Co byscie zrobili na moim miejscu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Co byscie zrobili na moim miejscu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez KasiaKasiaKatarzyna (2017-01-03 14:32:02)

Temat: Co byscie zrobili na moim miejscu?

Mam 24 lata i od 19go roku zycia cierpie na nerwice lekowa. Powodem ukatywnienia sie mojej choroby byl zawod milosny, poczucie oszukania. Od tamtej pory wiele w moim zyciu sie dzialo, czesto sie wyprowadzalam jednak nie trwaloto dlugo poniewaz nie potrafilam sie usamodzielnic.

Najdluzej wyprowadzilam sie z chlopakiem, on dawal mi poczucie jakiegos wspracia. Niesetety zachorowalam i 1,5 roku temu musialam spowrotem wrocic do rodzinnego domu. Z tamtym chlopakiem musielismy zerwac. Szybko poznalam tu nowego ,myslalam ze razem ulozymy sobie zycie, byly plany o slubie. Niestety zerwal ze mna. Rownoczesnie w tym samymczasie stracilam prace.obecnie w rodzinnym miescie nic mnie nie trzyma ALE wyprowadzka na stancje do wiekszego miasta wiaze sie z duzym wydatkiem musialabym zarabiac co najmniej 2tys netto aby sie utrzymac. Nie wiem czy znajde taka prace. W domu nie moge juz wytrzymac poniewaz mam bardzo toksycznego ojca.jednak w domu mam jakies poczucie bezpieczenstwa,ktora daje mi mama i rodzenstwo. Nie rozwijam sie tu ale nie mam tez tak silnych napadow nerwicy. Jednak kiedys musze sie usamodzielnic. Wiem, zenajlepeij byloby wyprowadzic sie z chlopakiem jednak narazie nie zapowiada sie abym kogos znalazla.z kims nie czulabym sie taka samotna. Jednak zycie na garnuszku rodzicow jest jakby poczekalnia a nie prawdziwym zyciem. Paralizuje mnie lek i mysl ze mam siedziec sama na stancji w obym miescie sama w pokoju.wiem, ze bede miala tam silne ataki nerwicy.

Co byscie zrobilina moim miejscu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co byscie zrobili na moim miejscu?

Może nie zakładaj, ze wyprowadzisz się jak tylko będziesz mogla zamieszkać z chłopakiem a spróbuj sobie zorganizować grupę znajomych/przyjaciółek/przyjaciół i wspólnie wynajać w kilka osób mieszkanie. Na pewno koszt będzie mniejszy, a z czasem może dojdziesz do zarobków czy sytuacji, kiedy ćCie będzie na bardziej samodzielne mieszkanie.

3

Czy jesteś na jakiejś terapii?

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

Chciałabym wyprowadzić się ze znajomymi niestety oni mieszkają już albo ze partnerami albo mają inne plany.
Wstępnie podjęłam decyzję, że wyprowadzę się sama ale dopiero w marcu jak już będzie cieplej. CHyba i tak wolę ryzyko niż stagnację..

5

KasiaKasiaKatarzyna napisał/a:

Chciałabym wyprowadzić się ze znajomymi niestety oni mieszkają już albo ze partnerami albo mają inne plany.
Wstępnie podjęłam decyzję, że wyprowadzę się sama ale dopiero w marcu jak już będzie cieplej. CHyba i tak wolę ryzyko niż stagnację..

Ja myślę, że może powinnaś udać się na jakąś terapię. Zawsze możesz robić małe kroczki i starać się powoli adaptować do nowej sytuacji, bo skok na głęboką wodę może być złym posunięciem.

6

Może najpierw znajdź pracę, która da Ci tą stabilizacje w życiu? Najlepiej przepracować te 3 miesiące, pozbierać pieniądze i zobaczysz, czy szefostwo Cię przyjmie na stałe i wtedy będziesz mieć pewność, że będziesz mogła sobie coś wynająć. Nawet taką głupią kawalerkę. Sam pokój wystarczy smile Miałam parę znajomych co tak zaczynało. Mieszkanie, z trzema pokojami, gdzie każdy wynajmuje tylko pokój, kuchnie i łazienkę (oczywiście te dwie ostatnie są wspólne), to kosztuję jakieś 700-900zł miesięcznie smile A może zaprzyjaźnisz się z kimś z mieszkania big_smile Warto spróbować.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Co byscie zrobili na moim miejscu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018