Ból piersi w 3 trymestrze ciązy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

Chciałabym was poprosić o porady a może któraś tez ma taki problem.
Mianowicie od miesiąca leci mi siara z piersi.Teraz jestem w 36 tygodniu ciąży i od wczoraj moje piersi są strasznie twarde jakbym miała kamienie powkładane w nie i ciągle leci mi z nich.Nie mogę nawet położyć się na boku bo ból jest nie do zniesienia;((

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

A może to zapalenie? Czytałam, że na zapalenie dobre są sparzone wrzątkiem liście kapusty...
Najlepiej byłoby skonsultować to z lekarzem bo takie zapalenie w stadium zaawansowanym jest na tyle bolesne, że nawet noszenie stanika sprawia dyskomfort.

Może laktacja u Ciebie jest duża, pokarmu nie ubywa, a to powoduje ból i stwardnienie piersi.
Jednak powinnaś jutro zadzwonić i zapytać co to jest i co z tym zrobić.

3

Odp: Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

Albo zapalenie, jak wyżej napisała Nataluszek, albo... poród się zbliża :-))))).

4

Odp: Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

Do porodu mam jeszcze 4 tygodnie niby.Ale z czwartku na piątek wylądowałam w szpitalu z rozwarciem i skurczami porodowymi ale podali mi coś na wyciszenie bo stwierdzili że to jeszcze za wcześnie i muszą podać sterydy dla dziecka na dojrzewanie płuc.Teraz już mi powiedzieli że jak dostane skurcze to nie bedą zatrzymywać.A z piersi to mi tak cieknie jak by kran sie z wodą odkręciło.

5

Odp: Ból piersi w 3 trymestrze ciązy
Ewelinka85 napisał/a:

Do porodu mam jeszcze 4 tygodnie niby.Ale z czwartku na piątek wylądowałam w szpitalu z rozwarciem i skurczami porodowymi ale podali mi coś na wyciszenie bo stwierdzili że to jeszcze za wcześnie i muszą podać sterydy dla dziecka na dojrzewanie płuc.Teraz już mi powiedzieli że jak dostane skurcze to nie bedą zatrzymywać.A z piersi to mi tak cieknie jak by kran sie z wodą odkręciło.

To pewnie dlatego. Pełne piersi zwiastują poród.

6

Odp: Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

Dzisiaj już jest lepiej.Piersi mniej już bolą więc się troszkę wyspałam;)

7

Odp: Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

a termin masz na koniec stycznia??

8

Odp: Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

Tak na 30 stycznia dokładnie;)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ból piersi w 3 trymestrze ciązy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024