falszywa dziewczyna z czata - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 207 ]

Temat: falszywa dziewczyna z czata

pisalem z taka jedna dziewczyna na czacie ,fajnie sie pisalo i w ogole wzialem numer od niej no i mielismy sie spotkac ,zmienilem nick na czacie zeby ja sprawdzić , napisalem ze mam wiecej lat niz wczesniej .
napisala ze lubi sztarszych facetow a ja iel max lat roznicy a ona ze 7.ale zazwyczaj 3.
no i przechodzimy do problemu
ze miala 2 powazne 2 letnie zwiazki ,a ja zapytalem sie czy miala kogos bez zobowiazan a ona ze zdarzylo sie ..
czyli ze puszczala sie zkim popadnie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: falszywa dziewczyna z czata

W związkach bez zobowiązań chodzi tylko i wyłącznie o sex, najprawdopodobniej ona była w relacji fuck friends, ja bym ją sobie darowałem autorze wątku.

3

A gdzie tu jest fałsz ze strony dziewczyny?

4

Tom94 napisał/a:

W związkach bez zobowiązań chodzi tylko i wyłącznie o sex, najprawdopodobniej ona była w relacji fuck friends, ja bym ją sobie darowałem autorze wątku.

Nie uzyla slowa w zwiazku ,tylko ja zawarlem bez zobowiazan, po paru minutach dostalem odpowiedz ze bez zobowiazan dla niej bycie z kims ale nie dogadywanie sie i rozstanie,czyli chwilowy zwiazek,bez sexu ,takie tylko chodzenie ... licze na wypowiedzi innych uzytkownikow , fo jutra bo to pilne!! 
Sam nie wiem co o tym sadzic , niby jej wyjasnienie ma jakas logike , a moze boi sie przeznac ze uprawiala sex z kim popadnie? Tak powazni miala 2dwuletnie zwiazki . A moje pytanie bylo moze nie zbyt doprecyzowane ?i odrazu skojarzylem je z sexem? Bo ona powiedziala ze sam sobie dopowiedzialem i ze glodnemu chleb na mysli.
Mam jej numer po 1pisaniu bylo fajnie wszystko ok,a w tym drugim pod innym nickiem takie cos ,
Nie wiem czy warto do niej sie odzywac ,ja mam jej numer (ona mojego nie),po 1rozmowie mialem wielkie nadzieje na ta znajomosc ,ale rozmowa pod innym nickiem zniosla mnie na ziemie i rozwiala wszelkie nadzieje..
Prosze o porady do jutra do 12-13

5

Korzystaj póki chętna, a nie sie pierdołami zadręczasz ;p

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

6

vinnga napisał/a:

Przeczytaj ponizszy wpis numer 4, i wypowiedz sie do niego, masz wiecej informacji
Ze podczas 1pisania mowila ze ceni sobie wiernosc i jest wierna.

7 Ostatnio edytowany przez fajny2014 (2014-05-21 22:09:03)

thepass napisał/a:

Przeczytaj 4post ... 
Bez zobowiazan wedlug niej niby bycie z kims bez sexu... a wedlug mnie bez zobowiazan to tylko sex... myle sie? Ona mowi ze nie miala

To nie jest dobra kandydatka na przyszla dziewczyne , skoro sie bez zobowiazan bawila...

8

Ale co to ma do rzeczy? Jak wyjdzie, że lubi seks bez zobowiązań to nie spotkasz sie z nią?
Moze miałas jakis "związek" bez uczuć.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

9

thepass napisał/a:

Ale co to ma do rzeczy? Jak wyjdzie, że lubi seks bez zobowiązań to nie spotkasz sie z nią?
Moze miałas jakis "związek" bez uczuć.

