Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^

WITAM
Nie umiem sobie od jakiegoś czasu poradzić z moim problemem.Może od początku-mając 18 lat zakochałam się wydawało sie wtedy że będzie trwało wiecznie ,szalona miłość -trzymanie się za ręke pocałunki,długie nocne rozmowy.Wakacje się skonczyły ja wyjechałam pisaliśmy do siebie długie listy.Miał przyjechać do mnie (mieszkał w innym mieście)niestety coś wypadło i sie nie pojawił(wyjaśnił dlaczego).Przeżywałam bardzo i wtedy pojawił się On ten drugi.Byłam zakochana lecz kiedy jechałam do mojej rodziny i jak GO widziałam moje serce jakoś dziwnie biło.Mając 21 lat wyszłam za mąz za tego drugiego w końcu mieszkał tu gdzie ja,(przynajmniej tak podpowiadali mi rodzice)Urodziłam 2 synów i córke,niestety moje małżeństwo psólo sie od początku ,mąż zaglądał do kieliszka,bardzo chciałam ratowac to małżeństwo.Przecież Go kochałam,niestety moje prożby nie pomagały.było ponizanie mnie przez męza bicia,wyzwiska itd.Wtedy myślami wracałam do mojej młodzieńczej miłości i jakoś kolejne dni mijały.W końcu za namową dzieci postanowiłam się rozwieżć(już jestem po rozwodzie).Zaczełam spotykac sie z dawnymi znajomymi,i jakoś życie płyneło nie szukałam mężczyzn,jestem sama.Tego lata pojechałam znów do rodziny,było wesele, i On tam tez był(ma żone i 3 dzieci,ożenił się pięć lat po mnie)I znów wszystko wróciło,tańczylismy ,bawiliśmy się razem  i wtedy po tylu latach wiem że On tez ciagle o mnie myśli( jego żona powiedziała mi ze On mówił ze ja jestem jego wielka miłością)Teraz jesteśmy dorosłymi ludzmi kazdy ma swoje życie po tych kilku pocałunkach znów wspomnienia powróciły namawiał mnie abysmy spedzili razem noc(nigdy ze sobą nie uprawialiśmy sexsu),nie zgodziłam się.Teraz mam mętlik w głowie bardzo bym chciała,ale On ma zone.Ja chyba oszaleje od tego myslenia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^

urszulka bardzo dobrze zrobiłaś. zaimponowałaś mi, nie wziełaś sie za żonatego faceta, mimo, że coś do niego czujesz. Fajnie, że są kobiety, które szanują inne kobiety. Wiesz moim zdaniem powinnaś sobie go odpuścić, żona i dzieci go "dyskfalifikują" . poza tym skoro proponował Ci spędzenie nocy wspólnie znaczy, że nie jest przykładnym mężem skoro chciał pozwolic sobie na skok w bok. "tego kwiata jest pół świata" niekoniecznie żonatych i dzieciatych:)

3

Odp: Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^

Urszulka, skoro już inaczej  poukładaliście sobie życie, trzeba uszanować to, iż on ma żonę i dzieci. Co prawda, Twoje małżeństwo się zakończyło, ale on ma rodzinę. I rzeczywiście, to, że on na pierwszym po latach spotkaniu, proponował Ci pójście do łóżka, świadczy, ze jednak nie jest zbyt wiernym facetem.

4

Odp: Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^

Miłości nie da się zapomieć , ale ty kochana nie zapominaj , że to juz przszeszłość , już nic nie wróci chwil dzięki którym  serce mocniej biło .  Nie rozwalaj jego rodziny , nie warto . Może on tylko chce wiedzieć jak smakuje sex z tobą , a później cię zostawi na lodzie . Faceci nie kochaja tak mocno jak my , oni podchodzą do miłości od strony sexu . Zrobisz co uważasz , ale miej świadomość , że nie jesteś tylko ty , jest jeszcze jego rodzina.

5

Odp: Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^

sad niestety życie nam przynosi zarówno wiele szczęścia i wiele goryczy ... Ty poznałaś dwie strony ... Mówi się: idz za głosem serca.. łatwo powiedziane jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie ponieważ nie wszystko złoto co się świeci... nie ułożyło Ci się z mężem TRUDNO...  On ma swoją rodzinę, żonę , dzieci ... i nie są nic winni za wasze miłostki w młodym wieku... tak nie można... Czasami trzeba przez coś przejśc... przecież każdy ma pisaną swoją rolę...  Faktem jest tylko to,ze to nie On zawiódł .. Ty to zrobiłaś wychodząc za mąż za innego mężczyznę... On czekał następne  lat .. jakoś też sobie je ułożył... i nie masz prawa tego psuc z tego tylko powodu,ze "coś nie wyszło" Trzeba myślec racjonalnie... Wziąśc się w garśc  odkrywac życie i cieszyc się nim na nowo smile w końcu i do Ciebie los się uśmiechnie. Pozdrawiam

6

Odp: Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^

Jestem pełna podziwu dla Ciebie, zostawiłaś męża, ale moja droga nie zostałaś sama, masz dzieci!!! a to najwiekszy skrb!
Co do faceta z wakacji?!  daj temu spokój!!!nie pakuj sie w coś takiego, wyrzuty sumienia bedą okrutne sad prpopnował Ci sex...dupek!!nie szanuje żony!!
Życie poukładasz sobie, zakochasz sie jak nastolatka...zobaczysz!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak zapomnieć miłość z przed ponad 20 lat^

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024