jak zapomnieć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: jak zapomnieć?

Rozstałam się z nim rok temu, mimo tego bez przerwy o nim myślę, nie potrafię ułożyć sobie życia z kimś innym. Baa, ja nawet nie próbuję, Nie bedziemy juz razem nigdy, to jest pewne. Co mam zrobić żeby przestać się nim interesować i żeby o nim zapomnieć w takim stopniu by być z kimś innym? Proszę o rade sad Może któraś z was była w takiej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak zapomnieć?

Daj sobie czas, widac nie spotkalas jeszcze tego odpowiedniego z ktorym moglabys sie zwiazac. Napewno nie szukaj, znajdzie sie sam ten na ktorego czekasz. Narazie zajmij sie soba, spotykaj sie ze znajomymi, wychodz miedzy ludzi, po prostu zyj smile A milosc przyjdzie wtedy jak nadejdzie na to czas

3

Najlepszym lekarstwem na starą miłość jest nowa. Z przeszłości nie powinno się wyciągać wniosków, a z pewnością nie powinno się na niej ciągle skupiać, bo nie będziesz miała ciekawej przyszłości.

prowadzę serwis www.ewindykator.pl/ - w wolnej chwili będę tutaj zaglądał. Tematy są bardzo ciekawe i liczę że będę mógł pomóc innym.

4

Byc moze nigdy nie zapomnisz  ale musisz nauczyc sie z tym zyc i dac czasowi czas.Kiedys ktos mi powiedzial ze zaloba po zwiazku trwa polowe co dlugosc zwiazku- czy to prawda nie wiem.Tez jestem rok po rozstaniu,mamy dwojke dzieci i zero kontaktu, ktory ja ucielam i to totalnie dla bezpieczenstwa siebie i dzieci.A zapomniec tez nie zapomne nigdy i choc stoczylam sie w tym zwiazku na samo dno to codziennie o nim mysle a jak jeszcze dlugo...nie wiem.Czas pokaze.

Tylko głupiec oczekuje innych rezultatów, powielając wciąż te same błędy.

5 Ostatnio edytowany przez zraniona.d (2013-10-01 13:51:33)

stokrotka28122012 napisał/a:

Rozstałam się z nim rok temu, mimo tego bez przerwy o nim myślę, nie potrafię ułożyć sobie życia z kimś innym. Baa, ja nawet nie próbuję, Nie bedziemy juz razem nigdy, to jest pewne. Co mam zrobić żeby przestać się nim interesować i żeby o nim zapomnieć w takim stopniu by być z kimś innym? Proszę o rade sad Może któraś z was była w takiej sytuacji?

Przykro mi. Mam tak samo. Nie wiem jak mam zapomnieć a muszę. Myślę o nim codziennie. Czas tylko przyzwyczaja nas do smutku, bólu, ktory jest przytłumiony. Dalej tęsknimy.. sad. Czytając Wasze wypowiedzi coraz bardziej sie zastanawiam czy warto kochać kogoś. Biorąc pod uwage to ile wycierpialam  bez niego to zaczynam w to wątpić.

Tak, najgorsze jest to że gdyby on chciał wrócić to bez wahania bym się zgodziła. Wiem również, że mając z nim kontakt jako z przyjacielem ( chociaż nigdy nie bedzie to przyjaźń) cierpie jeszcze bardziej ale nie potrafię się od niego odciąć sad Też wątpię w to czy warto kochać...

7

Jak masz z nim kontakt to proces odkochiwania będzie trwał o wiele dłużej...

8

Jak pogodzic sie z utrata meza,(zaloba),,,co robic zeby dzien wrocil minimlnie do normy,zapadam w dol z ktorego ,mam obawe nie wyjde.Moze ktos to przeszedl prosze o rade,,,,pozdrawiam,,

9

UTRATA2013 napisał/a:

Jak pogodzic sie z utrata meza,(zaloba),,,co robic zeby dzien wrocil minimlnie do normy,zapadam w dol z ktorego ,mam obawe nie wyjde.Moze ktos to przeszedl prosze o rade,,,,pozdrawiam,,

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018