Tylko jak lubi to bedac w zwiazku moze zdradzic ? Przeczytaj jej wyjasnienia niby..
Ja nie szukam byle jakiej laski , nie interesuja mnie takie co daja bez zobowiazan na prawo i lewo

10

Po pierwsze - zdecydowanie za bardzo się nakręciłeś po jednej rozmowie.
Po drugie - ludzie poznają się spotykając ze sobą i rozmawiając. Ty tworzysz sobie wizje na podstawie własnych wymysłów. Dlaczego się z nią nie spotkasz i nie rozwiejesz swoich wątpliwości na żywo? To o wiele prostsze niż zastanawianie się czy właściwego słowa użyłeś i czy jej słowa należy rozumieć tak a nie inaczej. Na czacie pisze się najróżniejsze rzeczy, niekoniecznie zgodne z prawdą. Dopiero dalsza znajomość pozwala poznać jaki naprawdę jest drugi człowiek.
Po trzecie - związki bez zobowiązań w przeszłości nie wykluczają wierności w normalnym związku.

11

vinnga napisał/a:

Po pierwsze - zdecydowanie za bardzo się nakręciłeś po jednej rozmowie.
Po drugie - ludzie poznają się spotykając ze sobą i rozmawiając. Ty tworzysz sobie wizje na podstawie własnych wymysłów. Dlaczego się z nią nie spotkasz i nie rozwiejesz swoich wątpliwości na żywo? To o wiele prostsze niż zastanawianie się czy właściwego słowa użyłeś i czy jej słowa należy rozumieć tak a nie inaczej. Na czacie pisze się najróżniejsze rzeczy, niekoniecznie zgodne z prawdą. Dopiero dalsza znajomość pozwala poznać jaki naprawdę jest drugi człowiek.
Po trzecie - związki bez zobowiązań w przeszłości nie wykluczają wierności w normalnym związku.

Wydawala sie byc normalna , do niedawna miala chlopaka z ktorym byla 2lata..., jesli jest taka ze daje bez zobowiazan z kim popadnie to niech spada.. mnie nie interesuje, bo sie nie szanuje jak daje kazdemu co popadnie,jak sie tak puszczala to puszczac bedzie sie z innymi bedac z kims w zwiazku
Po tej drugiej rozmowie jakos nie mam ochoty na odezwanie sie do niej a co mowiac sie spotkc skoro dziala z kims bez zobowiazan? Chyba zeby tylko sie spotkac i zaliczyc?

12

No to się nie odzywaj, co za problem? Na czatach jest codziennie kilka tysięcy dziewczyn - szukaj takiej, która Ci będzie odpowiadała.

13

vinnga napisał/a:

No to się nie odzywaj, co za problem? Na czatach jest codziennie kilka tysięcy dziewczyn - szukaj takiej, która Ci będzie odpowiadała.

Ta mi odpowiadala po 1rozmowie pod prawdziwym nickiem , drugi byl dla sprawdzenia jej..
Tylko ze w drugiej zdarzylo sie  zruinowalo wszystko , mowiac jednym slowem jest dz**ka , nie potrafil bym jej  nawet zaufac jak by cos powiedziala to bym mial duuuze watpliwosci

14

Dziwka to kobieta, która uprawia seks w celach zarobkowych.

Annuszka już kupiła olej...

15 Ostatnio edytowany przez szczęście111 (2014-05-22 07:35:14)

fajny2014 napisał/a:

Tylko ze w drugiej zdarzylo sie  zruinowalo wszystko , mowiac jednym slowem jest dz**ka , nie potrafil bym jej  nawet zaufac jak by cos powiedziala to bym mial duuuze watpliwosci

czyli już od samego początku, nie znając ją w realu postawiłeś sprawę na NIE.

Według mnie powinieneś się z nią spotkać a na spotkaniu zapytać o ten seks  bez zobowiązań, i powiedz jej że się podszyłeś pod drugi nick, ciekawe co wtedy ci powie. Będziecie rozmawiać w cztery oczy, więc będziesz wiedział od razu jak się zachowa, co ci powie, zobaczysz jak zareaguje.

Nie ma to jak real, ludzie strasznie w necie kłamią, są nieszczerzy i ściemniają. No niestety.

