Przyjaciel zaproponował mi dziwny układ. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciel zaproponował mi dziwny układ.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Przyjaciel zaproponował mi dziwny układ.

No to jak już wyżej wspomniałam mój przyjaciel zarazem były przyjaciel mojego ex jakiś czas temu zaproponował mi seks po przyjacielsku. Wiadomo mam swoje obawy co do późniejszych relacji ale nie tylko to mnie dręczy on ewidentnie w coś sobie ze mną pogrywa a ja nie wiem czy już w grę którą on chce zacząć nie weszły uczucia bo bardzo dziwnie się zachowuje a bym tego nie chciała bo może się to na mnie odbić a ja nie chcę się w nic angażować po rozstaniu. Była bym wdzięczna jak by mi ktoś doradził co w takiej sytuacji zrobić albo jak to sprawdzić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciel zaproponował mi dziwny układ.

Dodam także taki fakt że w to wszystko wspólny znajomy nas wkręcił że niby mamy na siebie ochotę że coś na ciągnie do siebie ale się oboje boimy, a to wszystko wyszło podczas ich rozmowy o panienkach przy której byłam obecna.

3

Jak chcesz to skorzystaj, jak nie, to nie. Jaki masz problem?

4

A czemu on jest dziwny twoim zdaniem? Układ jak układ smile.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to po prostu zmień coś w swoim życiu.

5

Zadaj sobie jedno pytanie.
Czy przyjaciel powinien zaproponować seks po przyjacielsku http://emotikona.pl/emotikony/pic/zdziwko.gif.
Może on z Ciebie chce zrobić pogotowie seksualne?
Trzymaj się jak najdalej od takich przyjaciół.
Bzyknie Ciebie raz i rozpowie jaka to Ty łatwa jesteś i każdemu włazisz do łóżka.

Czy jestem szczęśliwy a jaka jest definicja "szczęścia"?
                          GG 3****4

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciel zaproponował mi dziwny układ.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021