Jola Rutowicz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

Temat: Jola Rutowicz

Witam was:):) nie wiedziałam gdzie umieścić ten wątek ale umieściłam go tutaj ogladam akurat wystep Jolki w programie Gwiazdy tańczą na lodzie i jestem w szoku.
Nie wiem jak taka osoba mogla zostac sławną.... jest pusta itd.
I skąd ona ma tyle fanów? i to chyba samych mało inteligetnych ...
Co myślicie na ten  temat??

Wierzę, że kiedys znajdę się na szczycie i powiem "KOCHAM ŻYCIE"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jola Rutowicz

Heh pełno teraz takich pokemonów,ale Jola Rutowicz bije wszytskich na łeb,na szyję.
Serdecznie polecam jeden z wielu filmików ukazujących jej inteligencję:   http://www.youtube.com/watch?v=-p0Guo-1yM4
Produkcja poprostu wymiata.:D

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

3

hehe dobre, znalazlam jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=KK4QNpDj … re=channel

po prostu szok.... chyba miala cieszkie dziecinstwo:)) haha

4

a ja mysle ze ona wiecej udaje ze jest glupia niz jest. oczywiscie moze za madra nie jest, ale tez wie, ze Polska to taki kraj, gdzie glupota sie sprzedaje, wiec mysle ze celowo to poteguje
gdyby nie byla taka jaka jest, albo jaka chce zeby ludzie mysleli ze jest, to przeca nikt by jej nei znal, nie pojawialaby sie non stop w tv, glupota w POlsce sie po prostu dobrze sprzedaje, i czasami warto byc takim, jesli sie chce zarobic troche kasy , nie ma co ukrywac

porąbana jak łajno w tartaku

5 Ostatnio edytowany przez PurBlanca <3 (2009-08-09 16:14:05)

Fakt,częściowo może robić z siebie idiotkę za hajs.Niezmienia to jednak faktu,że nie jest zbyt inteligentna.

6

no fakt faktem, inteligentna za bardzo nie jest, patrzac na jej przeszlosc (zanim pojawila sie w tv), widac ze byla imprezowa, jednakze w miare zwykla dziewczyna, lubiaca imprezy, solarium i tipsy , swoaj droga takich dziewczyn wiele smile jednak to co pokazala w telewizji  to juz byl szczyt, mysle ze jednak wiele rzeczy robila na pokaz, szczegolnie popisywala sie swoja glupota, wrecz chciala zeby to zostalo zauwazone.. no bo co jak co, ale w takich programach jak BB to zeby zaistniec trzeba sie czyms wyroznic. jej sie udalo
a pozniej miala z tego pieniadze, pojawila sie w wielu programach, w ielu telewizjach, no i co, moze i za madra nie jest, ale kase zarabia, za co? za nic smile za to ze udaje totalnie glupia idiotke

7

O właśnie.Dziewczyn z tipsami,tapetą na twarzy,po solarium jest coraz więcej...Wzorce z Tv heh.

8

takich dziewczyn- solar tipsy krotkie spodniczki baiel kozaki rozmowe ubrania itd itd to jest i bedzie wiele, i bylo ich wiele przed pojawieniem sie Joli w tv.  Mysle ze taka mode to juz Doda zaczela, i wiecej dziewczyn sie moze na niej wzorowac i ja nasladowac, niz Jole, bo co jak co, ale Doda przez wielu jest podziwiana, a Jola- przede wsyztskim wysmiewana

9

Dla mnie to jakaś totalna pomyłka w naturze.Uważam,że jest to osoba lubiąca szum wokół własnej osoby.Myślę,że specjalnie się tak zachowuje aby było o niej głośno,aby była zauważana w tłumie.Osobiście uważam,że jest pusta,mało gustowna,nie potrafiąca nawet wypowiedzieć się w logiczny zrozumiały sposób.Działa na mnie jak czerwona płachta na byka,gdy ją widzę w telewizji.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

10

A mnie bardzo przypomina Agnieszkę Frykowską, też z BB. Tyle, że wypowiedzi Agnieszki obnażały wypaczone spojrzenie na pewne kwestie, a nie bezdenną głupotę, jak to jest z Jolą.

Irytuje mnie nazywanie kogoś takiego gwiazdą i zapraszanie do programów "dla gwiazd" - kiedyś trzeba było sobie zapracować na to miano, dzisiaj wystarczy zrobić z siebie kretynkę/zdjąć majtki przed kamerą...