Dzioło -  "zamyślone głowy" - hej, zamyślone głowy nie chcę z wami walczyć... jazda wink

16

szczęście111 napisał/a:
fajny2014 napisał/a:

Według mnie powinieneś się z nią spotkać a na spotkaniu zapytać o ten seks  bez zobowiązań, i powiedz jej że się podszyłeś pod drugi nick, ciekawe co wtedy ci powie. Będziecie rozmawiać w cztery oczy, więc będziesz wiedział od razu jak się zachowa, co ci powie, zobaczysz jak zareaguje.

Nie ma to jak real, ludzie strasznie w necie kłamią, są nieszczerzy i ściemniają. No niestety.

jak zapytam to uslysze odpowiedz to moja sprawa? co cię to interesuje.. albo spierda....

17

fajny2014 napisał/a:
szczęście111 napisał/a:
fajny2014 napisał/a:

jak zapytam to uslysze odpowiedz to moja sprawa? co cię to interesuje.. albo spierda....

jesli jest czyta to by sie przyznala ze nie a tak to zacznie krecic pewno? bo przyznać to sie nie przyzna zapewne bo "wstyd"

18

Ale po co Ty pytasz kogokolwiek o zdanie w tej kwestii skoro sam, po jednej rozmowie, wiesz najlepiej, że to dziwka i będzie kłamała. Już teraz umiesz przewidzieć co powie albo czego nie powie? Dla niej będzie lepiej jeśli się nigdy do niej nie odezwiesz.

19

vinnga napisał/a:

Też nie widzę tutaj fałszu.

Czy jestem szczęśliwy a jaka jest definicja "szczęścia"?
                          GG 3****4

20

vinnga napisał/a:

Ale po co Ty pytasz kogokolwiek o zdanie w tej kwestii skoro sam, po jednej rozmowie, wiesz najlepiej, że to dziwka i będzie kłamała. Już teraz umiesz przewidzieć co powie albo czego nie powie? Dla niej będzie lepiej jeśli się nigdy do niej nie odezwiesz.

dla niej lepiej?haha smieszna jestes
jak juz to pod dwoch, chyba zweryfikuje w taki sposob jak mowi szczeście111
jesli odpowie w prost ze tak zdarzylo sie to moj stusunek bedzie do niej taki ze tez chce tylko bez zobowiazan nic wiecej
bedzie widac po oczach czy mowi prawdę
jesli wyjasnie ze nie i nie bedzie wykretnie sie tlumaczyc to znaczy ze mowi prawdę ale na 90% daje bez zobowiazan taki sa moje przypuszczenia
jest zapewne jedna z takich kobiet z tematu w innym dziale piekne dziewczyny maja problemy z facetami
jesli jest taka łatwa to nie nadaje sie na dziewczynę/partnerkę

21

Równie dobrze można powiedzieć, że jeśli Ty oceniasz człowieka nie wiedząc o nim NIC to nie nadajesz się na chłopaka/partnera...

Większym fałszem jest podszywanie się pod inną osobę niż cokolwiek z tego co powiedziała ta dziewczyna.

22

vinnga napisał/a:

Równie dobrze można powiedzieć, że jeśli Ty oceniasz człowieka nie wiedząc o nim NIC to nie nadajesz się na chłopaka/partnera...

Większym fałszem jest podszywanie się pod inną osobę niż cokolwiek z tego co powiedziała ta dziewczyna.

serio? ze w jednej rozmowie udaje normalna szanująca sie kobiete a w drugiej ze daje bez zobowiązań?
ja jej nie oceniam tylko snuje takie przypuszczenie ze skoro jest taka ze daje bez zobowiązań
broń jej no pewnie
jesli daje bez zobowiązań to niech mówi odrazu a nie pokazuje dwie twarze ,ze oczekuje poznać kogos na cos wiecej w pierwszej rozmowie tak mówiła (czyli nie chłopaka tylko chce kogos bez zobowiązań)
a w pierwszej rozmowie mowila ze chciala by poznać kogos fajnego,na coś wiecej ,ze nie interesuje ja sponsoring , i ze dla niej to zal =skoro żal to czemu w drugiej rozmowie mówila co innego?

