Studia a sprawy organizacyjne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Studia a sprawy organizacyjne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Studia a sprawy organizacyjne

Cześć  wink

Słuchajcie, dostałam się na studia niestacjonarne do WSOWL we Wrocławiu i chciałabym się Was spytać jak wyglądają "początkowe" sprawy organizacyjne.
Pierwszy zjazd mam 5 października. Wtedy dostanę indeks? W ogóle ten pierwszy dzień będzie taki organizacyjny czy od razu wykłady?

Nie muszą wypowiadać się osoby z WSOWL, bo pewnie tak owych jest tu bardzo mało lub wcale. Po prostu napiszcie mi jak to u Was na uczelniach wyglądało.

Kompletnie nie mam pojęcia jak to będzie "na początku", obawiam się - przyznaję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Studia a sprawy organizacyjne

Co prawda ja studia skończyłam jakiś czas temu ale spróbuję pomóc.

Pierwszy zjazd był już normalnym zjazdem. Jedyne czym się różnił to fakt, iż wykładowcy przedstawiali się zanim przechodzili do rzeczy.
Zresztą na pewno masz plan zjazdów na którym uwzględnione są poszczególne wykłady i ćwiczenia. jeśli miałoby być jakieś spotkanie organizacyjne pewnie też by to uwzględnili.


Co do indeksu i legitymacji to, o ile dobrze pamiętam, dostawaliśmy je po pewnym czasie. Legitymacje chyba jakoś na drugim czy trzecim zjeździe a indeksy chwilę przed pierwszą sesją. O szczegóły najlepiej podpytać w dziekanacie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Studia a sprawy organizacyjne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024