problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Hej mam 18 lat jakies 2 lata lemu przechadzac cala zime w adidasach przeziebilam sobie pecherz. i w wakacje zamiat sie opalac i kapac musialam na siebie bardzo uwazac i cieplo sie ubierac. chodze do lekarza biore roze leki, antybiotyki chyba prubowałam juz wszystkiego mam juz dosc czasem mam ochote sobie go wyciac.... czy pecherz mozna calkiem wyleczy tak w moim przypadku jesli choruje na niego juz dlugo????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

raz przeziębiony pełcherz zawsze bedzie wracał, gdy tylko bedzie miał sprzyjające okazje;/ niestety ja tez mam/ miałam z nim problem, wiesz mi bardzo pomógł NOLICIN, na recepte, antybiotyk, którego nawet dzieciaki maga jeść. u mnie poskutkowało błyskawicznie, koleżanka ma spokój juz ok dwóch lat. Także moze idz do lekarza i spróbuj?

3

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Same leki nie wystarczą. Drogi moczowe lubią ciepło, nie można siadać gdzie popadnie i bagatelizować pogody " a bo to tylko 5 min. drogi do sklepu, idę w koszulce" 5 minut wystarczy. pół roku miałam chory pęcherz, w końcu przeszło mi na nerki. Profilaktycznie pij piwo aby oczyścić nerki, albo kup taką nalewkę z żurawiny, jeżeli jestes osobą aktywną seksualnie, dbaj o higienę i to bardzo, ewentualnie możesz też robić nasiadówki. Tyle.

4

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

U mnie podobnie ,mam także ciągłe zapalenia pęcherza a raczej już mi przechodzi chyba bo biorę tabletki Uro-up  -to jest żurawina ze skrzypem polnym a poza tym brałam także Żuravit i też był skuteczny ale jak brałam bo gdy tylko przestaję brać te tabletki jedne i drugie to znowu mam te nieprzyjemne częste parcia na mocz i bóle pęcherza mimo picia dużej ilości wody . Mam zamiar kupić sobie Nefrosept bo czytałam że jest bardzo skuteczny na układ moczowy . Jak go wypróbuję to napiszę jak działa . Poza tymi tabletkami piję miksturę oczyszczającą organizm bo gdyby nie ona to już dawno bym chyba miała nerki wykończone lekami . Wiem że Nefrosept to jest  płyn do picia i jest bez recepty - to jest ziołowy lek .

5

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Ja używam GINJAL, jest to lek bez recepty. Fakt, trzeba go używać jakiś miesiąc może dwa, ale pomaga no i siusia się na niebiesko, co jest uroczą odmianą big_smile

6

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

znam to dobrze problemy z pęcherzem to strasznie upierdliwa-dokuczliwa przypadłość, a dlaczego uzywacie tylko leków bez recepty byłyście z tym u lekarza -może przepisałby coś lepszego?

7

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Polecam bardzo płyn do picia na bazie ziół i etanolu o nazwie Nefrosept . Piję go od kilku dni a już po pierwszym dniu zauważyłam znaczną poprawę w pęcherzu , piję go 4 razy dziennie , nie jest zbyt dobry w smaku bo zawiera 50% etanolu ale jest naprawdę bardzo skuteczny !!!!! Trzeba go pić do roku z przerwami żeby całkowicie się wyleczyć . Jeżeli ktoś ma upławy to nie radzę tego pić ponieważ to wzmaga jeszcze te dolegliwości . Kosztuje 27 zł ale warto nim leczyć układ moczowy !!

8

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Co to wogole jest przeziebiony pecherz?!
Co za jakies farmazony!
Widze ze niektore z was odnalazly cos do picia i "troche mi pomaga".
A to widzialam jedna z was pije wode kokosowa, jakas inna ziolka.
A teraz pytanie: ile z was pije wode? ile szklanek dziennie? Zakladam sie ze kazda jedna odpowie zero... Wiec zamiast stosowania soczkow, herbatek, ziolek i innych kefirkow na bazie mlecznej,  zacznijcie pic wode. Pamietajcie ze pijac herbate wysuszacie cialo bo zawarta w niej kofeina nie pomoze wam isc siku bezbolesnie.
Woda musi byc nie gazowana, czysta woda zrodlana. Polecam bo sama mialam nawyki do bakterii e-coli, ktora 3 razy przewedrowala mi do nerki. Bylam w takim bolu ze myslalam ze umieram. Jesli ktoras z was wie ze ma zakazona nerke e-coli bakteria to prosze na emaila mi napisac i  dam inne porady, tez skuteczne. A nie bede tu pisala bo juz jedne forum wyrejestrowalo mnie za reklamy sad
Przeciez ja kasy nie zbije jak wode sobie kupicie w sklepie, no nie?
Powodzenia, i mam nadzieje ze wiekszosc z was pomysli o tym bo stosowanie chemikalii typu furagina nie pomoze wam, ja tez to bralam jak bylam mala.
Ah, i warto na necie poczytac jak waznym skladnikiem jest picie wody, niestety nasze spoleczenstwo nie jest tego swiadome.

