czy związek na odlegość ma sens - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » czy związek na odlegość ma sens

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-07-07 12:16:43)

Temat: czy związek na odlegość ma sens

w tamtym roku do mojej koleżanki przyjechał jej brat spodobał mi się nawet bardzo wszystko robiliśmy razem.aż pewnego dnia ja i on i jeszcze jakaś dziewczyna spaliśmy w namiocie i on sie mnie zapytał czy chce z nim chodzić ale po paru dniach on musiał wracać niedawno napisał do mnie na gg czy jesteś my jeszcze razem co mam mu odpisać??????????????????????? prosze pomóżcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy związek na odlegość ma sens

O ile dobrze rozumiem, poprosil Cie o "chodzenie" rok temu, a odezwal sie dopiero niedawno?
Ile macie lat?

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

3

obstawiam maxymalnie 14:):) hehe dobre po roku pyta czy jestescie razem? troszke smieszne... wyjasnij nam sytuacje bo jest wiele niejasnosci:)

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

4

To bardzo dziecinne. Nie rozumiem takich co znają się kilka dni na wakacjach a już są razem. Do uczucia trzeba czasu. Dlaczego tak wielu ludzi mija się z prawdą wmawiając sobie wielką miłość, która w istocie jest tylko zwykłym zauroczeniem?

Never, never give up wink

5

nie rozumiem dlaczego pytasz sie nas czy jestescie razem smile
sorki, rozbawil mnei Twoj post tongue

no skoro w tamtym roku poprosil Cie zebyscie byli razem, a pozniej caly czas nie mieliscie kontaktu, to jak mozecie byc razem? rozumiem zwiazek na odleglosc- ale po pierwsze trzeba miec kontakt, a po drugie trzeba cos czuc do drugiej osoby
u was chyba tego nie ma

porąbana jak łajno w tartaku

6

Zgadzam się z Ikaa najpierw musi coś między Wami zaiskrzyć jeśli macie być razem na sucho nie warto - Skąd się biorą takie absurdalne pomysły co z logiką nie mają nic wspólnego

Never, never give up wink

7

Jak czy jesteście razem? big_smile po roku nie odzywania się do siebie, bez żadnych uczuć tylko po paru dniach zauroczenia? tongue jak to powiedziała Sarenka, to nie ma nic współnego z logiką tongue

8

a może znowu nadeszły wakacje i chłopak żeby się nie nudzić przez dwa miesiące zapytał czy nadal jesteście razem? wink

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

9

Dziewczyny, przecież to strasznie miłe, gdy ktoś prosi o chodzenie smile Mnie już nikt od tylu lat nie prosił... ;P

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » czy związek na odlegość ma sens

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018