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

11

hehe żenujące ale prawdziwe:P

gdybym ja spotkala na ulicy to chyba bym ja udusila .....
nawet jeśli udaje taka pusta jebake to co w tym fajnego??

nie rozumie....i chyba nigdy tego nie zrozumie

12

LonelyAngel napisał/a:

gdybym ja spotkala na ulicy to chyba bym ja udusila .....
nawet jeśli udaje taka pusta jebake to co w tym fajnego??

a ja uwazam, ze powinnas udusic pol naszego spoleczenstwa polskiego, przeca jakby to jej zachwowanie nie mialo jakiegos poparcia, to ona by zniknela z tv i naszego zycia od razu. ale jednak byli ludzie ktoryz w bb na nia glosowali, pozniej tez zapraszano ja do wielu programow bo byla popularna

pytanie dlaczego? dlaczego ludziom sie to podoba? mysle ze spoleczestwo polskie jest na tyle niestety prymitywe i szukajace taniej rozrywki, ze kupilo to, i woli sluchac jak wyraza sie idiotka, niz posluchac madrcyh wypowiedzi, tak niestety jets u nas

wiecie, jakby w Polsce kultura byla na nieco wyzszym poziomie, to jakas Jola od razu zniknelaby z tv i w ogole zewszad. jakie spoleczenstwo takei "gwiazdy", niestety. jakby to co ona robi nie mialo spolecznego poparcia, to dzies nikt by nei znal jej i nei pojawilaby sie tyle razy w tv

13

a  ja  ja  własnie  pamietam z  gwiazd  na  lodzie -totalny  debilizm i  mysle  ze  tylko czesciowo dokłada  tej  głupoty  bo za  duzo  udawac  nie  musi -niecierpie  takich  kobiet -dla  mnie to  kwintesencja wszystkiego co najgorsze w  kobiecie -prostactwo i taka  typowa  pusta  blachara .
Ale  niestety  teraz  sporo  takich  panienek  jest  na  ulicach i takie  Jole sa  dla  nich  przykładem .Po prostu  wstyd  i  zenada....

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu

14

Wiele dziewcząt wzoruje się na jej charakterze - przykładem było spotkanie dziewczyny, której chłopak miał wypadek na ulicy. Z głowy mocno lała mu się krew. Dziewczyna ryczy wniebogłosy ze chce telefon na pogotowie (sam fakt, ze go nie zna). Moja siostra odpowiedziała jej, żeby zadzwoniła pod 112 lub 999. Dziewczyna zamiast zadzwonić, zaczęła krzyczeć ze ona nie chce takiego numeru, tylko komórkowy do szpitala.... chłopak się wykrwawia, a ona lata w koło jak głupia i ryczy.. Brzmi jak kiepski żart, ale byłam tego światkiem.

Jolanta jest sławna, bo jest uważana za parodię normalnej dziewczyny. Jest pośmiewiskiem, wszyscy ją oglądają, by popatrzeć na dobra komedię. A ona sama po prostu się ośmiesza.Ale ta passa kiedyś przeminie, a ona zostanie na lodzie, bez emerytury.

15

jola rutowicz to kompletny niewypał! Ale, niestety, takich ludzi coraz więcej... XXI wiek...

16

Swoją drogą... To Jola w ogóle ma fanów?!.. No bo ja nigdy nie spotkałam nikogo, kto powiedziałby o niej coś dobrego...

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

17

No i dlatego wkoło niej tyle szumu Fenoloftaleina.

18

dziewczyny podobne do niej z pewnoscia ja popieraja
ale i male dziewczynki biegaja z rozowymi konikami jak jola smile
a wsrod spoleczenstwa rowniez, ktos jednak na nia glosowal jak byla w bb

19

kiedyś oglądałam Jolę w Romzowach w Toku i wtedy odnisłam wrażenie, że ona nie jest taka głupia jak nam wszystkim sie wydaje, robi pieniadzę w ten, a nie inny sposób. Jakby nie patrzeć sukces w jakiś sposób odniosła, dostaje kasę za to, że powie przed kamerą jakąś maksymalną głupote. show biznes

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

20

A takim zachowaniem traci jeszcze bardziej w moich oczach. Skoro zarabia robiąc z siebie idiotkę do potęgi n-tej to już w ogóle tego nie rozumiem.

21

ja też tego nie rozumiem, nie lubię Joli, ale myślę, że ubierając się normalnie, nie mając żadnego talentu(wokalnego, aktorskiego etc.) trudno byłoby jej zarobić te pieniądze, które zarabia teraz. Poza tym skoro da się na tym zarobić widocznie jest popyt na ludzi takich jak ona?