9

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Picie wody jest niezbędne, bo wypłukuje bakterie, ale to nie wyleczy zakażenia.Na nagłe problemy z pęcherzem polecam urofuraginum, który od niedawna jest do kupienia w aptekach bez recepty. Dzięki temu nie trzeba czekać na wizytę u lekarza i dopiero z receptą biec do apteki.Dla mnie to ogromna ulga.

10

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć
ewelina000000 napisał/a:

Hej mam 18 lat jakies 2 lata lemu przechadzac cala zime w adidasach przeziebilam sobie pecherz. i w wakacje zamiat sie opalac i kapac musialam na siebie bardzo uwazac i cieplo sie ubierac. chodze do lekarza biore roze leki, antybiotyki chyba prubowałam juz wszystkiego mam juz dosc czasem mam ochote sobie go wyciac.... czy pecherz mozna calkiem wyleczy tak w moim przypadku jesli choruje na niego juz dlugo????

Kilka lat temu miałam podobne problemy z pęcherzem...z tego co pamiętam dolegliwości z tym związane nie dawały mi spokoju przez dłuuugi okres sad( - także doskonale Cie rozumiem! Zresztą co się dziwić...pamiętam te moje krótkie kurteczki w trakcie srogiej zimy...teraz nawet nie ma mowy, żebym tak się ubrała...

Ja początkowo brałam różne specyfiki na receptę, które przepisywał mi lekarz (głównie w stanach zaostrzonych), profilaktycznie brałam żuravit i powiem szczerze, że robię to do dzisiaj. Kupuję go przez internet w aptece Volfarm (mają super promocje) Ogólnie lepiej zapobiegać, bo później jest ciężko sad.

11

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Oprócz leczenia pęcherza... prawdopodobnie musisz iść do ginekologa, masz 18-lat i w tym okresie lubią przypominać o sobie narządy rodne zwłaszcza po przebytych schorzeniach układu moczowego. (połączenie naczyń limfatycznych oraz działanie nerwu błędnego).

12

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

No to ja dołączę do grona kobiet mających problem z pęcherzem, jednak mój problem jest nieco inny niż wasz. Wszystko zaczęło się jakieś 2 lata temu od przeziębienia, wtedy zaczęłam częściej chodzić siku, budziłam się też w nocy i tak mi niestety zostało do dziś. Problem w tym, że miałam badanie moczu i bakterii żadnych nie miałam, więc poszłam na USG do dwóch różnych lekarzy i obaj powiedzieli, że wszystko jest ok. No ale nie jest, bo sikam co chwila jak głupia, muszę wstawać w nocy 2-3 razy, mimo że przed snem nic nie piję. Ciągle czuję to irytujące parcie na pęcherz. I zdarza się czasem, że czuję jakby mi się chciało siku, a poleci dosłownie kilka kropelek. Straszie wkurzające i nie wiem czemu tak jest. A na dodatek odczuwam ból podczas seksu, byłam u ginekologa się zbadać i nie mam infekcji, ale stwierdził, że najwyraźniej się za bardzo spinam i stąd ból i otarcia. I mi się wydaje, że ja po prostu cała się tam spinam, bo ciągle mam uczucie, że chce mi się siku. I nie wiem skąd to się bierze i co jest tego przyczyną. Może powinnam powtórzyć badania moczu, może coś pokręcili z tymi wynikami?

13

Odp: problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

też miałam swego czasu nawracające zapalenie pęcherza i wiem jedno - trzeba trafić na dobrego lekarza, który wytłumaczy co i jak, a nie tylko będzie przepisywał nowe leki. ja w końcu trafiłam na urologa, który owszem, zapisał antybiotyk, ale dał też mnóstwo skutecznych rad, jak zapobiegać zapaleniu pęcherza, kazał np. wprowadzić do diety więcej warzyw zawierających witC i tym samym zakwaszających mocz, np. paprykę. Kazał mi brać w okresie wzmożonej zachorowalności na zapalenie pęcherza, czyli zimą, jesienią - jak można przemarznąć kapsułki Prouro z witaminą C i żurawiną, pić sok i herbatkę żurawinową, trzeba pamiętać też, że nie wolno wstrzymywac moczu, że po stosunku trzeba pójść się wysiusiać, bo to wypłukuje bakterie itp.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » problem z pecherzem nie daje mi normalnie żyć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024