23

W drugiej też nie powiedziała, że interesuje ją sponsoring smile Ani że daje bez zobowiązań smile To TY sobie wymyśliłeś te teorie i uznałeś, ze jest dziwka smile
W dodatku roztrząsasz swoje dziwaczne wizje na forum zamiast pogadać z dziewczyną na żywo i przekonać się jaka ona jest naprawdę.

24

vinnga napisał/a:

W drugiej też nie powiedziała, że interesuje ją sponsoring smile Ani że daje bez zobowiązań smile To TY sobie wymyśliłeś te teorie i uznałeś, ze jest dziwka smile
W dodatku roztrząsasz swoje dziwaczne wizje na forum zamiast pogadać z dziewczyną na żywo i przekonać się jaka ona jest naprawdę.

powiedzialas sie ze zdarzylo bez zobowiązań wiec ? logiczne ze sex a nie jej niby wytlumaczenie ze chwilowy związek
jak byś chciala wiedzieć to wlasnie ustalam spotkanie

25 Ostatnio edytowany przez Gary (2014-05-22 12:23:31)

thepass napisał/a:

Thepass ma rację. Za wyjątkiem "korzystaj", bo to mi nie pasuje w takich relacjach... albowiem korzyść jest obopólna. Ja nie lubię stweirdzenia, że seks to jest coś co kobieta daje facetowi. Seks to jest coś dla obojga.

I jestem przerażonym tym wątkiem... nawet jeszcze dziewczyny nie widziałeś autorze wątku, a juz ją kontrolujesz. Weźże się skup na niej, a nie na tym co było przedtem.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

26

vinnga napisał/a:

Podziwiam Twoja cierpliwosc Vinnga  smile

obawiam sie, ze przez najblizsze 5 lat nic do ,, intelektu" ,,fajnego big_smile " nie trafi ...

27

Doonna napisał/a:
vinnga napisał/a:

Podziwiam Twoja cierpliwosc Vinnga  smile

obawiam sie, ze przez najblizsze 5 lat nic do ,, intelektu" ,,fajnego big_smile " nie trafi ...

a ja obawiam sie ze do twojego "intelektu" nigdy juz nic nie trafi

28

fajny2014 napisał/a:

a ja zapytalem się czy miala kogos bez zobowiazan a ona ze zdarzylo sie ..

no własnie zdarzyło się...
powiedziała Ci ile razy? bo być może tylko raz a ty robisz z niej najgorszą

najpierw z nią pogadaj,zobacz jaka  jest w realu a nie twierdzisz że jest dzi*ką

29

Zaraz, zaraz bo ja tu chyba czegoś nie ogarniam... Po 1 jak można oceniac kogoś kogo sie nie zna (bezsens totalny albo bardzo ograniczone myślenie) Po 2 to ze ktoś był w związku bez zobowiązań nie wyklucza tego ze będzie wierny w normalnym związku... Po 3 powiedziała że "zdarzyło się" no i co z tego ? Robisz nie wiadomo jak wielkie halo... jak facet jest w związku bez zobowiązań to jest wszystko ok.. a jeżeli to dotyczy kobiety to od razu ma przyklejoną metke "dziwka"... to ze była w związku bez zobowiązań nie oznacza że się puszczała na prawo i lewo... strasznie ograniczone myslenie...

Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre...

30

fajny2014 napisał/a:
vinnga napisał/a:

serio? ze w jednej rozmowie udaje normalna szanująca sie kobiete a w drugiej ze daje bez zobowiązań?
ja jej nie oceniam tylko snuje takie przypuszczenie ze skoro jest taka ze daje bez zobowiązań
broń jej no pewnie
jesli daje bez zobowiązań to niech mówi odrazu a nie pokazuje dwie twarze ,ze oczekuje poznać kogos na cos wiecej w pierwszej rozmowie tak mówiła (czyli nie chłopaka tylko chce kogos bez zobowiązań)
a w pierwszej rozmowie mowila ze chciala by poznać kogos fajnego,na coś wiecej ,ze nie interesuje ja sponsoring , i ze dla niej to zal =skoro żal to czemu w drugiej rozmowie mówila co innego?

