Co Wy byscie zrobily, gdybyscie byly na moim miejscu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Co Wy byscie zrobily, gdybyscie byly na moim miejscu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Co Wy byscie zrobily, gdybyscie byly na moim miejscu

Mieszkamy w Londynie (ja i partner)
Mogę podjąć 3-4 letnia naukę na interesującym mnie kierunku (kursy) tutaj albo wrócić do Polski na 3 letnie studia?
Kurs w Londynie na kierunku kosmetyczka + wizażystka albo w Polsce studia na kierunku kosmetologia.
Swojej przyszłości z Polska raczej nie wiążę, ale jak wiadomo w życiu rożnie bywa...
Nie wiem tez jak będzie z praca w UK, ale muszę być dobrej myśli.
Proszę o jakieś porady, nie chce być cale życie 'parobkiem' w beznadziejnych, niestałych pracach za śmieszne pieniądze hmm

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co Wy byscie zrobily, gdybyscie byly na moim miejscu

Hej,

A co na to Twój facet? Chyba nie chcesz związku na odległość... dla mnie to by było decydujące o całej sprawie.

3

Skoro nie wiazesz przyszlosci z Polska, to po co chcesz studiowac w Polsce. Nie ma sensu moim zdaniem, jak zdobedziesz anglieski papier to moim zdaniem wyjdzie Ci tylko na dobre.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

4

Bierz Anglie! Ja sama wkrotce koncze szkole w Niemczech, wyjechalam tuz po maturze, a studia mi jakos odwidzialy.

20.12.13 !!! :*

5

kornela5 napisał/a:

Mieszkamy w Londynie (ja i partner)
Mogę podjąć 3-4 letnia naukę na interesującym mnie kierunku (kursy) tutaj albo wrócić do Polski na 3 letnie studia?
Kurs w Londynie na kierunku kosmetyczka + wizażystka albo w Polsce studia na kierunku kosmetologia.
Swojej przyszłości z Polska raczej nie wiążę, ale jak wiadomo w życiu rożnie bywa...
Nie wiem tez jak będzie z praca w UK, ale muszę być dobrej myśli.
Proszę o jakieś porady, nie chce być cale życie 'parobkiem' w beznadziejnych, niestałych pracach za śmieszne pieniądze hmm

Skoro mieszkasz w Londynie i nie chcesz wracac do Polski to po co sobie glowe zawracasz Polska.Jak zaczniesz nauke w UK to bedziesz miala napewno jakies praktyki to pozniej latwiej z praca i szybciej zdobedziesz klientki.Jak przyjedziesz z Polski z tym wyksztakceniem to juz bedzie troche trudniej z praca.Ich kraj ,ich szkola.

6

Ja bym wybrała kursy w Anglii. Nawet gdybyś musiała wrócić do Polski to pracodawcy patrzą dobrze na jakieś certyfikaty, kursy zagranicą smile Tak mi się wydaje. Poza tym kursy w Anglii to przy okazji rozwój języka angielskiego, a ten zawsze się przyda w lepszej mowie i piśmie smile

7

Ja również wybrałabym Londyn, tym bardziej jak do Polski wracać raczej nie chcesz.

Medycyna estetyczna szansa dla każdej z nas - http://leaclinic.pl

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Co Wy byscie zrobily, gdybyscie byly na moim miejscu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018