Uratujcie ze mną ten związek ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Uratujcie ze mną ten związek !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Zielonooka93 (2013-06-18 22:58:09)

Temat: Uratujcie ze mną ten związek !

ko;lk

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uratujcie ze mną ten związek !

Nie bylam w podobnej sytuacji, ale uwazam ze na za duzo mu pozwoliłas a twoje miłosc cie zaslepila. Po pierwsze decyzja o zamieszkaniu z kims powinna byc przemyslana bo wtedy czasem moze czar prysnac po ujrzeniu osoby w codziennosci. Poza tym na poczatku zawsze jest fajnie. Potem sie psuje, a co do tych sms czy wiadomosci to nie bylabym az tak podejrzliwa bo wiadomo jakie niektore kobiety sa jak im sie facet podoba - nie cofna sie przed niczym. Kolejna rzecza jestem ciekawa czy bycie w trojkacie sprawialo ci jaka kolwiek przyjemnosc. Musisz m dziewczyno postawic jakies granice, usiasc porozmawiac na spokojne bez zarzutow ale o tym co czujecie. Przede wszystkim zastanow sie czy bycie z kims kto cie tak obraza bez powodu jest sensem twojego zycia;)

3

Ojej, dlaczego kobiety kochają takich drani ? Naprawde chciałabym wiedzieć hmm

Ty uważasz, że jest co ratować??? Dalej chcesz tkwić z facetem, który Ci ubliża? Krzywdzi Cię z premedytacją? Niby dlaczego ma takie prawo???
Robiłaś tak jak chciał, starałaś się by jemu było wygodnie a on co dał od siebie?
Wyzwiska i cierpienie.... Nie moja droga. UCIEKAJ od niego jak najszybciej.
Nie jest wart ani jednej Twojej łzy!

Wiem, że to boli i chciałabyś by było jak dawniej ale nie będzie... A może na chwilke zmieni się i znów będzie tym w którym sie zakochałaś ale i tak obudzi się w nim potwór i znów będzie Cie ranić!

Masz 20 lat, jesteś młoda, atrakcyjna a jemu ciągle mało!
Nie zmienisz go, on zawsze był taki tylko żeby Cię zdobyć byl "idealny" teraz już widzi, że i tak go nie zostawisz.. Jest pewny siebie.
Pokaż mu, jak bardzo sie myli i ratuj swoje życie!!
Nie jesteście po ślubie, nie macie dzieci. I uwierz, że zapomnisz o nim szybciej niz myślisz! Chodź na imprezy, poznaj innych mężczyzn, którzy zasłuzą na twoje uczucie.

Świat nie kończy się na jednym głupim, bezdusznym facecie który ma problem ze sobą!

Wiem, że wydaje Ci się iż to "TEN" ale to nie prawda! TEN JEDYNY nie pozwolił by Ci płakać ze swojego powodu, nie ublizał by Ci, całował by Cie każdego dnia, okazywałby Ci uczucie.

On Cię nie kocha i prawdopodobnie nikogo nie kochał i nie będzie kochać. Zwykły buc bez serca ;/

Masz caaaałe życie przed sobą, po co marnować czas na takiego kretyna?

Nie ratuj "ZWIĄZKU", tylko ratuj SIEBIE i odejdź od niego jak najszybciej!!!!!!

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.

Synek Dominik: urodzony 5/01/2013 o 5:53

4

I nie myśl o żadnym samobójstwie! Naprawdę, uwierz mi, że jeszcze spoktkach kogoś kto będzie Cie kochać i kogo ty pokochasz i będziesz się śmiać z tego, że byłaś z kimś takim jak ON!
Nie ma sensu krzywdzić samej siebie przez kogoś tak mało wartościowego.
Masz życie w dłoniach, jedź na wakacje, baw sie, a zapomnisz szybko!!!!

Naprawdę miłość jaka by nie była, niepielęgnowana prędzej czy później zanika!

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.

Synek Dominik: urodzony 5/01/2013 o 5:53

5

Villemoo.. Nie wiem co się ze mną stało... mam wielu przyjaciół.. którzy chcą mnie wyciagnać, na impreze, do baru.. wiem ze nie pojde.. Bo wiem jakim on jest człowiekiem.. zawsze mi mowi ze mi się odwdzięczy.. wiem ze mnie nie kocha.. albo nie pokaze mi tych uczuc.. Może jakiś inny sposób jest aby zobaczył ze może mnie stracic.. Zacząc pokazywać ze i mi nie zależy?? no nie wiem.. jestem w dołku.. Bo tak długi czas wszystko się sypie.. Jest moja pierwsza miłoscią ! ;( chciałam iść do psychologa .. ale nie wiem czy dała bym rade patrzeć komus w oczy.. i opowiadac wszystko co się dzieje.. a naprawdę jest tego trochę..

6

Podjelismy decyzje mieszkania razem... ja pracuje. dom praca dom praca.. nie jestem typem imprezowiczki,.. wolałabym wyjść na spacer jak jechać na impreze.. a teraz pokazuje mi jaki jest.. za co? chciałabym aby choć trochę był inny;(

7

Dziewczyno zajmnij sie soba i realizacja samej siebie. zrob cos dla siebie fajnego. to ty jestes w swym zyciu najwazniejsza. jak ty nie podejmniesz krokow to nikt za ciebie tego nie zrobi:) Obudz sie z tego koszmaru, po co sie meczyc w chorym ukladzie. osoba ktora kocha nie rani z premedytacja.

8 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-06-18 22:26:56)

Zielonooka93 napisał/a:

Podjelismy decyzje mieszkania razem... ja pracuje. dom praca dom praca.. nie jestem typem imprezowiczki,.. wolałabym wyjść na spacer jak jechać na impreze.. a teraz pokazuje mi jaki jest.. za co? chciałabym aby choć trochę był inny;(

Jeśli przez dwa lata nie stał się "inny", to już raczej się nie stanie. Tym bardziej, jeśli rozmawiałaś z nim o waszym związku i nie dało to rezultatu. Moim zdaniem szkoda Twojego młodego życia, na trwanie w takim toksycznym związku. Powinnaś teraz cieszyć się z życia, być szczęśliwa z chłopakiem który kocha, szanuje i daje oparcie. Tymczasem trzymasz się kurczowo czegoś, co prawdopodobnie już wygasło.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

9

Żyj swoim życiem. Skoro dla kogoś ważniejsza jest impreza to zły "model" na męża

10

witajcie smile

Historii już co prawda nie ma w pierwszym poście.
Ale Autorko dobrze że jeszcze nie jest za pózno.
Zadbaj o siebie a jego..........hmm po prostu odstaw.
No tak  wiem... że Miłość,uczucie i czas spędzony....
Ale to w jaki sposób się zachowuje mówi samo za siebie.

Życzę Ci tylko jak najlepiej i dobrego wyboru,aby potem
nie żałować swojej decyzji.......

Pozdrawiam smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Uratujcie ze mną ten związek !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018