Weź się chłopcze ogarnij.Czy ona podając Ci swój numer obiecała Ci coś więcej? Ani spotkania ani związku.Może to na "coś
więcej" oznacza pójście do na piwo albo do kina?
Skoro lubisz bywać na czatach proponuję podciągnać się z ortografii bo jesteś w tej kwestii załamujący....

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

31

Gary napisał/a:
thepass napisał/a:

Thepass ma rację. Za wyjątkiem "korzystaj", bo to mi nie pasuje w takich relacjach... albowiem korzyść jest obopólna. Ja nie lubię stweirdzenia, że seks to jest coś co kobieta daje facetowi. Seks to jest coś dla obojga.

I jestem przerażonym tym wątkiem... nawet jeszcze dziewczyny nie widziałeś autorze wątku, a juz ją kontrolujesz. Weźże się skup na niej, a nie na tym co było przedtem.

Gary- bo na czatach siedzą psychole smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

32

temat do zakmniecia
jak zadzwonilem nie wiedziała nawet kto dzwoni, była nie mila skonczylem rozmowe po niecałej minucie .. skoro nie wie kto dzwoni to numer jej ma od wczoraj dużo osob(jak by dala numer jednej czy 2 osoba to powinna wiedzieć)

Madelina88 napisał/a:

Zaraz, zaraz bo ja tu chyba czegoś nie ogarniam... Po 1 jak można oceniac kogoś kogo sie nie zna (bezsens totalny albo bardzo ograniczone myślenie) Po 2 to ze ktoś był w związku bez zobowiązań nie wyklucza tego ze będzie wierny w normalnym związku... Po 3 powiedziała że "zdarzyło się" no i co z tego ? Robisz nie wiadomo jak wielkie halo... jak facet jest w związku bez zobowiązań to jest wszystko ok.. a jeżeli to dotyczy kobiety to od razu ma przyklejoną metke "dziwka"... to ze
była w związku bez zobowiązań nie oznacza że się puszczała na prawo i lewo... strasznie ograniczone myslenie...

ja aki nie jestem i wymagam tego od drugiej osoby jak była bez zobowiązań np. nie z jednym a z kilkoma facetami na raz grupowo czy nawet bez zobowiazan przelotnie 10 facetow to dla mnie nie jest kobieta

gojka102 napisał/a:
Gary napisał/a:
thepass napisał/a:

raczej takie dzi**ki ktore szukaja i lubia bez zobowiazań

33

fajny2014 napisał/a:

temat do zakmniecia
jak zadzwonilem nie wiedziała nawet kto dzwoni, była nie mila skonczylem rozmowe po niecałej minucie .. skoro nie wie kto dzwoni to numer jej ma od wczoraj dużo osob(jak by dala numer jednej czy 2 osoba to powinna wiedzieć)

Madelina88 napisał/a:

Zaraz, zaraz bo ja tu chyba czegoś nie ogarniam... Po 1 jak można oceniac kogoś kogo sie nie zna (bezsens totalny albo bardzo ograniczone myślenie) Po 2 to ze ktoś był w związku bez zobowiązań nie wyklucza tego ze będzie wierny w normalnym związku... Po 3 powiedziała że "zdarzyło się" no i co z tego ? Robisz nie wiadomo jak wielkie halo... jak facet jest w związku bez zobowiązań to jest wszystko ok.. a jeżeli to dotyczy kobiety to od razu ma przyklejoną metke "dziwka"... to ze
była w związku bez zobowiązań nie oznacza że się puszczała na prawo i lewo... strasznie ograniczone myslenie...

ja aki nie jestem i wymagam tego od drugiej osoby jak była bez zobowiązań np. nie z jednym a z kilkoma facetami na raz grupowo czy nawet bez zobowiazan przelotnie 10 facetow to dla mnie nie jest kobieta

gojka102 napisał/a:
Gary napisał/a:

a ty czego szukasz na czatach? a no i zależy jakich? tę dziewczynę na jakim znalazłeś?
wiesz ile razy była bez zobowiązań?

