Ciężka sytuacja życiowa . :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Ciężka sytuacja życiowa . :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Ciężka sytuacja życiowa . :(

Jestem z facetem 3 lata ;/
Nie mam siły być z kimś kto nie ma własnego zdania a własna ( jego) rodzina wchodzi mu na głowę i nim rządzą  tymbardziej ,że to my utrzymujemy dom i wszystko.
Tyle się już nacierpiałam i zniosłam upokorzeń ,że wystarczy.
;/ jak z nim rozmawiam to odnosze wrażenie ,że rozmawiam z dzieckiem 24-letnim ja mu coś mówie a on odpowiada pytaniem na pytanie.
Poszłam do pracy uczę się i  pracuję przepraszam ,ze się tak wyraże zapierdalam jak "dziki osioł" na produkcji, mozecie się śmiać pracuję dopiero 2 tyg a miałam kryzys już palce całe w pęcherzach od częsci itd mam 19 lat i nie byłam przyzwyczajona do takiej pracy
tzn na lini ale chciałam spróbować i chce dalej pracować wiem jak to jest stać tyle godzin bo pracowałam w sklepie i miałam też praktyki na fryzjerkę .
Nie wiem co mam robić nie ma sensu dłużej być razem ,ale nie wiem co mam robić .
Mam ciężką sytuację w domu mama mieszka z ojczymem i też zapatrzona tylko w niego i wszystko ma gdzieś a jeszcze się obraża jak pieniedzy jej nie pożyczę . Mam rodzeństwo ,ale one też mają ciężko mają kredyty też ledwo co wystarcza im kasy sad
Nie wiem co mam kompletnie robić sad Nie ma kto mi pomóc mam małą rodzinę i praktycznie od nikogo nie mogę liczyć na pomoc .
Proszę nie piszcie mi ,ze jestem blacharą bo tak nie jest sad kocham mojego Faceta ,ale nie da się być w takim związku bo ja sobie nie wyobrażam , takiego życia gdzie wszyscy rządzą a on nic z tego sobie nie robi . ;/
Nie mogę się wyprowadzić do domu do mamy bo nie chce mam dość ojczyma i wszystkiego jak tam pojdę to cały czas będą chcieli pieniadze tylko pożycz i pożycz na wieczne oddanie. ;(
w domu jak mieszkałam z mama też przeszłam piekło on cały czas rządził mną jak nie byłam pełnoletnia , wyzywał od debili i innych , kupował sobie ciastka i chował po szafkach a masakra sad a on na dupie siedzi a mama zapiernicza na niego nawet nie chce mi sie o tym pisać . Piszę i płaczę możecie się śmiać . sad
Nie chce mi się żyć ! sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciężka sytuacja życiowa . :(

To czemu z nim jestes? Czym niby Cie przyciągnął, jesli masz dzieciaka "na utrzymaniu"?

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Ciężka sytuacja życiowa . :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018