Lekka spacerówka dla dziecka w wieku 10 miesięcy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Lekka spacerówka dla dziecka w wieku 10 miesięcy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Lekka spacerówka dla dziecka w wieku 10 miesięcy

Czy możecie coś polecić, jestem chrzestną, chcę kupić chrześniakowi lekką spaceróweczkę, obiecałam kiedyś, coś w stylu parasolki, oczywiście w rozsądnej cenie

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Róża 27 (2014-03-16 17:28:06)

Odp: Lekka spacerówka dla dziecka w wieku 10 miesięcy

My mamy kupioną z allegro i Ty tam też sie rozejrzyj, bo można znaleźć w dobrej cenie smile. Proponuję jakąś z szelkami jeżeli dziecko nie ma jeszcze roku. Zepnie się nimi to przynajmniej będzie gwarancja że się nie wyślizgnie. A i jeszcze jedno proponuję taką w które dziecko będzie mogło nawet sobie pospać (dzieci lubią spać na świeżym powietrzu) smile

3

wiesz co my z takich leciutkich a dobrze amortyzowanych do rodziców na wieś wybraliśmy graco evo spacerówkę bo wiele dobrego o niej słyszeliśmy, a coś się upierali żeby tam kupić żeby było na miejscu smile n i w przyszły weekend będziemy testować jak się sprawdza smile

4

Ja również kupiłam garco evo i naprawdę nie żałuję smile bardzo dobrze się sprawdza się właśnie w terenie smile

5

fajne fajne te graco evo. Widziałam promocje na 2w1 smile

6

Ja przez kilka miesięcy poszukiwałam wózka- parasolki, która będzie nam odpowiadać, ile naczytałam się opinii na temat wybranego modelu, to szok,
w efekcie koncowym zdecydowaliśmy sie na firmę Quinny, a model zapp xtra2. jeżdzimy od kilku tygodni dopiero, dlatego za wiele nie mogę o nim powiedzieć, póki co sprawdza się dobrze, jest stabilny, lekko się go prowadzi, łątwo go podbić na krawężnikach, łatwo się go składa i jest lekki, co dla mnie było ważne, bo mieszkam w bloku bez windy hmm

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Lekka spacerówka dla dziecka w wieku 10 miesięcy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023