34

fajny2014 dobrze się czujesz?
Ktoś dzwoni się nie przedstawia a ona ma wiedziec kto dzwoni?

Aby zna­leźć miłość, nie pu­kaj do każdych drzwi. Gdy przyj­dzie two­ja godzi­na, sa­ma wej­dzie do twe­go do­mu, w twe życie, do twe­go serca.  smile
Nie dyskutuj z idiotą!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"czasami trzeba sięgnąć dna, żeby się od niego odbić".

35

alpengold napisał/a:

a dajesz komus numer to powinnaś zadać pytanie To Ty i jakies imie... widac duzej ilosci osob dala numer wiec nie wie z kim wczoraj rozmawiala i komu dala numer ..

36

fajny2014 może nie ma zapisanych numerów do wszystkich znajomych. Ludzie

Aby zna­leźć miłość, nie pu­kaj do każdych drzwi. Gdy przyj­dzie two­ja godzi­na, sa­ma wej­dzie do twe­go do­mu, w twe życie, do twe­go serca.  smile
Nie dyskutuj z idiotą!

37

lena812 napisał/a:
fajny2014 napisał/a:

temat do zakmniecia

Madelina88 napisał/a:

gojka102 napisał/a:

a ty czego szukasz na czatach? a no i zależy jakich? tę dziewczynę na jakim znalazłeś?
wiesz ile razy była bez zobowiązań?

nie czego tylko raczej kogos, na czacie miasta
nie wiem i juz mnie to nie obchodzi  pewnie duzo razy

38

alpengold napisał/a:

fajny2014 może nie ma zapisanych numerów do wszystkich znajomych. Ludzie

nie tlumacz jej dobra? podala mi numer na czacie to wiedziała komu podała chyba nie? no skoro nie wie to podala numer komuś innemu także
chyba jak podajesz komuś numer to powinnaś skojarzyć ?

39 Ostatnio edytowany przez lena812 (2014-05-22 18:47:23)

fajny2014 napisał/a:
alpengold napisał/a:

a dajesz komus numer to powinnaś zadać pytanie To Ty i jakies imie... widac duzej ilosci osob dala numer wiec nie wie z kim wczoraj rozmawiala i komu dala numer ..

dobrze zrozumiałam? ona miała zadać pytanie TO TY?
nie wiem jak u ciebie ale mnie nauczono że to dzwoniący się przedstawia najpierw
a Twojego numeru nie musiała mieć zapisanego w telefonie kolego

jak skojarzyć powinna? śmieszny jesteś

40

lena812 ręce opadły. dokłądnie to on powinien się przedstawić a nie miec pretensje,że ona nie wie kim jest.

Nie dyskutuj z idiotą!

41 Ostatnio edytowany przez fajny2014 (2014-05-22 19:02:44)

lena812 napisał/a:
fajny2014 napisał/a:
alpengold napisał/a:

dobrze zrozumiałam? ona miała zadać pytanie TO TY?
nie wiem jak u ciebie ale mnie nauczono że to dzwoniący się przedstawia najpierw
a Twojego numeru nie musiała mieć zapisanego w telefonie kolego

jak skojarzyć powinna? śmieszny jesteś

po tym ze podala numer? wiedziala z kim pisała i komu go dala? (widac duzo swoj numer rozdaje) widac nie czytalas tego tematu od pierwszego postu ;] tam masz odpowiedz czy miala moj numer...

42

fajny2014 i co z tego, że miała numer? wyświetlił jej się numer i tyle.Co tutaj takiego niezwykłego?

Nie dyskutuj z idiotą!

