Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela?

Jutro moja przyjaciółka robi urodziny. Niestety okazało się, że w ostatnim czasie zakolegowała się z dziewczyną, która mnie kiedyś gnębiła. Może nie jakoś szczególnie (w porównaniu do innych ludzi), ale i tak wspominam jej osobę źle. Ja ostatnio mam bardzo zły okres w życiu, dużo stresu zarówno w szkole, jak i w domu, a ta wiadomość tylko mnie dobija. Jak się zachowywać wobec tej dziewczyny? Wiem już, że ona mnie niestety pamięta... Mam ją totalnie igornować? Udawać, że nigdy nic? Chyba nie będe potrafiła... Miałam zamiar dobrze się bawić na tej imprezie, a teraz już wiem, że tak nie będzie. A nie chcę mojej przyjaciółce psuć imprezy swoim dołem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela?

Powiedz przyjaciółce, że nie idziesz, bo nie chcesz spotkać się z osobą, która kiedyś cię prześladowała. Koniec i kropka. Jeśli to prawdziwa przyjaźń to zrozumie, choć powinna raczej nie zapraszać tamtej osoby ze względu na ciebie. A to, czy tamta cię pamięta czy nie, to nie ma nic do rzeczy, chociaż upierałabym się, że jednak pamięta, tylko jest jej głupio i wstydzi się przyznać.

3

Odp: Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela?
Emilia napisał/a:

Powiedz przyjaciółce, że nie idziesz, bo nie chcesz spotkać się z osobą, która kiedyś cię prześladowała. Koniec i kropka. Jeśli to prawdziwa przyjaźń to zrozumie, choć powinna raczej nie zapraszać tamtej osoby ze względu na ciebie. A to, czy tamta cię pamięta czy nie, to nie ma nic do rzeczy, chociaż upierałabym się, że jednak pamięta, tylko jest jej głupio i wstydzi się przyznać.

Według mnie to bardzo egoistyczne zachowanie - wszak to przyjaciółka ma urodziny i jeśli chce zaprosić tamtą dziewczynę, to ma do tego pełne prawo.

Autorko, ja bym poszła na te urodziny, przecież nie musisz z tamtą dziewczyną wcale rozmawiać. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy.

4

Odp: Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela?

Można to łatwo odwrócić - przyjaciółka jest egoistką, bo choć wie, że tori była gnębiona przez tamtą koleżankę, to zaprosiła je obie. Nie liczy się z tori uczuciami, a jedynie zaspokaja własne pragnienia.

5

Odp: Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela?
Emilia napisał/a:

Można to łatwo odwrócić - przyjaciółka jest egoistką, bo choć wie, że tori była gnębiona przez tamtą koleżankę, to zaprosiła je obie. Nie liczy się z tori uczuciami, a jedynie zaspokaja własne pragnienia.

Może dlatego, że to... jej urodziny, jej dzień i powinno się z tego właśnie powodu nie robić problemów?

6

Odp: Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela?
Emilia napisał/a:

przyjaciółka jest egoistką, bo choć wie, że tori była gnębiona przez tamtą koleżankę,

Ale nie wiesz czy przyjaciółka Autorki o tym wie. Ja tego z jej postu nie wyczytałam.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Jak zachowywać się wobec przeszłego gnębiciela?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024