Damą być ... czy w Polsce mamy jeszcze jakieś Damy :)? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Damą być ... czy w Polsce mamy jeszcze jakieś Damy :)?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Puma (2009-08-11 19:16:12)

Temat: Damą być ... czy w Polsce mamy jeszcze jakieś Damy :)?

Czy sądzicie, ze w Polsce są jeszcze jakieś Wielkie Damy z klasą , których maniery,styl bycia i ubiór warto naśladować ? Wiadomo, że to już nie epoka hrabianek ani szlachcianek - ale chodzi mi o to czy któraś z kobiet będących osobą publiczną Was w jakiś sposób inspiruje, intryguje, motywuje ... Ja mam w sumie tylko dwa takie wzory: Jedną, na prawdę bardzo klasową babką jest dla mnie Krystyna Janda, za swój głos, jego tembr, maniery, ten wzrok, taki artystyczny sposób bycia. Drugą babką, którą podziwiam jest dla mnie Beata Tyszkiewicz  , ma babka klasę i styl bycia wielkiej damy. Szkoda ,że marnuje się w Tańcu z gwiazdami , no ale to już inna sprawa. A jak Wy uważacie ? Macie swoje "ideały " smile?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Damą być ... czy w Polsce mamy jeszcze jakieś Damy :)?

Zaczynając czytać pomyślałam właśnie o Beacie Tyszkiewicz. Później doczytałam, że też o niej wspominasz. Jedna z niewielu już niestety takich kobiet w Polsce, ale warto podpatrzeć co nie co.

3

Oj Prawdziwe damy w Polsce...Hm trzeba by się naprawdę długo zastanowić... To prawda, że nie żyjemy w czasach gdy to były i królowe i szlachcianki. Ale wydaje mi się, że prawdziwa dama to jedynie w Wielkiej Brytanii... Królowa Elżbieta II

4

Damy jak dżentemeni - są na wymarciu... Ze świecą ich szukać....
Jandę bardzo lubię - kobieta z klasą i dystyngowaną Krystynę Loskę. Ale Tyszkiewicz.... Wyjątkowo baby nie lubię, zbyt hałaśliwa i apodyktyczna.

5

Może mój wzór do naśladowania nie jest DAMĄ, ale ja uważam, że jest przecudowna. Pewna siebie, odważna, inteligentna i niebywale utalentowana artyska... <werbel> ...Kora!
Jeśli chodzi o kobiety w Polsce.

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

6

zgadzam się z blanche - Tyszkiewicz jest za bardzo hałaśliwa i apodyktyczna i także jej nie lubię. a co do dam... to niestety żadne nazwisko mi nie przychodzi do głowy.

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

7

Przeniesiony post Claudymek

Claudymek napisał/a:

Grażyna Szapołowska i Jolanta Kwaśniewska, styl i klasa, damy w 100%

8

Pierwsza Damy czyli Pani Kaczynska smile)))))

<joke>

Kobieta najsłabsza jest gdy kocha,najsilniejsza gdy jest kochana...

9

A Wy, Forumowiczki - jesteście/chcecie być damami? Jaką kobietę, Waszym zdaniem, można określić mianem damy?

10 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2014-02-06 17:22:34)

Dama to ktoś, kto ma szacunek do samej siebie.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Damą być ... czy w Polsce mamy jeszcze jakieś Damy :)?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018