życie bez seksu partnerskiego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » życie bez seksu partnerskiego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: życie bez seksu partnerskiego

Moja dziewczyna nie chce się ze mną kochać, cały czas ma alibi że zaraz bedzie miała okres itp, wydaje mi sie że albo nie chce seksu, albo coś ukrywa, albo ma jakieś problemy zdrowotne, albo jest nie gotowa jeszcze na to. Jak z Nią rozmawiać aby nasze pozycie seksualne miało sens. Od roku czasu mieszkamy razem, spimy w jednym łóżku, i nic. Powiedziałem jej że jesli nie ma seksu to jedynie mozemy sie przytulac, calować i nic wiecej, Nie mam zamiaru jej obmacywać po piersiach, gdyz bardzo mocno to na mnie działa i mi się chce seksu, ani dotykać mojego penisa, w ramach jakby protestu, że jesli nie chce ze mną seksu to i pieszczot tez nie bedzie. Moja dziewczyna jest o 7 lat młodsza, cz to ma jakies znaczenie?ja mam 29 lat moja dziewczyna ma 22 lata, pomóźcie co robić.pozdrawiam k83.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: życie bez seksu partnerskiego

Porozmawiać z nią szczerze i otwarcie. Tak, to tylko frustracja zagości między wami, aż związek ulegnie rozwiązaniu, bo inaczej tego nie widzę.

3

Dokładnie porozmawiac szczerze,myslę że dziewczyna ma jakiś problem który siedzi gdzieś głęboko w niej,być może małymi kroczkami dowiesz się o co chodzi

4

skoro nie chce to moze zwyczajnie jestes zbyt natretny.. A to z pewnoscia zniecheca.. Pogadaj z nia o co chodzi czemu ma blokade.. Hahaha cos bym dodala jeszcze ale musze byc grzeczna smile

5

Jedyne co mogę Ci doradzić to rozmowę. Tylko najpierw upusc trochę ciśnienia, żebyś myślał odpowiednią głową :-)

6

ehhh29 napisał/a:

Jedyne co mogę Ci doradzić to rozmowę. Tylko najpierw upusc trochę ciśnienia, żebyś myślał odpowiednią głową :-)

Panie ehhh29 smile brakowalo meskiego glosu wlasnie smile to wlasnie mialam dopisac w poprzednim poscie..;p

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » życie bez seksu partnerskiego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018