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

22

robi szum, ale na pewno jest lepsza od Dody ;D

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

23

Ona jest sławna dla tego, że nie wstydzi sie swojej głupoty...
Robi z siebie krteynke na calego i ludzie na to patrzą i śmieją sie z niej.
Udaje nie wiadomo co a jest pusta laską, która ubzdurała sobie, że jest pięknością mającą rozum małego dziecka i lubiącą zabawki.
Ten człowiek to dziwak jak dla nie.
Nie moge jej znieść. Dla mnie to jest naj pustrzy człowiek w polsce.

Musisz nauczyć się zatrzymywać łzy w połowie twarzy tak by nie dotknęły uśmiechu...

24

dziś przeczytałam , że Jola jest najbardziej irytującą osoba w showbiznesie.
moim zdaniem ona więcej udaje niżeli jest prawdziwa.
Kimberly nie bulwersuj się, bo złość piękności szkodzi:)

25

a jak się Wam podoba jej narzeczony? big_smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

26

hahahahah! dobry jest:D pasują do siebie, chociaż nie wiem czy to nie jest jakiś chwyt marketingowy;p

27

okropny.. a to ponoć jest były "przyjaciel" znanej również z tego że jest znaną-Frytki.. wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

28

Narzeczony Jolanty jest jej mentalnym klonem!
Widziałyście wywiad z nim na wp? Kiedy słuchałam wywodów przypieczonego Sławka pomyślałam: Boże,  oni dobrali się jak w korcu maku!

I jeszcze wjazd do kościoła na koniach, przy czym największym problem jest znalezienie kościoła z odpowiednio dużym wejściem (żeby konie się zmieściły!). Rutowicz tak bardzo lubi te zwierzęta smile

On i ona to kicz do potęgi. Kto mógłby być wybrankiem Jolanty jak nie były (?) gej?

29

hehe on jest niezly, spieczony na maxa big_smile to sie glownie rzuca w oczy, no dobrali sie dobrze

30

Oj Mi juz nic nie zaszkodzi ;PPP
jestem za bardzo nerwowa;P A Joli i tak nienawidze xD

Musisz nauczyć się zatrzymywać łzy w połowie twarzy tak by nie dotknęły uśmiechu...

31

masakra;/

Kobieta najsłabsza jest gdy kocha,najsilniejsza gdy jest kochana...

32

a ja myślę, że ten związek to taka podpucha. będą ze sobą, ale raczej nie za długo.

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

33 Ostatnio edytowany przez buuubuu (2009-12-20 18:22:15)

W pewnym sensie napewno ona udaje. Widzialam kilka razy jak byla ''normalna'' w tym domu wielkiego brata bo dajrze... Moze to dla niektorych Pan bedzie szokujace ale mi sie jej styl podoba. Sama mam podoby. Ale wracajac do jej zachowanie bo raczej nie jest to jej charakter... Jest on poprostu beznadziejny. Ona tylko momentami jest fajna... Jak jest slawna? Wlasnie tym. Swoim niepodwazalnym, niepowtarzanlym zachowaniem. Mimo wszystko- Lubie ja smile Bo przeciez i takie osoby sa nam wszystkim potrzebne...

Życie jest zbyt krótkie by się zamartwiać

34

potrzebne? chyba żeby dać przykład że nie są takie osoby nam potrzebne...

35 Ostatnio edytowany przez buuubuu (2009-12-24 16:48:42)

apoteoza23 napisał/a:

potrzebne? chyba żeby dać przykład że nie są takie osoby nam potrzebne...

Tak, są nam wszystkim takie osoby potrzebne. Jak by świat wyglądał z samymi kobietami zwanymi bizneswomen, eleganckimi, zadbanymi,  kulturalnymi? Do naszego życia wtargnęłaby by nuda. Każdy ćwiun, każda taka Jolka czy Doda uczą nas czegoś. Dają trochę zabawy

36

Ani Doda, ani Jolka mnie niczego nie uczą. Ale, masz rację niektórych uczą, jak widać... Raczej "wtargnęłaby", a nie "wtargła".

37

Delicious napisał/a:

Ani Doda, ani Jolka mnie niczego nie uczą. Ale, masz rację niektórych uczą, jak widać... Raczej "wtargnęłaby", a nie "wtargła".

Dziekuje smile)

38

Ja nie wiem skąd Ona się wzięła ... dla mnie to ona URWAŁA SIĘ Z CHOINKI i to z najwyższej gałązki...

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021