno jak wchodzisz do pomieszczenia. Dla mnie dość szybko się rozjasniają. Dobrze jest oczywiście wybrać się wczesniej do dobrego salonu optycznego z możliwością zbadania sobie wzroku: https://hasztagoptykwawrzon.pl/badanie-wzroku/ Jak tutaj smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Help! bola mnie oczy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024