43

alpengold napisał/a:

fajny2014 i co z tego, że miała numer? wyświetlił jej się numer i tyle.Co tutaj takiego niezwykłego?

przeczytaj od początku ten temat pozniej zacznij sie wypowiadać bo widać nie czytałaś go od pierwszego postu
ja zawsze pamiętam komu podałem swój numer ,albo coś mi się w głowie kojarzy ze to moze np. Majka ,monika a nie mozliwe ze   pisalismy

44

a ty wszystkich kojarzysz co do ciebie dziwonią?
po za tym ona podała numer a ty chyba nie ,więc skąd miała wiedzieć kto dzwoni

powiedziała że miała związek bez zobowiązan i bez seksu a ty sobie dopowiadasz i wymyslasz nie wiadomo co ,chociaż dziewczyny na oczy nie widziałeś

proponuję nie szukaj żadnej na czatach bo jeszcze nie raz będziesz musiał tutaj wątki zakładać na podobne tematy

45 Ostatnio edytowany przez fajny2014 (2014-05-22 19:17:18)

lena812 napisał/a:

a ty wszystkich kojarzysz co do ciebie dziwonią?
po za tym ona podała numer a ty chyba nie ,więc skąd miała wiedzieć kto dzwoni

powiedziała że miała związek bez zobowiązan i bez seksu a ty sobie dopowiadasz i wymyslasz nie wiadomo co ,chociaż dziewczyny na oczy nie widziałeś

proponuję nie szukaj żadnej na czatach bo jeszcze nie raz będziesz musiał tutaj wątki zakładać na podobne tematy

związek bez zobowiązań to jest związek bez uczuć  tylko sex
miala wiedziec ze mi go podala ?no widać swoj numer rozdawala wczoraj kazdemu i teraz nie wie kto dzwonil
tak wiem komu podaje swój numer, i ktoś mi mówi gdzie i juz wiem kto to jest czy np. monika czy majka

46

fajny2014 ale co ma to do rzeczy, że ty wiesz i miałes ja zapisana w telefonie ona nie musiała? nie czaję w ogóle twoich rozkmin.

Nie dyskutuj z idiotą!

47

alpengold napisał/a:

fajny2014 ale co ma to do rzeczy, że ty wiesz i miałes ja zapisana w telefonie ona nie musiała? nie czaję w ogóle twoich rozkmin.

lena przeczytala widze od poczatku a Ty nie

48

fajny2014 co tyle, że dzwoniłes do niej a ona nie wiedziała kto hehe? Parodia ogólnie. A o sprawdzaniu jej nie wspominam. co to w ogóle ma być?

Nie dyskutuj z idiotą!

49

Fajny ale ty masz problem
głupi problem
ile ty masz lat w ogóle?
jak ona ci pisze że seksu nie było to ty ten seks jednak wiesz że był
weź się ogarnij bo z takim podejściem to długo będziesz szukał

50

lena812 myslę,że 15 lat ma:)

Nie dyskutuj z idiotą!

51

alpengold napisał/a:

lena812 myslę,że 15 lat ma:)

a ja mysle ze ty masz 13 czyli wiek w sam raz?

52

Nie w ogole Cie koleś nie ogarniam... Ty chyba masz jakis problem ale ze sobą... nie wiem ile Ty masz lat?? Zachowujesz sie jak jakis gówniarz naprawde... sam sobie stwarzasz problemy... bo zwiazek bez zobowiazan bo nie wie kto dzwoni? Ogarnij się chłopie... tym bardziej ze powiedziała Ci ze nie było seksu.... a jak masz takie problemy to wez wyjdz na miasto do ludzi i tam dziewczyne poznaj..a nie marudz ze po pierwszej rozmowie to czy tamto.. no błagam... nie ogarniam w ogole tego watku.. hmm

53

I ponawiam pytanie.. gdzie w tym wszystkim jest falsz??

54

To chyba trolling:) Nie ogarniam już i ja. co to za problemy w ogóle?

Nie dyskutuj z idiotą!

55

lena812 napisał/a:

Fajny ale ty masz problem
głupi problem
ile ty masz lat w ogóle?
jak ona ci pisze że seksu nie było to ty ten seks jednak wiesz że był
weź się ogarnij bo z takim podejściem to długo będziesz szukał

to będę szukał:)

Posty [ 1 do 55 z 207 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź