Początek ciązy w uk - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Początek ciązy w uk

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Początek ciązy w uk

Witam mam pytanie do dziewczyn które pracuja w Tesco w uk.
Jesli sie znajdują jakies prosze o pomoc.Chciałabym abyscie opisały mi swoja sytuacje w pracy w Tesco.Ja sie troszkę obawiam jak to będzie sad Nie będąc w ciazy uwazałam ze w Tesco w uk jest strasznie ciezko,a wczoraj dowiedziałam sie ze jestem w ciazy i sobie obecnie nie wyobrazam pracowac na takim stanowisku w ciazy-zaznacze pracuje na nocki przy rozkładaniu towaru.Od 2 tygodni ciazy czuje sie bardzo zle strasznie dokuczaja mi mdłosci i straszneeee wymioty,oraz zawroty głowy.Obecnie jestem na tygodniowym zwolnieniu od lekarza GP ale tylko tygodniowym,wogóle ten lekarz mi strasznie nie chetnie dawał to zwolnienie,i robil wrazenie jakbym udawała?szok,ja tu zdycham ledwo co daje rade gardło mnie boli od tych wymiotowan a on sie na mnie gapi jak na głupia i mówi w ciazy mozna pracowac ciaza to nie choroba!!!Racja zgadzam sie ale jak ktos sie dobrze czuje,a jak ja sie zle zcuje to jak mam pracowac?szok!Oczywiscie jak bede sie lepiej czuła to wróce do pracy nie ma problemu,ale na chwile obecna nie wyobrazam sobie.Dziewczyny które pracuja w tesco i miały takie lub inne problemy w pracy i z lekarzem GP prosiłabym o pomoc i porady .
Pozdrawiam Jagoda

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Początek ciązy w uk

Witam jagodo. Gratuluje ciazy smile
ja nie pracuje w tesco ale kiedys pracowalam w asdzie  tylko w restauracji. Wiem ze to nie ma wielkiego powiazania ale znam dziewczyny ktore pracowaly na nockach i dniowkach na rozkladaniu towarow.
Po pierwsze musisz zglosic ciaze swojemu menadzerowi bo oni musza wiedziec ale jak nie chcesz aby nikt jeszcze wiedzial o twojej ciazy to mu powiedz. Z tej racji przeniosa cie prawdopodobnie na dniowki i pewnie przeniosa cie na kase. Tak to bylo z moja kumpela tez pracowala na nockach i zostala przeniesiona. Tu w angli kobiety w ciazy sa chronione i oni musze przystosowac prace do twoich mozliwosci bo nie mozesz dzwigac w ciazy. I tak to prawda tu ciaza to nie choroba ale musza o ciebie dbac i dostosowac warunki do ciebie.
Powodzenia i daj znac co i jak.

Marzenia sie spelniaja smile
Emilia Margaret ur. 13/07/2014 godz 17:13, 3270g, 55cm , SN

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Początek ciązy w uk

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021