jak dbac o malzenstwo w rozlace - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » jak dbac o malzenstwo w rozlace

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: jak dbac o malzenstwo w rozlace

Witam wszystkich chcialam zaprosic do tego watku osoby ktore zyja w malzenstwach na odleglosc.ciekawa jestem waszych sposobow jak pielegnowac taka milosc i jak ciagle byc atrakcyjna dla polowki gdy wraca z zagranicy z pracy do domu. Jak nie dopuscic by nie doszlo do zdrady bedac ciagle w rozlace. Jak nie dopuscic do rutyny i znudzenia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak dbac o malzenstwo w rozlace

To chyba trudne żyć w takiej rozłące. Nie wiem co odpowiedzieć. Z jednej strony wydaje mi się, że właśnie tęsknota zbliża ludzi, z drugiej z kolei zbyt długa rozłąka rozluźnia więzy rodzinne, uczuciowe.

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki

3 Ostatnio edytowany przez samotnax4 (2014-08-13 06:12:22)

Witaj. Dbać na pewno trzeba. Mój mąż jest w domu na weekendy. Chodzimy wtedy do restauracji, potańczyć, do kina, spotykamy się ze znajomymi itp, dni spędzamy z dziećmi bawiąc się całą rodziną.   Odpadają wtedy jego wypady na piwo z kolegami(chodzi tylko w czasie dłuższego urlopu).Z sypialni pozbyliśmy się telewizora, spać kładziemy się razem. W tygodniu bardzo dużo rozmawiamy przez telefon, opowiadamy sobie co się dzieję. Bardzo często dostaje smsy typu "kocham cię", "tęsknię".

4

A co zrobić jeśli rozłąka jest dłuższa 3 do 6 tygodni i powrót na kilka dni i z powrotem?

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki

5

Moim zdaniem na dłuższą metę tak się nie da.
Jeżeli partnerzy widzą się np. 3 - 4 razy do roku, jak dbać o związek? Nie ma bliskości, wspólnych spraw, seksu.
Co zostaje?

6

Ja widuje sie z mezem co 3 miesiace na 7 dni. Zyjemy tak od marca czyli juz troche czasu. Szubciek przyjezdzal co 2 tygodnie na weekend i to zupelnie inna bajka. 5 czy 10 dni to zadna rozlaka ale 3 miesiace to juz kawal czasu, wiem mam porownanie. My codziennie rozmawiamy, klucimy sie i ogolnie staramy jakos nie rozpadac psychicznie. Jest ciezko ale mysmy wyboru nie mieli nie bylo pracy, dziecko na utrzymaniu. Ale nie zaluje dostal kontrakt wlasnie w wielkiej brytani, przez pol roki odbilismy sie od zupelnego dna finansowego, w marcu czyli za pol roku sie do niego z malutka przeprowadzam. Czasem trzeba sie rozstac dla dobra przyszlosci wazne aby ustalic na jak dlugo i codziennie gadac nawet o glupotach. My sie bardzo kochamy i u nas jak przylatuje jest tak hak by byl caly czas nic sie nie zmienilo;) moja kolezanka zyje tak juz 4 lata i juz takiej dlugiej rozlaki psychicznie sobie nie wyobrazam

Amanda Amelia - 22.08.2013

7

Związek na odległość...........jestem w nim od 16 lat. Wierzcie mi, to nie była łatwa decyzja, ale trzeba było ja podjąć. W realu widzimy się co 3 miesiące na 3-4 tygodnie. Staramy się jednak codziennie ze sobą rozmawiać. Po kilka razy dziennie kłócimy się na skypie lub przez telefon-jak w życiu... Wcześniej było gorzej: telefon raz w tygodniu i to przez 10 min bo karta wystarczy na następny raz. O tym, ze nasza córka się urodziła dowiedział się po tygodniu, kiedy zadzwonił do domu (ona jest wcześniakiem). ale mimo wszystko bardzo go kocham. Uwielbiam jego powroty..... Raz czy dwa razy do roku jadę lub jedziemy do niego... Może jestem kompletną idiotką, ale to kwestia zaufania. Czasami jest ciężko, nawet bardzo ciężko: potrzeba wypłakania się, przytulenia, a nawet takiej głupoty jak przewalanki w łóżku (dosłownie, jak dzieci). Ale życie weryfikuje nasze wybory: coś za coś.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » jak dbac o malzenstwo w rozlace

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018