Ginekolog - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ginekolog

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Ginekolog

Witam serdecznie!
Pisze, poniewaz mam problem z nadzerka. Od ok 2 lat mam ciagle uplawy i bole brzucha.Chodze od ginekologa do ginekologa i dostaje tabletki dopochwowe i doustne i tyle. Ostatnio bylam na prywanej wizycie i mialam cytologie,wyszla 2 i lekarz powiedzial ze chyba bede musiala miec usunieta te nadzerke, jednak to sa duze koszta u tego ginekologa. Co mam zrobic? Isc do zwyklego ( nie prywatnego) ginekologa i poprosic go o zabieg? Mam tez drugi problem.Otoz tez od jakiegos czasu ciagle musze oddwac moc, nawet w nocy 3 razy,moze te bole podbrzusza sa od tego?Czy lekarz ginekolog powinien mi zrobic usg tego podbrzusza? Strasznie sie boje a nie wiem nawet o co moge prosic w tychze sprawach.Chcialabym byc w koncu zdrowa i nie miec bolow. Czy Wy mieliscie podobny problem? Czego rzadac w trakcie wizyty, jakich badan itp.?

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ginekolog

Możesz mieć faktycznie problemy z pęcherzem. Może się wybierz do lekarza pierwszego kontaktu i powiedz, co się dzieje. Powinien dać Ci skierowanie do specjalisty. Może też poproś o skierowanie na podstawowe badania moczu.

Niestety wyniki moczu mielam niedawno i nawet bylo w miare ok tylko OB mialam strasznie wysokie

4

Jeśli OB jest podwyższone to oznacza m.in. stan zapalny. A czy z wynikami bada byłaś u lekarza? Powinien zwrócić uwagę na podwyższone OB. A jeśli olał sprawę to radzę Ci zmienić lekarza. Jeśli często chodzisz do ubikacji to napewno jest to coś związane z pęcherzem. Moze najpierw kup jakiś Urinal czy coś w tym stylu. Bierz kilka dni i zobacz, czy jest jakaś poprawa. Jeśli nie to leć do lekarza, bo lepiej nie ryzykować.

5

Ja też mam nadżerkę, ale Mój gin powiedział, że na razie jest nie szkodliwa i nie będzie mi nic z nią robił, chyba, że bardzo chce. Jeśli ty masz mieć wykonywany ten zabieg to idź do naprawdę porządnego ginekologa. Są dwie metody usuwania nadżerki : wypalanie i chyba wycinanie. Jedną z tych metod nie można użyć jeśli mamy do czynienia z kobieta która nigdy nie rodziła dzieci!!!! Jeśli dobrze pamiętam chodzi o wypalanie. Moja koleżanka miała wypalane i teraz nie może mieć dzieci, kilku innych ginekologów stwierdziło, że to właśnie dlatego, że miała wypalaną nadżerkę sad

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

To ja juz nie wiem, przeciez chce miec w przyszlosci dzieci! Mam pytanie czy ginekolog moze zrobic usg podbrzusza, chodzi mi dokladnie o jajniki i pecherz moczowy itd. Bo jak on inaczej sprawdzi czy wszystko jest ok? Mam juz metlik w glowie...

7

Ginekolog jak najbardziej powinien zrobić Ci USG jajników, macicy itp. A jak jest z pęcherzem to nie wiem. Ale jak go poprosisz to pewnie przy okazji też. A jeśli chodzi o ten pęcherz to myślę, zę lekarz pierwszego kontaktu spokojnie potrafi zdiagnozować, co się dzieje. A jak nie to wyśle Ciebie do specjalisty.Ale przede wszystkim zainteresuje się tym OB.

8

warto też zwrócić uwagę, czy drożdże nie są podwyższone we wynikach, one też mogą powodować problemy, jeśli za bardzo się namnożą.

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ginekolog

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018